Globwebinar: Sklep internetowy w pełnej gotowości na Black Friday!

Już w czwartek 7 października odbędzie się kolejny globwebinar. Tym razem porozmawiamy o tym, jak przygotować się na Black Friday i co warto wdrożyć w Twoim sklepie internetowym, aby sprawnie nadać przesyłki. Chcesz wiedzieć, jak wygrać z konkurencją w wyścigu po zainteresowanie klientów? Już dziś zapisz się na webinar, podczas którego poznasz odpowiedzi na swoje pytania.

O czym będziemy rozmawiać?

Porozmawiamy przede wszystkim o przygotowaniu Twojego sklepu na Black Friday. Pewno już z niecierpliwością czekasz na ten dzień i szukasz sposobów, jak przyciągnąć do siebie klientów. Pomożemy Ci! Podczas globwebinaru podpowiemy Ci m.in.:

  • dlaczego już teraz powinieneś/powinnaś zacząć przygotowanie do Black Friday;
  • jakie są najczęściej popełniane błędy w przygotowaniu promocji na Black Friday;
  • co należy sprawdzić, aby Black Friday okazał sie sukcesem a nie klapą;
  • jak wygrać z konkurencją wyścig w przeglądarce Google;
  • jak dobre praktyki SEO wpływają na sukces Black Friday.

Tradycyjnie, po prelekcjach będziesz miał okazję zadać naszym ekspertom pytania. Sekcja Q&A to idealny moment, żeby dopytać, doprecyzować i rozwiać swoje wątpliwości, zatem śmiało korzystaj!

Kto weźmie udział?

Podczas globwebinaru prelekcje wygłoszą specjaliści z obszaru SEO oraz e-commerce. Tym razem wydarzenie zostało zorganizowane przy współpracy z partnerami GlobKurier.pl: Codarius i iCEA. Swoją wiedzą podzielą się z Tobą:

  • Paweł Seruga – Marketing & Partnership Manager w Codariusie. Codarius to producent oprogramowania do sprzedaży internetowej z funkcjami marketing automation. Paweł odpowiada w firmie za zwiększanie ruchu na stronie, pozyskiwanie leadów i współpracę z partnerami zewnętrznymi.
  • Paweł Borowik – prezes Zarządu w Grupa iCEA. Jest ekspertem SEO i SEM, a w firmie odpowiada za merytoryczny wymiar oferty handlowej i umowy z klientami. Jest łącznikiem na lini dział wykonawczy – dział handlowy.
  • Wojciech Haremza – Head of SEO w Grupa iCEA. Od 2014 roku związany z budowaniem widoczności w wyszukiwarkach internetowych dla e-commerce. Obecnie koordynuje pracę blisko 50 osobowego działu SEO w Polsce, Azji i Ameryce Północnej.

Kiedy startujemy?

Wstęp na webinar jest bezpłatny – wystarczy, że zarejestrujesz się w dedykowanym formularzu. Startujemy w czwartek 7 października punktualnie o 11:00. Na spotkanie zarezerwuj sobie około 60 minut. Do zobaczenia!

Uber Connect

GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie dla_czytelnikow.png