Paczki i przesyłki do Włoch - flaga Włoch

Przesyłki kurierskie Polska – Włochy

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Włoch!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Włoch?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Włoch, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Włoch.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Włoch

Transport drogowy
Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Włochy – Lądowe

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE 45,4345,4356,2567,0080,5593,55130,47147,03162,04177,03
Czas doręczenia wynosi 3-5 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE96,7696,76101,52105,21128,69144,62160,07177,45193,86210,28
Czas doręczenia wynosi 3-5 dni

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Włochy to jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów państw Unii Europejskiej. Często przyjeżdżają oni na kilka miesięcy aby zwiedzić wszystkie interesujące ich zabytki, których we Włoszech nie brakuje. Do najbardziej znanych i najcześciej odwiedzanych należą: Rzym, Wenecja, Florencja, Piza, Mediolan czy Turyn. W bezpośrednim sasiędztwie Rzymu leży najmniejsze państwo świata Watykan, do którego zjeżdżają się ludzie z całego świata by na żywo móc wysłuchać czy też zobaczyć papieża. Na pograniczu Włoch i Francji znajduje się Mont Blanc. Jest to najwyższy szczyt nie tylko Alp, ale i całej Europy. Włochy są bardzo chętnie wybierane jako miejsce wypoczynku przez wielu Polaków. 

Coraz częściej również polskie firmy decydują się współpracę z włoskimi. Niesie to za sobą konieczność wyjazdów służbowych. Sami Polacy również decydują się na wyjazd do Włoch w celu poprawy warunków życia. Niektórzy z nas zmuszeni są do zostawienia w kraju rodzin czy też krewnych. Podczas dłuższego pobytu może zdarzyć się, że będziemy chcieli wysłać paczkę z/do Włoch. Tutaj ze swoją bogatą ofertą pojawia się GlobKurier. Jesteśmy zawodowcami w wysyłaniu paczek do Włoch, a dzięki współpracy z największymi firmami kurierskimi zapewniamy szybki czas dostawy, niskie koszty, a przede wszystkim bezpieczeństwo Twojej przesyłki .

Paczki i przesyłki do Rzymu, stolicy Włoch

Ceny przesyłki do Włoch

Bardzo istotną kwestią w wysyłaniu przesyłek jest list przewozowy. Jego wypełnienie nie jest łatwe, natomiast wiele firm kurierskich udostępnia na swoich stronach gotowe formularze. Z ich pomocą bardzo szybko i sprawnie możemy wypełnić swój dokument. Istnieje również możliwość wypełnienia takiego formularza za pośrednictwem Internetu lub zadzwonić pod nasz numer Obsługi Klienta, która zawsze służy pomocą. List przewozowy zawiera również informację o sposobie płatności, dostawy czy sposobie wysłania.  

Jak nadać przesyłkę?

Nadanie paczki jest bardzo proste. Wszystkie formalności możesz załatwić bez wychodzenia z domu. Dokumenty możesz wypełnić za pośrednictwem internetu, a następnie wydrukować je w domu. Przesyłkę wraz z dokumentami wręczasz kurierowi, który odbiera od nas produkt z rąk do rąk. Jeżeli nie posiadasz w domu kartonu, wówczas możemy poprosić kuriera o dostarczenia firmowego opakowania. Następnie zapakuj produkt, upewniając się, iż jest właściwie przygotowany oraz zabezpiecza towar przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Włoch transportem drogowym i lotniczym. Obsługujemy cały obszar Włoch.

Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Rzym
  • przesyłki do Mediolan
  • przesyłki do Turyn
  • przesyłki do Neapol

Jeżeli regularnie wysyłasz przesyłki zagranicę, oczywiście możesz negocjować stawki przesyłek kurierskich. 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Włoch