paczki do Niemiec, przesyłki do Niemiec, paczka do Niemiec

Paczka do Niemiec, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Niemiec już od 40 zł!

Jak nadać paczkę do Niemiec?

Nadanie przesyłki do Niemiec przez GlobKurier.pl jest proste, bo to zaledwie kilka kliknięć. 

Aby zamówić kuriera do Niemiec musisz: 

1. Odpowiednio zapakować przesyłkę.

2.Zmierzyć i zważyć paczkę.

3.Uzupełnić wymiary przesyłki w szybkiej wycenie.

4.Wybierać jedną z dostępnych ofert.

5.Zamówić kuriera i opłacić zlecenie.

 

Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Niemiec.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Niemiec

Dla firm
Klient indywidualny

Kopia Kopia Przesyłki międzynarodowe – NIEMCY_dla firmy

CENY NETTO BEZ OPŁATY PALIWOWEJkoperta do 0,5kg1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE
TRANSPORT DROGOWY282833373941110 130141169
Czas doręczenia wynosi 1-3 dni robocze
TRANSPORT LOTNICZY7070149203273351616700783867
Czas doręczenia wynosi 1-2 dni robocze
PRZESYŁKI IMPORTOWE
TRANSPORT DROGOWY565665689195243282358 419
Czas doręczenia wynosi 1-3 dni robocze
TRANSPORT LOTNICZY7476158212278353745818891 964
Czas doręczenia wynosi 1-2 dni robocze

Prowadzisz firmę? Zaoszczędź na przesyłkach do Niemiec

Od czego zależy cena paczki do Niemiec?

Cena przesyłki do Niemiec zależy od jej wymiarów oraz wagi. Za pośrednictwem GlobKurier.pl paczkę do 1 kg wyślesz do Niemiec od 40 zł netto! Cena zależy również o danego przewoźnika. W naszej ofercie paczkę do Niemiec dostarcza DPD, GLS, FedEx, TNT, Raben. Przesyłki do Niemiec dostarczane są transportem drogowym lub lotniczym, co również wpływa na cenę paczki. Skorzystanie z transportu drogowego jest tańszym rozwiązaniem, jednak czas doręczenia paczki do Niemiec jest dłuższy niż w przypadku przesyłki lotniczej. Niższe ceny na przesyłki  do Niemiec można zyskać wykorzystując kod rabatowy lub zakładając w serwisie konto biznesowe. 

Ile trwa doręczenie paczki do Niemiec?

Czas realizacji dostarczenia przesyłki kurierskiej do Niemiec to kwestia uzależniona od kilku czynników. Największe znaczenie ma to, jaki jest jej ciężar oraz jakie są wymiary przesyłki. Koszt przesyłki z Polski do Niemiec zależy także od tego, czy jest to zwykła przesyłka listowna czy paczka o większych gabarytach. Ponadto ważne jest to, czy zdecydujesz się na standardowy tryb przesyłki (drogowy) czy też na opcję ekspres (samolotem). Średni czas doręczenie przesyłki do Niemiec to od 1-5 dni roboczych. Istotną kwestią, która również wpływa na czas doręczenia przesyłki jest lokalizacja miejsca docelowego. Przesyłki wysyłane do dużych miast są bowiem szybciej obsługiwane z racji swojego korzystnego położenia komunikacyjnego. Najczęściej paczki wysyłane są do Berlina.

Przesyłki do Niemiec

Niemcy to kraj wyjątkowo rozwinięty technologicznie jak i gospodarczo. Niemcy to jeden z naszych najbliższych europejskich sąsiadów, a to sprawia, że dostarczenie paczki na tej trasie zajmuje niewiele czasu. Ponieważ coraz więcej Polaków decyduje się na emigrację do Niemiec, rośnie także popyt na usługi kurierskie. Warto pamiętać również o firmach niemieckich, które współpracują z firmami polskimi – części mechaniczne, chemia, tworzywa sztuczne, słodycze i wyroby hutnicze. Dzięki GlobKurier, paczka do Niemiec to przedsięwzięcie tańsze i bezpieczniejsze niż by się to mogło wydawać. Oferujemy wysokiej jakości organizację transportu zarówno drogą lądową jak i lotniczą w atrakcyjnej cenie.

Sprawdź również ofertę na paczki do Austrii.

Śledzenie przesyłki do Niemiec

Każda przesyłka jest przez nas traktowane skrupulatnie. Aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie transportu, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłki. Każda paczka do Niemiec jest dla Państwa bez wątpienia ważna, więc udostępniamy Państwu możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS.

 

Ubezpieczenie paczki do Niemiec

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych oraz dużej częstotliwości wysyłki wartościowych przesyłek do Niemiec, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Co możesz wysyłać kurierem do Niemiec?

Niemcy należą do grupy państw Unii Europejskiej. W związku z tym procedura celna jest znacznie uproszczona, ponieważ przesyłki wędrujące z innego kraju należącego do UE nie są sprawdzane przez Urząd Celny. Istnieją przepisy mówiące, co i w jakich ilościach można przewieźć przez granicę. Paczka wysyłana do Niemiec nie może oczywiście zawierać narkotyków oraz substancji niebezpiecznych: wybuchowych, trujących, łatwopalnych, etc. W przesyłce takiej nie może również znajdować się większość rodzajów broni, alkohol i wyroby tytoniowe, które są dozwolone lecz tylko w odpowiedniej ilości oraz tylko i wyłącznie do użytku własnego. Kolejnym elementem, którego nie możemy przewieźć przez granicę są leki; jeśli istnieje potrzeba ich przyjmowania, potrzebne będzie zaświadczenie lekarskie o tym informujące. Zwierzęta mogą być przewożone między krajami Unii Europejskiej, natomiast niezbędne w tym celu jest odpowiednie oznaczenie takiej przesyłki, a także posiadana przez zwierzę międzynarodowa książeczka zdrowia. Jeśli nie wiesz, czy dany produkt może zostać przewieziony w paczce do Niemiec – skontaktuj się z nami: kontakt@globkurier.pl.

Sprawdź również naszego bloga: Co można wysłać w paczce do Niemiec?

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Niemiec