Czy kurier pamięta o Dniu Kobiet?

Oczywiście kurier pamięta, a nawet jeśli… przypomną mu o nim wszyscy troskliwi mężczyźni, którzy tego dnia zdecydują się obdarować swoje kobiety. Jeśli nie możesz wręczyć podarunku osobiście, skorzystaj z usługi kurierskiej. Nie możesz pozwolić, aby 8 marca, jakakolwiek ważna dla Ciebie kobieta poczuła się pominięta. Jeśli chcesz zaskoczyć swoją mamę, babcię, siostrę, żonę, dziewczynę lub córkę – wyślij coś wyjątkowego. Prezent na Dzień Kobiet może zaskoczyć!

GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Pamiętaj o tym, co ważne

Dzień Kobiet, to święto z długą tradycją. Pierwszy oficjalnie obchodzony Międzynarodowy Dzień Kobiet odbył się w 1911 r. i był celebrowany w 17 krajach. Obchody skupiały się wokół kobiet protestujących w imię walki o swoje prawa, płace i warunki pracy. 8 marca 1908 roku 15 000 kobiet przemaszerowało ulicami Nowego Jorku, domagając się zakończenia wyzysku kobiet. To wydarzenie było inspiracją do ustanowienia oficjalnego dnia poświęconego sprawie kobiet.

Świętuj globalnie

Organizacja Narodów Zjednoczonych po raz pierwszy świętowała International Women’s Day w 1975 roku, podczas Międzynarodowego Roku Kobiet. IWD stał się świętem państwowym w wielu krajach, w tym w Chinach i Rosji. Wraz z upływem czasu International Women’s Day zyskał nowy, globalny wymiar. Dzięki międzynarodowym przesyłkom kurierskim, Ty też możesz świętować Dzień Kobiet globalnie. Wyślij upominek wyjątkowej kobiecie, nawet jeśli znajduje się ona na drugim końcu świata. Z GlobKurier możesz wysłać przesyłke do 192 krajów: Kuwejtu, Singapuru, Nepalu czy na Wyspy Cooka. Odległość i granice nie mają znaczenia, jeśli chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie.

Sprawdź cennik: https://www.globkurier.pl/cennik/przesylki-miedzynarodowe/

Prezent na Dzień Kobiet?

Obchodzony 8 marca każdego roku inspiruje kobiety do walki o swoje prawa, a mężczyzn do celebrowania kobiecości. Każda kobieta doceni wartościowy i ekskluzywny prezent, ale warto pamiętać, że szczególne znaczenie mają personalizowane upominki. Pokaż, że pamiętasz o tym, co jest ważne dla bliskiej Ci osoby. Pierwsze wydanie ulubionej książki? Bilet na koncert ulubionego artysty? Pamiętaj, że wspólne wyjście na koncert czy do teatru to także okazja do wspólnego spędzenia czasu.

Zadbaj o swoje relacje

8 marca to doskonały dzień, by okazać mamie, żonie, siostrze czy koleżance trochę wdzięczności za wszystko, co robią. I choć powinniśmy dbać o relacje z bliskimi osobami każdego dnia, a nie tylko od święta, doskonale wiemy, że nie zawsze się to udaje. W codziennym, zabieganym życiu, gdy wszyscy są tak zajęci, często brakuje czasu nawet na telefon w ciągu tygodnia. W Dzień Kobiet warto nie tylko zadzwonić, ale też wysłać coś, co umili dzień i wywoła uśmiech na twarzy Pań.

Jak wybrać prezent na Dzień Kobiet?

Zakup podarunku dla kobiet wcale nie jest łatwy. Bez względu na to, czy kupujesz prezent siostrze, którą znasz od lat, czy żonie, którą kochasz najbardziej na świecie, zawsze pojawia niezliczone pytania: co ona tak naprawdę chciałaby dostać? Czy nie ma już takich kolczyków? Czy na pewno w takim kolorze? Kobietom zawsze spodobają się piękne kwiaty czekoladki i dobre wino… ale czy wiesz, co tak naprawdę podoba się najbardziej? Kreatywność oraz wysiłek włożony w przygotowanie wyjątkowego prezentu.

Handmade

Myśl nieszablonowo. Dzień Kobiet nie oznacza, że musi to być koniecznie “dziewczęcy prezent”. Pomyśl o osobie, którą chcesz obdarować. Możesz kupić ręcznie robione rzeczy od lokalnych rzemieślników bądź prześledzić strony internetowe. Witryny projektantów tworzących unikalne przedmioty są pełne wyjątkowych pomysłów na prezent dla kobiet. Jest tak wiele rzeczy, które możesz wybrać…  od dekoracji do domu, przez biżuterię, po etui na telefon. Możesz nawet pokazać swoją kreatywność i zrobić coś samemu, inspirując się ręcznie robionymi przedmiotami.

Zabezpiecz i zapakuj przesyłkę

Jeśli zdecydujesz się wysłać perfumy, kubek, świecę czy inny przedmiot ze szkła bądź ceramiki, zadbaj o odpowiednie zapakowanie prezentu. Nie oszczędzaj na materiałach amortyzujących, tak aby przesyłka miała szansę dotrzeć w nienaruszonym stanie do adresatki. Wypełnij wnętrze folią bąbelkową i upewnij się, że przedmiot nie będzie poruszał się w trakcie transportu. Zadbaj o warstwę wizualną, możesz pięknie opakować przesyłkę. To wysiłek, który z pewnością doceni każda z Pań.

Zamów kuriera korzystając z naszych usług, a tanim kosztem uszczęśliwisz bliską osobę

Nie czekaj, Dzień Kobiet jest tuż tuż…

Wejdź na www.globkurier.pl i użyj kod: