„Biblia e-biznesu 3.0” – must have każdego e-przedsiębiorcy

Prowadzisz e-biznes i zastanawiasz się, co jeszcze możesz w nim zmienić i udoskonalić? A może chcesz dopiero wystartować i szukasz praktycznych a jednocześnie eksperckich porad? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie w każdej z tych sytuacji. Pozycja „Biblia e-biznesu 3.0” to must have każdego przedsiębiorcy próbującego swoich sił online.

biblia e-biznesu

Pozycja, o której mowa, to trzecia wersja kultowej publikacji. Dwie poprzednie zyskały pokaźne grono wielbicieli i przez wiele miesięcy utrzymywały się na czołowych pozycjach w rankingach bestsellerów. Musimy jednak przyznać, że wersja 3.0 jest jeszcze mocniejsza. Innymi słowy, szybko wznosi się coraz wyżej w rankingach. Już dziś znajduje się na pierwszym miejscu w TOP 50 Bestsellerów onepress i na jednej z najwyższych pozycji w TOP 100 kategorii „Książki: biznes, ekonomia, marketing” na empik.com.

biblia e-biznesu
biblia e-biznesu

„Biblia e-biznesu 3.0” – co w niej znajdziesz?

„Biblia e-biznesu 3.0” to 856 stron praktycznych porad, których udziela 83 ekspertów w swoich dziedzinach. Znajdziesz tutaj informacje, które pozwolą Ci nie tylko sprawnie wystartować z e-biznesem. Podsumowując dowiesz się jak go rozwinąć. Przede wszystkim jak sprawić, aby był optymalnie skrojony na potrzeby klientów.

W książce poruszono m.in. następujące zagadnienia:

  • Start e-biznesu – jaki model wybrać? Jakich narzędzi używać? Które branże są najbardziej dochodowe?
  • Budowa efektywnych strategii cenowych i sprzedażowych.
  • Działania marketingowe dające najlepsze efekty.
  • Błędy sprzedażowe i sposoby na ich unikanie.
  • Bezpieczeństwo biznesu w sieci.
  • Trudne sytuacje na linii klient – firma.
  • Optymalizacja, automatyzacja i delegowanie procesów.

Optymalizacja i logistyka w e-biznesie

W rozdziale „Optymalizacja i logistyka” znajdziesz wypowiedź Justyny Trzupek – CMO w GlobKurier.pl, która przedstawia możliwości związane z wykorzystaniem usług świadczonych przez operatora logistycznego. Zastanawiasz się, jakie modele logistyczne są najpopularniejsze i na który z nich się zdecydować? Justyna przedstawia cechy każdego z nich i podpowiada, u kogo dany model sprawdzi się najlepiej. Pamiętaj, że wysyłki to ważny element funkcjonowania niemal każdego e-biznesu. Zagłębiając się w lekturę tego konkretnego rozdziału poznasz możliwości, jakie dają usługi operatorów logistycznych oraz poznasz sposoby na usprawnienie najistotniejszych procesów związanych m.in. z wysyłką zamówień.

GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie kod_blog1-4.png