Jak wysłać prezent ukochanej na walentynki?

Jak wysłać prezent na walentynki? Nawet jeśli w tym roku jesteś zmuszony świętować Walentynki z dala od swojej ukochanej, musisz pamiętać o odpowiednim podarunku. I tak, życzenia wysłane SMS-em to zdecydowanie za mało! 🙂  

Z GlobKurier.pl wyślesz sprawnie walentynkowy prezent

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Związki na odległość są ogromnym wyzwaniem, ale kiedy nie możesz wręczyć podarunku swojej ukochanej osobiście, wysłanie prezentu za pośrednictwem kuriera będzie świetną alternatywą. To idealny sposób na udowodnienie partnerce, że tęsknisz i kochasz. Możesz wysłać wszystko, co tylko chcesz! Kurier dostarczy niemal wszystko… nawet tekturowy stand z Twoim zdjęciem w skali 1:1 czy pluszaka wielkości niedźwiedzia grizzly. Jak wysłać prezent na walentynki? Przeczytaj nasze porady.
jak wysłać prezent na walentynki globkurier

Czekolada jest dobra na wszystko! Na walentynki też

Nie możesz zapominać o podstawach. Walentynki bez słodkości, to nie walentynki. Aby osłodzić życie swojej ukochanej, czekoladowy upominek należy jednak dobrze zapakować. O ile zimowa aura i lutowe temperatury raczej nie roztopią czekoladowego serca, to aby uniknąć skruszenia przesyłka powinna być właściwie zabezpieczona.
jak wysłać prezent na walentynki globkurier

Walentynkowe wino

Świetnym dodatkiem do słodkiej przesyłki będzie czerwone wino. Jak zapakować butelkę, by bez obaw nadać paczkę kurierem? W sklepach znajdziemy specjalne styropianowe opakowania dostosowane do wysyłki butelki o pojemności 0,7l. Oczywiście styropianowe opakowanie może zastąpić kartonowym pudełkiem i spora ilością folii bąbelkowej. Niestety, musimy też pamiętać, że wysyłanie wina przez granice państwowe bez właściwej licencji jest nielegalne. Większość kurierów w tym UPS czy FedEx, działają tylko z licencjonowanymi spedytorami, takimi jak sprzedawcy detaliczni, właściciele winnic lub pośrednicy winiarni. Więcej o tym, kto może wysyłać napoje alkoholowe przeczytasz na stronie UPS wysyłka wina i napojów alkoholowych.
jak wysłać prezent na walentynki globkurier

Miłość woła o kreatywność

Wino i czekoladki to za mało? Jeśli Twoja dziewczyna oczekuje trochę więcej pomysłowości, walentynki są idealną okazja żeby się wykazać. Postaw na coś szalonego. Może balony z helem zapakowane do pudełka? Balony w kształcie serca z pewnością przypadną do gustu każdej romantyczce. Dołącz do tego bilecik z spersonalizowaną wiadomością i możesz być pewien, że taki prezent Twoja ukochana zapamięta na długo.

jak wysłać prezent na walentynki globkurier
jak wysłać prezent na walentynki globkurier

Idealna randka w pudełku

Pamiętaj również, że prezent dla ukochanej nie musi być drogi, aby został zapamiętany na lata. Wyślij coś, co zrobiłeś własnoręcznie. Zamknij “idealną randkę” w pudełku razem z kartką, balonem, konfetti, słodkim poczęstunkiem i osobistą notatką od Ciebie. Pudełko z “idealną randką” może zawierać Wasz ulubiony film na DVD, słodką przekąskę czy koszulkę, którą miałeś na sobie w trakcie waszej pierwszej randki.

Szkic,kartka, album ze zdjęciami czy każdy inny prezent, który sam zrobiłeś, pokazuje, że wkładasz swój czas i wysiłek w obdarowanie ukochanej osoby. Czy Wasze smsy i maile składają się na historię miłosną godną powieści? Stwórz z nich spersonalizowaną książkę. Tak wydrukowane i skomponowane w jedną całość rozmowy mogą być przechowywane jako pamiątka, podobnie jak listy miłosne rodziców, czy dziadków. To świetny sposób na zachowanie wspomnień, nawet długo po tym, jak zmienicie swoje urządzenia mobilne na nowe.
jak wysłać prezent na walentynki globkurier

Pięknie zapakowane

Pamiętaj o pięknym opakowaniu. Kobiety zwracają uwagę na szczegóły i z pewnością docenią piękne zapakowany do wysyłki prezent. Białe i brązowe opakowania z tektury falistej są najczęściej wybieraną opcją, ponieważ są tanie, wytrzymałe i co prawda wykonują zadanie, ale nie są efektowne i mogą nie wywrzeć na partnerce wrażenia. Aby uzyskać efekt “wow” należy pokusić się o kilka ozdobnych elementów. Przekształcanie skromnego kartonowego pudełka w piękny prezent jest łatwe dzięki dekoracyjnym i sezonowym tasiemkom czy bibułkom. Im więcej serduszek, tym lepiej.
jak wysłać prezent na walentynki globkurier

Walentynkowy kurier – jak wysłać prezent?

Jak wysłać prezent na walentynki? Wysłanie walentynkowego podarunku kurierem to świetne rozwiązanie dla par funkcjonujących w związku na odległość, ale też ciekawy pomysł na zaskoczenie partnerki z którą mieszkasz. Po wspólnym walentynkowym śniadaniu, przesyłka dostarczona do pracy będzie zaskoczeniem i umili nudny dzień w biurze. Walentynkowy kurier to także alternatywa dla nieśmiałych zakochańców, którzy nie mają jeszcze odwagi ujawnić wprost swoich uczuć. 

PORÓWNYWARKA KURIERÓW

Udostępnij na FB


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl

jak wysłać prezent na walentynki globkurier