Cennik przesyłek kurierskich

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Dla firm
Klient indywidualny
TYP PRZESYŁKI WAGACENA NETTO Z OPŁATĄ PALIWOWĄ
CITY
CENA NETTO Z OPŁATĄ PALIWOWĄ
PLUS
CENA NETTO Z OPŁATĄ PALIWOWĄ
WOJEWÓDZKA
Koperta DOXkoperta do 1 kg18,82 zł 25,23 zł42,43 zł
Paczka dopaczka do 1 kg18,82 zł25,23 zł42,43 zł
paczka od 1 kg do 10 kg18,82 zł25,23 zł42,43 zł
paczka od 10 kg do 30 kg40,41 zł46,19 zł69,29 zł
paczka od 30 kg do 40 kg46,19 zł57,74 zł69,29 zł
paczka od 40 kg do 50 kg53,12 zł57,74 zł69,29 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Przesyłka niesortowalna29,00 zł
POBRANIE
Pobranie COD 1 dzień15,60 zł
Pobranie COD 5,99 zł
Pobranie COD 21 dni4,99 zł
Pobranie COD 30 dniod 0,99 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenieod 0,00 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł
TYP ODBIORCY
Doręczenie do firmy
Doręczenie do osoby prywatnej5,00 zł

Przesyłki lokalne na terenie Polski | Kurier SameDay

Chcesz nadać przesyłkę kurierską z doręczeniem na tem sam dzień? Skorzystaj z usługi Kurier SameDay. Wysyłasz dokumenty do drugiego oddziału firmy albo prezent dla bliskiej osoby? Z GlobKurier.pl nadasz sprawnie i tanio swoją paczkę. Skorzystaj z naszej szybkiej porównywarki cen.

Przesyłki z doręczeniem w ten sam dzień

Przesyłki kurierskie z doręczeniem w ten sam dzień działają w obrębie jednego województwa. Jeśli interesuje Cię nadanie przesyłki w Twoim mieście za granicę bądź w inne województwo na terenie Polski skorzystaj z naszej wyszukiwarki i porównywarki cen i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

Jeśli jesteś klientem biznesowym i nadajesz paczki częściej – zapoznaj się z naszą ofertą dla firm i skorzystaj z rabatów dostępnych po zalogowaniu!

Jesteś klientem indywidualnym?

Jesteś klientem biznesowym?

Nadawaj przesyłki kurierskie wygodnie i szybko. Wybierz miasto, w którym znajduje się Twoja siedziba i skorzystaj z naszej szybkiej porównywarki cen. Jednym kliknięciem sprawdzisz, który kurier posiada usługę której potrzebujesz i sprawdzisz ceny nawet 50 dostawców.  

Dodatkowo w ramach GlobKurier.pl możesz skorzystać z usługi SameDay. Jest to rozwiązanie zarówno dla osób indywidualnych jak i firm działających prężnie w obrębie wybranego województwa/regionu. Korzystając z nich zyskujesz:

  • oszczędność czasu
  • niższe koszty
  • wygodę 

Dlaczego warto korzystać z przesyłek lokalnych z dostarczeniem tego samego dnia?

  • dostarczysz szybko i wygodnie dokumenty do drugiego oddziału firmy bez angażowania swoich pracowników
  • dostarczysz umowy do partnerów
  • dostarczysz produkty do osób, które je zmówiły
  • nadasz prezent bliskiej osobie
  • zrobisz niespodziankę rodzinie czy znajomym.

Dlaczego warto wysyłać z GlobKurier.pl?

przesyłki kurierskie do ponad 190 krajów

Brak abonamentów płacisz tylko za nadane wysyłki

Nawet do 6000 oszczędności/rok na przesyłkach kurierskich

Nawet do 6000 oszczędności/rok na przesyłkach kurierskich

Ponad 50 sprawdzonych przewoźników do wyboru

Automatyzacja masowych wysyłek przesyłek kurierskich

Pełny monitoring on-line przesyłek kurierskich

Indywidualne wyceny i negocjacje przesyłek kurierskich

Atrakcyjne stawki oszczędzasz do 75% z ceny oferowanej przez firmy kurierskie

Powiadomienia sms / e-mail o nadaniu i dostarczeniu przesyłki

Wiele kurierów w jednym miejscu - wybierasz najlepszą dla Ciebie ofertę

Automatycznie generowane listy przewozowe - oszczędność czasu

To tylko niektóre z korzyści wynikające z zamawiania usług kurierskich przez nasz serwis!

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne stawki dostępne po zalogowaniu. Nie trać czasu i już dziś zarejestruj się bez opłat i bez zobowiązań i skorzystaj z atrakcyjnych stawek.

Przesyłki z doręczenim dziś są dostępne w następujących miastach:

SameDay Kurier Katowice województwo śląskie

Kurier Katowice poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz z Katowic paczki i palety nie tylko do Polski ale także za granicę. Sprawdź szybką porównywarkę cen kurierów z Katowic i nie tylko i wysyłaj przesyłki kurierskie jeszcze taniej i szybciej!

 

Chcesz nadać przesyłkę kurierską w obrębie województwa śląskiego z dostarczeniem na ten sam dzień? Dobrze trafiłeś. W GlobKurier.pl oferujemy przesyłki lokalne dla mieszkańców nie tylko Katowic, ale całego Śląska, Zagłębia Dąbrowskiego oraz Krakowskiego. Lokalne przesyłki kurierskie dostarczamy w ten sam dzień. Potrzebujesz wysłać dokumenty do drugiego oddziału firmy? A może zapomniałeś o urodzinach bliskiej osoby? Skorzystaj z usługi Lokalny Kurier Katowice i przyspiesz swoje działania.

Zamów Lokalnego Kuriera Katowice i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia.

SameDay Kurier Warszawa województwo mazowieckie

Kurier Warszawa poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłki kurierski do każdego  miejsca w Polsce a także za granicę. Skorzystaj z szybkiej porównywarki cen i wybierz optymalną ofertę
 
Chcesz pilnie wysłać przesyłkę kurierską na terenie Warszawy lub całego regionu? Postaw na Lokalnego Kuriera Warszawa w GlobKurier.pl. Dostarczymy Twoją przesyłkę tego samego dnia. Wejdź na GlobKurier.pl i skorzystaj z szybkiej i wygodnej porównywarki cen od ponad 50 dostawców. Lokalne przesyłki kurierskie dostarczamy w ten sam dzień. Potrzebujesz wysłać dokumenty do drugiego oddziału firmy? A może zapomniałeś o urodzinach bliskiej osoby? Skorzystaj z usługi Lokalny Kurier Warszawa i przyspiesz swoje działania.
 
 Zamów Lokalnego Kuriera Warszawa i wyślij przesyłkę kurierską wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma paczkę ją tego samego dnia.

SameDay Kurier Poznań województwo wielkopolskie

Kurier Poznań poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz paczkę z Poznania do Polski i za granicę. Sprawdź porównywarkę cen kurierów i wysyłaj przesyłki kurierskie taniej

Szukasz kuriera z Poznania? Z nami nadasz przesyłki szybko i sprawnie nie tylko na terenie kraju ale i za granicą. Korzystając z naszej porównywarki cen jednym kliknięciem sprawdzisz dostępnośc oferty u ponad 50 dostawców. Szybko wycenisz przesyłkę kurierską. Lokalnie nadasz ją z dostarczeniem tego samego dnia.

Zamów Lokalnego Kuriera Poznań i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia. Wejdź na GlobKurier.pl i sprawdź ceny od ponad 50 dostawców.

SameDay Kurier Szczecin województwo zachodniopomorskie

 Kurier Szczecin poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłki kurierskie do Polski i za granicę. Sprawdź szybką wyszukiwarkę cen, porównaj usługi i wybierz taniego dostawcę.
 
Wysyłasz przesyłkę ze Szczecina? Z nami zorbisz to sprawnie i szybko. Wejdź na porównywarkę cen i jednym klikiem sprawdź ceny ponad 50 dostawców.
Sprawdź warunki i nadaj paczkę jeszcze dziś.
 
Zamów Lokalnego Kuriera Szczecin i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia.

SameDay Kurier Toruń województwo kujawsko-pomorskie

 Kurier Toruń poszukiwany? W GlobKurier.pl nadasz przesyłki kurierskie z Torunia do Polski i za granicę.
 
Przesyłka kurierska z Torunia? Z GlobKurier.pl nadasz paczkę z Torunia w każde miejsce w Polsce i za granicę. Korzystając z naszej porównywarki cen jednym kliknięciem sprawdzisz czy oferta jest dostępna i u którego kuriera. Wygodnie, szybko i sprawnie nadasz przesyłkę kurierską w dobrej cenie.

Zamów Lokalnego Kuriera Toruń i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia.

SameDay Kurier Łódź województwo łódzkie

Kurier Łódź poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłki kurierskie z Łodzi do Polski i za granicę. Skorzystaj z szybkiej porównywarki cen kurierów i wybierz taniego kuriera.

Szukasz kuriera z Łodzi? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłkę kurierską do kraju i za granicę. Sprawdź w naszej porównywarce cen ofertę ponad 50 dostawców i wybierz kuriera spełniającego Twoje oczekiwania.

Zamów Lokalnego Kuriera Łódź i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia.

SameDay Kurier Wrocław województwo dolnośląskie

Kurier Wrocław poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłkę z Wrocławia do Polski i za granicę.

Chcesz nadać przesyłkę kurierską z jednego końca miasta na drugi? Zaoszczędź czas i nie jedź sam. Skorzystaj z usługi lokalnego kuriera po mieście i wygodnie wyślij paczkę do firmy czy znajomych. Z GlobKurier.pl nadasz przesyłkę z Wrocławia nie tylko na terenie kraju i za granicę do ponad 190 krajów. Wybierasz czy nadajesz usługę standard czy szybszą samolotową. 

Zamów Lokalnego Kuriera Wrocław i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia

SameDay Kurier Opole województwo opolskie

Kurier Opole poszukiwany? Z GlobKurier.pl wyślesz przesyłki kurierskie na terenie danego województwa z dostarczeniem tego samego dnia.

Przesyłka kurierska z Opola? Z GlobKurier.pl nadasz paczkę z Opola w każde miejsce w Polsce i za granicę. Korzystając z naszej porównywarki cen jednym kliknięciem sprawdzisz czy oferta jest dostępna i u którego kuriera. Wygodnie, szybko i sprawnie nadasz przesyłkę kurierską w dobrej cenie.
 
Zamów Lokalnego Kuriera Opole i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia

SameDay Kurier Kraków województwo małopolskie

Kurier Kraków poszukiwany? Z GlobKurier.pl wyślesz paczkę z Krakowa w każde miejsce w Polsce i za granicę. Skorzystaj z porównywarki cen – wysyłaj przesyłki kurierskie taniej!
 
Chcesz pilnie wysłać przesyłkę kurierską w obrębie województwa małopolskiego? Skorzystaj z opcji Lokalnego Kuriera Kraków z dostarczeniem na ten sam dzień. W GlobKurier.pl oferujemy szybkie i wygodne nadawanie przesyłek. Na naszej platformie jednym kliknięciem sprawdzisz ceny ponad 50 dostawców. Lokalne przesyłki kurierskie dostarczamy w ten sam dzień. Potrzebujesz wysłać dokumenty do drugiego oddziału firmy? A może zapomniałeś o urodzinach bliskiej osoby? Skorzystaj z usługi Lokalny Kurier Kraków i przyspiesz swoje działania.

Zamów Lokalnego Kuriera Kraków i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia.

SameDay Kurier Gdańsk województwo pomorskie

Kurier Gdańsk poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłki do Polski i za granicę. Skorzystaj z szybkiej porównywarki cen i wybierz najtańsze i najszybsze rozwiązanie.
 
Chcesz nadać przesyłkę kurierską z Gdańska? Świetnie trafiłeś. Z nami nadasz przesyłki kurierskie na terenie całego kraju i za granicą. Jednym kliknięciem sprawdzisz ceny od ponad 50 dostawców. Dowiesz się która firma może wykonać Twoje zlecenie. Wejdź na naszą porównywarkę i zamów sprawnie kuriera.
 
Zamów Lokalnego Kuriera Gdańsk i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia

SameDay Kurier Zielona Góra województwo lubuskie

Kurier Zielona Góra poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłki kurierskie w każde miejsce w Polsce ale także za granicę. Skorzystaj z szybkiej porównywarkę kurierów i wybierz taniego dostawcę.

Przesyłka kurierska z Zielonej Góry? Z GlobKurier.pl nadasz paczkę z Zielonej Góry w każde miejsce w Polsce i za granicę. Korzystając z naszej porównywarki cen jednym kliknięciem sprawdzisz czy oferta jest dostępna i u którego kuriera. Wygodnie, szybko i sprawnie nadasz przesyłkę kurierską w dobrej cenie.
 
Zamów Lokalnego Kuriera Zielona Góra i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia

SameDay Kurier Olsztyn województwo warmińsko-mazurskie

Kurier Szczecin poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłki kurierskie ze Szczecina do Polski i za granicę. Skorzystaj z szybkiej porównywarki cen.

Szukasz kuriera z Olsztyna? Nadaj z nami swoją przesyłkę kurierską do kraju i za granicę. Skorzystaj z szybkiej porównywarki cen – jednym kliknięciem sprawdzisz ceny nawet 50 dostawców i wybierzesz odpowiednią usługę dla siebie.
 
Jeśli chcesz dostarczyć przesyłkę tego samego dnia skorzystaj z Lokalnego Kuriera Olsztyn i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia

SameDay Kurier Lublin województwo lubelskie

Kurier Lublin poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłki kurierskie z Lublina do Polski i za granicę. Skorzystaj z szybkiej porównywarki cen.

SameDay Kurier Kielce województwo świętokrzyskie

 Kurier Kielce poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłki kurierskie z Kielc do Polski i za granicę. W obrębie tego samego województwa z dostarczeniem tego samego dnia.

Przesyłka kurierska z Kielc? Z GlobKurier.pl nadasz paczkę z Kielc w każde miejsce w Polsci i za granicę. Korzystając z naszej porównywarki cen jednym kliknięciem sprawdzisz czy oferta jest dostępna i u którego kuriera. Wygodnie, szybko i sprawnie nadasz przesyłkę kurierską w dobrej ceni.
 
Zamów Lokalnego Kuriera Kielce i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia.

SameDay Kurier Rzeszów województwo podkarpackie

Kurier Rzeszów poszukiwany? Z GlobKurier.pl wyślesz przesyłki kurierskie z obrębie województwa z dostarczeniem tego samego dnia.

Przesyłka kurierska z Rzeszowa? Z GlobKurier.pl nadasz paczkę z Rzeszowa w każde miejsce w Polsce i za granicę. Korzystając z naszej porównywarki cen jednym kliknięciem sprawdzisz czy oferta jest dostępna i u którego kuriera. Wygodnie, szybko i sprawnie nadasz przesyłkę kurierską w dobrej cenie.
 
Zamów Lokalnego Kuriera Rzeszów i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia
  1. Informujemy, że do każdej przesyłki jest obliczana waga gabarytowa ( objętościowa). W przypadku, gdy waga gabarytowa przekracza wagę rzeczywistą, cena wyliczana jest na jej podstawie.