paczki i przesyłki do Niemiec

Przesyłki kurierskie Polska – Niemcy
Nadaj z nami swoją przesyłkę do Niemiec już od 32 zł!

Jak nadać paczkę do Niemiec?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Niemiec, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPSDHL czy TNT.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Niemiec

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Niemiec

Transport drogowy
Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Niemcy- Lądowe

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE32,2432,2441,0941,0947,4147,41 70,8880,0088,4096,80
Czas doręczenia wynosi 2-4 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE84,6784,67 90,86 95,17105,03 117,59 130,14 140,76151,38 161,03
Czas doręczenia wynosi 2-4 dni

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 
Ile kosztuje kurier do Niemiec? Czas realizacji dostarczenia przesyłki kurierskiej do Niemiec to kwestia uzależniona od kilku czynników. Największe znaczenie ma to, jaki jest jej ciężar oraz jakie są wymiary przesyłki. Koszt przesyłki z Polski do Niemiec zależy także od tego, czy jest to zwykła przesyłka listowna czy paczka o większych gabarytach. Ponadto ważne jest to, czy zdecydujesz się na standardowy tryb przesyłki (drogowy) czy też na opcję ekspres (samolotem), która wiąże się z wyższą ceną. Istotną kwestią jest również, do jakiego miasta kierowana jest przesyłka. Przesyłki wysyłane do dużych miast są bowiem szybciej obsługiwane z racji swojego korzystnego położenia komunikacyjnego.
Co możesz wysyłać kurierem do Niemiec?

Niemcy należą do grupy państw Unii Europejskiej. W związku z tym procedura celna jest znacznie uproszczona, ponieważ przesyłki wędrujące z innego kraju należącego do UE nie są sprawdzane przez Urząd Celny. Istnieją przepisy mówiące, co i w jakich ilościach można przewieźć przez granicę. Paczka wysyłana do Niemiec nie może oczywiście zawierać narkotyków oraz substancji niebezpiecznych: wybuchowych, trujących, łatwopalnych, etc. W przesyłce takiej nie może również znajdować się większość rodzajów broni, alkohol i wyroby tytoniowe, które są dozwolone lecz tylko w odpowiedniej ilości oraz tylko i wyłącznie do użytku własnego. Kolejnym elementem, którego nie możemy przewieźć przez granicę są leki; jeśli istnieje potrzeba ich przyjmowania, potrzebne będzie zaświadczenie lekarskie o tym informujące. Zwierzęta mogą być przewożone między krajami Unii Europejskiej, natomiast niezbędne w tym celu jest odpowiednie oznaczenie takiej przesyłki, a także posiadana przez zwierzę międzynarodowa książeczka zdrowia. Jeśli nie wiesz, czy dany produkt może zostać przewieziony w paczce do Niemiec – skontaktuj się z nami: kontakt@globkurier.pl.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Niemiec