Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

Rodzaje transportu

rodzaje transportu

W GlobKurier.pl oferujemy różne formy transportu przesyłek kurierskich:


Fracht drogowy

Wybierając fracht drogowy – otrzymujecie Państwo gwarancję bezpiecznego dostarczenia swojej przesyłki kurierskiej. Organizujemy transport przesyłek drogą lądową nie tylko na terenie kraju ale i za granicą. Dzięki współpracy z najlepszymi przewoźnikami oferujemy naszym Klientom skuteczną dostawę każdego rodzaju paczki – od lekkich paczek i listów, aż po palety olbrzymich rozmiarów i wagi.
 


Fracht lotniczy

Fracht lotniczy to jeden z najbezpieczniejszych i najszybszych środków transportu. Drogą powietrzna dostarczamy przesyłki zagraniczne nie tylko na terenie Polski i Europy, ale docieramy również do Stanów Zjednoczonych, Chin czy Australii. Doskonała logistyka i nieustanny monitoring przesyłek, dają nam oraz naszym Klientom gwarancję udanej dostawy.Fracht morski

Usługa fachtu morskiego to przede wszystkim sprawdzona dostawa i oszczędność. Paczki dostarczane są do głównych portów morskich na terenie całego świata. Dodatkowa możliwość śledzenia paczki oraz powiadomienia o dotarciu do celu, dowodzą jej jakości i wydajności.