przesyłki, tanie paczki polska norwegia

Paczka do Norwegii, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Norwegii już od 88 zł!

Jak nadać paczkę do Norwegii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Norwegii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Norwegii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Norwegii

Transport drogowy
Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Norwegia- Lądowe

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE7373107161193226280335389443
Czas doręczenia wynosi 1-4 dni roboczych
PRZESYŁKI IMPORTOWE195195195238263 282 372413455496
Czas doręczenia wynosi 1-4 dni roboczych

Prezentowane ceny netto uwzględniają opłatę paliwową.

Prowadzisz firmę? Zaoszczędź na przesyłkach do Norwegii

Paczki i przesyłki do Norwegii

Norwegia posiada jedną z najlepszych gospodarek świata. Ciągle wzrasta też liczba polskich firm, które decydują się na współpracę z norweskimi przedsiębiorstwami. Obecnie Norwegia jest jednym z najbogatszych na świecie w przeliczeniu na mieszkańca. Dodatkowo, obecność Polonii w Skandynawii sprawia, że wysyłka paczki z Polski do Norwegii staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem.

 

Głównym miejscem wysyłek paczek jest Oslo

paczki do Norwegii, przesyłki do Norwegii

Transport przesyłki do Norwegii

Dzięki GlobKurier, jest to przedsięwzięcie tańsze i bezpieczniejsze niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy organizację transportu zarówno frachtem, jak i drogą morską w atrakcyjnej cenie.
Mimo odległości do Półwyspu Skandynawskiego, oferujemy również przesyłki ekspresowe skracające czas dostawy do nawet 2 dni.

Dzięki GlobKurier.pl – polskiej firmie transportowej, zatrudniającej wykwalifikowany personel i współpracującej z wieloma przewoźnikami na całym świecie – możesz już teraz ograniczyć wydatki na transport do Norwegii! Oprócz niskiego kosztu zapewniamy szybki czas dostawy oraz wysokie bezpieczeństwo przesyłki. W każdej chwili możesz także śledzić swoją przesyłkę online.

Śledzenie paczki do Norwegii

Wszystkie przesyłki są przez nas traktowane skrupulatnie i aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie podróży przesyłki, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłki. Każda paczka jest dla Państwa jako klienta wartościowa więc udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. 

Ubezpieczenie paczki do Norwegii

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych oraz dużej częstotliwości wysyłki wartościowych przesyłek do Niemiec, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Czego nie można wysyłać do Norwegii?

Norwegia bardzo rygorystycznie podchodzi do przychodzących przesyłek, dlatego warto dobrze zastanowić się nad tym, czy aby na pewno możemy nadać swoją przesyłkę do tego kraju.

Ze względu fakt, że Norwegia nie jest państwem członkowskim Unii Europejskiej warto zaznaczyć pewne ograniczenia w przypadku wysyłania paczek. Przede wszystkim bezwzględnie zabronione jest przesyłanie takich przedmiotów jak narkotyki, lekarstwa, trucizny, broń, amunicja, fajerwerki, alkohol o zawartości alkoholu powyżej 60%, mięsa, mleka i produktów pochodnych pochodzących spoza krajów należących do EOG, ssaków, zwierząt egzotycznych, roślin (w tym nasion, cebulek, sadzonek itp.) przeznaczonych do uprawy, a także ziemniaków. Co więcej, firmy kurierskie nie zezwalają na przewóz rzeczy, które prawnie dozwolone są pod ściśle określonymi warunkami (głównie ilościowymi).  Oprócz rzeczy takich jak broń, lekarstwa czy żywność do Norwegii nie należy wysyłać też gotówki. 

Dowiedz się więcej o procedurach celny w Norwegii z naszego bloga – Procedura celna – Norwegia​

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Norwegii