przesyłki, tanie paczki polska norwegia

Przesyłki kurierskie Polska – Norwegia

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Norwegii już od 81,30 zł!

Jak nadać paczkę do Norwegii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Norwegii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Norwegii.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Norwegii

Transport drogowy
Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Norwegia- Lądowe

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE81,3081,30102,66149,64177,48198,36243,60 288,84334,08379,32
Czas doręczenia wynosi 5-7 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE151,31151,31214,02261,00288,84 309,72 408,90454,14499,38544,62
Czas doręczenia wynosi 5-7 dni

Prezentowane ceny netto uwzględniają opłatę paliwową.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Paczki i przesyłki do Norwegii

Norwegia posiada jedną z najlepszych gospodarek świata. Ciągle wzrasta też liczba polskich firm, które decydują się na współpracę z norweskimi przedsiębiorstwami. Obecnie Norwegia jest jednym z najbogatszych na świecie w przeliczeniu na mieszkańca. Dodatkowo, obecność Polonii w Skandynawii sprawia, że wysyłka paczki z Polski do Norwegii staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem.

Dzięki GlobKurier, jest to przedsięwzięcie tańsze i bezpieczniejsze niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy organizację transportu zarówno frachtem, jak i drogą morską w atrakcyjnej cenie.
Mimo odległości do Półwyspu Skandynawskiego, oferujemy również przesyłki ekspresowe skracające czas dostawy do nawet 2 dni.

Dzięki GlobKurier.pl – polskiej firmie transportowej, zatrudniającej wykwalifikowany personel i współpracującej z wieloma przewoźnikami na całym świecie – możesz już teraz ograniczyć wydatki na transport do Norwegii! Oprócz niskiego kosztu zapewniamy szybki czas dostawy oraz wysokie bezpieczeństwo przesyłki. W każdej chwili możesz także śledzić swoją przesyłkę online.

Głównym miejscem wysyłek paczek jest Oslo

Tanie przesyłki kurierskie do Norwegii

Gwarancja pełnej kontroli

Wszystkie przesyłki są przez nas traktowane skrupulatnie i aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie podróży przesyłki, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłki. Każda paczka jest dla Państwa jako klienta wartościowa więc udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, DHL, TNT.

Czego nie można wysyłać do Norwegii?

Norwegia bardzo rygorystycznie podchodzi do przychodzących przesyłek, dlatego warto dobrze zastanowić się nad tym, czy aby na pewno możemy nadać swoją przesyłkę do tego kraju.

Ze względu fakt, że Norwegia nie jest państwem członkowskim Unii Europejskiej warto zaznaczyć pewne ograniczenia w przypadku wysyłania paczek. Przede wszystkim bezwzględnie zabronione jest przesyłanie takich przedmiotów jak narkotyki, lekarstwa, trucizny, broń, amunicja, fajerwerki, alkohol o zawartości alkoholu powyżej 60%, mięsa, mleka i produktów pochodnych pochodzących spoza krajów należących do EOG, ssaków, zwierząt egzotycznych, roślin (w tym nasion, cebulek, sadzonek itp.) przeznaczonych do uprawy, a także ziemniaków. Co więcej, firmy kurierskie nie zezwalają na przewóz rzeczy, które prawnie dozwolone są pod ściśle określonymi warunkami (głównie ilościowymi).  Oprócz rzeczy takich jak broń, lekarstwa czy żywność do Norwegii nie należy wysyłać też gotówki. 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Norwegii