Paczki i przesyłki do Austrii - flaga Austrii

Paczka do Austrii, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Austrii już od 35 zł!

Jak nadać paczkę do Austrii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Austrii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Austrii.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Austrii

Dla firm
Klient indywidualny

Przesyłki międzynarodowe – AUSTRIA_dla firmy

CENY NETTO BEZ OPŁATY PALIWOWEJkoperta do 0,5kg1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE
TRANSPORT DROGOWY323235374750112 130140168
Czas doręczenia wynosi 1-3 dni robocze
TRANSPORT LOTNICZY7575166240324424692766839913
Czas doręczenia wynosi 1-2 dni robocze
PRZESYŁKI IMPORTOWE
TRANSPORT DROGOWY686879859598274303343 377
Czas doręczenia wynosi 1-3 dni robocze
TRANSPORT LOTNICZY77811772533344348669421018 1094
Czas doręczenia wynosi 1-2 dni robocze

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Kurier do Austrii

Jak wysłać paczkę kurierem do Austrii? Dość częste pytanie, gdyż paczka do Austrii to często zwyczajna konieczność. Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać przesyłkę do Austrii w bezpieczny oraz szybki sposób. Najważniejsze gałęzie przemysłu w Austrii to przemysł maszynowy, chemiczny, tekstylny, wytwarzanie zegarków i instrumentów precyzyjnych, turystyka, bankowość i ubezpieczenia. Zapewniamy transport drogowy oraz lotniczy. Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych

Przesyłka do Austrii dotrze w każde miejsce na terenie kraju, a główne miejsca wysyłek to:

  • przesyłki do Wiedeń
  • przesyłki do Linz
  • przesyłki do Graz
  • przesyłki do Innsbruck

Śledzenie paczki do Austrii

Każda przesyłka do Austrii jest przez nas traktowana skrupulatnie i aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie podróży przesyłki, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłki, oraz udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie, dzięki czemu paczka do Austrii zawsze dojdzie w krótkim czasie i nienaruszona. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, DPD, TNT, FedEx,

Cena przesyłki do Austrii?

Usługi kurierskie to alternatywa usług pocztowych. W obu tych przypadkach nie można jednoznacznie określić, jakie koszty poniosą Państwo, jako klient. Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. 

Czego nie wysyłać w paczce do Austrii?

Paczki wysyłane za granicę – w tym przesyłka do Austrii, muszą mieć zawartość zgodną z przepisami celnymi, zwłaszcza tymi obowiązującymi w kraju docelowym. Przede wszystkim bezwzględnie zabronione jest przesyłanie takich przedmiotów, jak:

  • narkotyki,
  • lekarstwa,
  • trucizny,
  • broń,
  • amunicja.

Istnieją różnego rodzaju ograniczenia dotyczą przewozu zwierząt, roślin, leków, wyrobów alkoholowych i tytoniowych. Opłatę celną trzeba zapłacić za przedmioty w ilości większej niż do osobistego użytku. Co więcej, firmy kurierskie nie zezwalają na przewóz rzeczy, które prawnie dozwolone są pod ściśle określonymi warunkami (głównie ilościowymi).

Ubezpieczenie przesyłki do Austrii

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, rozwiniętych firm, bankowości oraz dużej wartości wysyłanych przesyłek, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Austrii