Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

Paczki do Szwecji, przesyłki do Szwecji

Tanie przesyłki kurierskie Polska - Szwecja

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Szwecji
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!przesyłki paczki polska szwecja

 
Szwecja to malowniczy kraj, który większość osób kojarzy z pięknych fiordów i dzikiej natury. Ma też bardzo bogatą historię. Przez blisko wiek w Polsce panowała dynastia Wazów, a jeden z przedstawicieli - Zygmunt III - był jednocześnie królem Polski i Szwecji. Turyści uwielbiają ten kraj. Natura w Szwecji jest nieskalana cywilizacją, można sie poczuć jakby sie przeniosło kilkaset lat wstecz. Wartymi zobaczenia miejscami jest Wyspa Gotlandia - wyspa walecznych wikingów, liczne fiordy na wybrzeżu, czy parki narodowe których nie brakuje w Szwecji. Miastami, które trzeba odwiedzić na pewno są: Sztokholm, a w nim: Pałac Królewski, Gamla Stan - odpowiednik naszej Starówki, Vasamuseet - Muzeum w okręcie w wydobytym z dna morskiego w latach 60 okrętu Vasa, czy wreszcie Skansen przedstawiający życie ludzi w różnych częściach Szwecji przed industrializacją. Drugim wartym zwiedzenia miastem jest Göteborg.  Będąc w mieście koniecznie trzeba zobaczyć bulwar Kungsportsavenyn, Liseberg - największy park rozrywki na półwyspie skandynawskim, Ogród Botaniczny, budynek Opery oraz Ratusz.

Mogło by sie wydawać, że gospodarka Szwecji opiera się głównie na turystyce. Nic bardziej mylnego. Bardzo rozwinięty w Szwecji jest przemysł. Wielu Polaków znalazło w nim zatrudnienie. Wielu rodaków na emigracji również otworzyło swój własny biznes. Część z nas ma tam rodziny, przyjaciół. W takich przypadkach często konieczne jest wysłanie jakiejś przesyłki do kogoś w Szwecji. Co wtedy robimy? Przepłacamy. Dlatego warto wybrać GlobKurier.pl!

GlobKurier.pl to profesjonalna firma zajmująca się organizowaniem transportu. Dzięki współpracy z wieloma przewoźnikami na całym świecie Twoja przesyłka do Szwecji, nieważne czy paczka czy paleta, zostanie dostarczona szybko, bezpiecznie i w bardzo niskiej cenie!

Tutaj wyceniesz a następnie nadasz swoje przesyłki i paczki do Szwecji. Usługi transportowe realizujemy własnymi środkami transportu oraz współpracujemy z takimi firmami kurierskimi jak UPSDHLFedEx czy Kurier TNT.
WYCEŃ PRZESYŁKĘZAMÓW KURIERA