Paczka do Australii, tanie przesyłki kurierskie Australia - GlobKurier.pl

Paczka do Australii, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Australii już od 45 zł!

Jak nadać paczkę do Australii?

Aby dokonać wyceny paczki na trasie Polska – Australia, Australia – Polska, zapraszamy do skorzystania z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzą Państwo firmę, przygotujemy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Australii.

Cennik przesyłek międzynarodowych lotniczych do Australii

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE1131292683845547401688181219182602
Czas doręczenia wynosi 2-6 dni robocze
PRZESYŁKI IMPORTOWE252349723955120214482067235126352919
Czas doręczenia wynosi 2-6 dni robocze

Czas doręczenia nie uwzględnia czasu odprawy celnej.

Prezentowane ceny netto uwzględniają opłatę paliwową.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Kurier do Australii

Z usług firm kurierskich korzystają przede wszystkim firmy importujące i eksportujące swoje produkty. Jeśli interesują Państwa przesyłki kurierskie do Australii, zarówno w celach firmowych jak i prywatnych, to oświadczamy całkowitą gwarancję konkurencyjnej ceny oraz rzetelności. Oferujemy wysyłkę międzynarodową, która odbywa się transportem lotniczym lub morskim i pozwala na dostarczenie paczki do Australiijuż w ciągu kilku dni roboczych. Poniżej prezentujemy więcej szczegółów na temat dostępnych u nas warunków oraz wymaganych dokumentów celnych przy wysyłce do tego kraju.Oferujemy przesyłki na cały teren Australii, ale przede wszystkim do większych miast jak Canberra, Sydney, Melbourne, Perth.

Śledzenie paczki do Australii

Przesyłka do Australii ze względu na swoją wartość oraz dystans trasy jest odpowiednio nadzorowana. Udostępniamy jakoGlobKurier możliwość śledzenia przesyłek zagranicznych on-line oraz w postaci SMS. Wybrane podmioty oferują również nadzór poprzez Facebook. Śledzenie online pozwala zminimalizować fakt jej zaginięcia w systemie logistycznym. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy paczka do Australii znajdzie się w docelowym miejscu.Współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji na rynku takimi jak: UPS, DHL, TNT czy FedEx.

Paczki i przesyłki do Canberra, stolicy Australii

Ubezpieczenie przesyłki do Australii

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, rozwiniętych firm, bankowości oraz dużej wartości wysyłanych przesyłek, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Ile kosztuje paczka do Australii?

Usługi kurierskie to alternatywa usług pocztowych. W obu tych przypadkach nie można jednoznacznie określić, jakie koszty poniosą Państwo, jako klient. Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. W przypadku pojawienia się wątpliwości chętnie pomożemy z wyceną. 

Jak zapakować przesyłkę do Australii?

Istotną czynnością jest odpowiednie zabezpieczenie pudełka oraz przedmiotu znajdującego się wewnątrz niego, co pozwoli zapobiec uszkodzeniu w przypadku ewentualnych wstrząsów. Konieczne jest również umieszczenie listu przewozowego na opakowaniu, co pozwoli kurierowi z łatwością dowieźć towar do celu. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu (kontakt@globkurier.pl).

 

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o prawidłowym zapakowaniu przesyłki: Jak zapakować paczkę?

Czego nie należy wysyłać w przesyłce do Australii?

Niedozwolone jest przesyłanie: świeżych i suszonych owoców i warzyw, produktów mlecznych, jajek i produktów z jajek, roślin, korzeni, sadzone, cebulek kwiatów, ziemi i nasion, lekarstwa zawierających produkty zwierzęce, żywych zwierząt i owadów, karmy dla zwierząt, produktów pochodzenia zwierzęcego (skóry, pióra, żeby, kości), banknotów, dekoracji wykonanych na bazie suszonych kwiatów i roślin.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Australii