Paczki i przesyłki do Austrii - flaga Austrii

Przesyłki kurierskie Polska – Austria

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Austrii już od 39 zł!

Jak nadać paczkę do Austrii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Austrii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPSDHL, FedEx czy Kurier TNT.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Austrii.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Austrii

Transport drogowy
Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Austria- Lądowe

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE39,3739,3742,3942,3950,8960,89 70,8880,0088,40 96,80
Czas doręczenia wynosi 2-4 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE 84,67
84,6790,8695,17105,03117,59 130,14140,76151,38161,03
Czas doręczenia wynosi 2-4 dni

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Kurier do Austrii

Jak wysłać paczkę kurierem do Austrii? Dość częste pytanie, gdyż paczka do Austrii to często zwyczajna konieczność. Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać przesyłkę do Austrii w bezpieczny oraz szybki sposób. Najważniejsze gałęzie przemysłu w Austrii to przemysł maszynowy, chemiczny, tekstylny, wytwarzanie zegarków i instrumentów precyzyjnych, turystyka, bankowość i ubezpieczenia. Zapewniamy transport drogowy oraz lotniczy. Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień. Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Austrii transportem drogowym i lotniczym. Przesyłka do Austrii dotrze w każde miejsce na terenie kraju, a główne miejsca wysyłek to:

  • przesyłki do Wiedeń
  • przesyłki do Linz
  • przesyłki do Graz
  • przesyłki do Innsbruck
Paczki i przesyłki do Wiednia - stolicy Austrii

Śledzenie paczki do Austrii

Każda przesyłka do Austrii jest przez nas traktowana skrupulatnie i aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie podróży przesyłki, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłki, oraz udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie, dzięki czemu paczka do Austrii zawsze dojdzie w krótkim czasie i nienaruszona. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, DHL, TNT, FedEx,

Ubezpieczenie przesyłki do Austrii

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, rozwiniętych firm, bankowości oraz dużej wartości wysyłanych przesyłek, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Cena przesyłki do Austrii?

Usługi kurierskie to alternatywa usług pocztowych. W obu tych przypadkach nie można jednoznacznie określić, jakie koszty poniosą Państwo, jako klient. Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. W przypadku pojawienia się wątpliwości chętnie pomożemy z wyceną.

Czego nie wysyłać w paczce do Austrii?

Paczki wysyłane za granicę – w tym przesyłka do Austrii, muszą mieć zawartość zgodną z przepisami celnymi, zwłaszcza tymi obowiązującymi w kraju docelowym. Przede wszystkim bezwzględnie zabronione jest przesyłanie takich przedmiotów, jak narkotyki, lekarstwa, trucizny, broń, amunicja. Istnieją różnego rodzaju ograniczenia dotyczą przewozu zwierząt, roślin, leków, wyrobów alkoholowych i tytoniowych. Opłatę celną trzeba zapłacić za przedmioty w ilości większej niż do osobistego użytku. Co więcej, firmy kurierskie nie zezwalają na przewóz rzeczy, które prawnie dozwolone są pod ściśle określonymi warunkami (głównie ilościowymi).

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Austrii