Cennik przesyłek kurierskich

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Kliknij na logo i sprawdź cennik

Klient indywidualny
Dla firm
Typ przesyłkiWagaCena netto z opłatą paliwową
Koperta DOX 1 kg15,94 zł
Paczka do 1 kg15,94 zł
3 kg15,94 zł
5 kg15,94 zł
10 kg16,31 zł
20 kg17,82 zł
30 kg18,60 zł
Paleta EURO 100 kg142,74 zł
300 kg157,94 zł
500 kg160,00 zł
600 kg179,19 zł
1000 kg187,20 zł
Paleta przemysłowa 120×100 600 kg285,00 zł
1000 kg287,20 zł

Pobranie

Pobranie COD 1 dzień
15,60 zł
Pobranie COD
5,90 zł
Pobranie COD 21 dni
4,90 zł
Pobranie COD 30 dni
od 0,99 zł

Typ przesyłki

Przesyłka standardowa
Opłata za element niestandardowy do 30kg30,00 zł

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie paczek4,50 zł
Ubezpieczenie palet od7,90 zł

Inne

Potwierdzenie doręczenia POD15,00 zł
Informacja przed doręczeniem (PDI)5,00 zł

Powiadomienie

Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł
 


Oferta DHL Parcel Polska obejmuje zarówno przesyłki paczkowe, jak i paletowe (na jedną przesyłkę składa się maksymalnie 5 palet). Dodatkowo Klient może skorzystać także z dużego wyboru różnego rodzaju usług dedykowanych e-commerce. DHL Parcel dostarcza przesyłki na terenie Polski już następnego dnia roboczego, natomiast w przypadku przesyłek międzynarodowych lub palet dostarczenie ma miejsce w terminie wyznaczonym w ofercie.

 

 

Usługi krajowe:


DHL Parcel

Lider branży logistycznej, który oferuje przesyłki krajowe i międzynarodowe. Firma wyróżnia się globalnym profilem działalności, realizując swoje usługi w ponad 220 krajach. Aktualnie DHL zatrudnia 350 000 pracowników, dzięki czemu stale podnosi jakość świadczonych usług.
Dzięki temu klient może skorzystać z bogatej oferty DHL Precel Polska dostosowanej np. do wymagań branży e-commerce. Istnieje możliwość wyboru przesyłki paczkowej a także paletowej. Cenioną przez klientów funkcjonalnością jest dostawa następnego dnia roboczego. W kwestii przesyłek międzynarodowych terminy doręczenia ustalane są indywidualne wedle wyszczególnionych kryteriów. Wszystkie terminy dostępne są na stronie przewoźnika.

Usługi na terenie kraju

DHL Parcel

DHL oferuje dostawę na terenie kraju przesyłek, które nie przekraczają łącznej wagi 31,5 kg. W przypadku przesyłek ważących więcej DHL Precel pozwala na dostawę w trzech wariantach:

 • Pierwszy wariant do następnego roboczego dnia do południa
 • W godzinach popołudniowych (12:00 a 22:00)
 • Wariant wieczorny (od 22:00 aż do końca następnego dnia)

DHL Parcel MAX

Usługa prezentowana pod nazwą DHL Parcel MAX dedykowana jest Klientom wysyłającym paczki o większych gabarytach, które przekraczają 31,5 kg. Ten rodzaj przesyłki najczęściej dostarczany jest następnego dnia roboczego. W niektórych, szczególnych przypadkach dostawa obejmuje 2 dni. Dostępne jest także ubezpieczenie przesyłki oraz zwrot potwierdzonych dokumentów, dodatkowe opcje można dokupić do każdej usługi z pakietu.

DHL Parcel 9

Przysyłki kopertowe z elementami, które nie ważą więcej niż 31,5 kg można wysyłać w ramach usługi DHL Parcel 9. Przesyłka tego typu realizowana jest w modelu „door to door”, gwarantowany jest też czas dostawy tj. Do 9:00 rano następnego dnia roboczego. W przypadku niewywiązania się z terminu dostawy DHL Polska zwraca Klientowi koszty przesyłki. Usługa nie jest dostępna w każdym miejscu w Polsce. Możliwość skorzystania z tej oferty mają mieszkańcy większych miast. Usługa adresowana jest także do głównych centrów biznesowych w kraju.

DHL Parcel 12

Wyższy wariant usługi Parcel 9 również obejmuje przesyłki kopertowe z elementami nie przekraczającymi wagi 31,5 kg. W tym pakiecie Klient również może liczyć na usługę w systemie z drzwi do drzwi, jednakże kurier zobowiązany jest dostarczyć przesyłkę do południa następnego dnia roboczego. Ta popularna opcja wykorzystywana jest głównie przez firmy i stale współpracujących ze sobą partnerów biznesowych. Usługa realizowana jest na terenie największych miast w Polsce. Szczegóły i konkretne miasta w których możliwe jest nadanie przesyłki „door to door” dostępna jest na oficjalnej stronie DHL Parcel Polska.

DHL Parcel Return Polska

Usługa, w której zwrot przesyłki kopertowej odbywa się następnego dnia roboczego. Usługa dotyczy przesyłek, które nie przekroczyły wymaganej wagi 31,5 kg.

Usługi dodatkowe w DHL Parcel

Powiadomienia e-mail/SMS

DHL Parcel Polska udostępnia swoim klientom pełny system wspomagający lokalizację i monitorowanie przesyłek. Najbardziej pożądanym dodatkiem wśród konsumentów są powiadomienia przesyłane do adresatów drogą mailową bądź za pośrednictwem wiadomości SMS. Dzięki temu klient ma pełną świadomość o statusie swojej przesyłki. Odbiorca wie, gdzie znajduje się jego paczka, co najczęściej odciąża Nadawcę, który nie musi odpowiadać na pytania. Odbiorca poinformowany jest o przewidywanej dacie doręczenia, a także o opóźnieniach i problemach z dostawą. Takie informacje, szczególnie te o dacie i czasie doręczenia są niezwykle istotne dla Obiorców, stąd popularność tej usługi. Co ważne, w ramach powiadomień Klient otrzymuje również link do strony, za pośrednictwem którego może przekierować przesyłkę w inne miejsce, np. pod adres biura bądź inne dogodne miejsce. W przypadku przesyłek za pobraniem, system monitoringu uwzględnia również wartość pobrania.

Przekierowanie paczki w DHL Parcel

Oferta DHL Precel uwzględnia możliwość przekierowywania paczek. Odbiorca na pewnym etapie realizacji ma możliwość zmiany docelowego adresu dostawy. Korzystając z dodatkowej opcji przekierowania klient może zmienić miejsce, w którym odbierze dostarczoną mu przesyłkę. To wygodna opcji dla zapracowanych użytkowników, którzy mogą dostosować opcję dostawy do swojego aktualnego miejsca pobytu.

Odbiór w punkcie DHL Parcel

Odbiorca może skorzystać także z opcji samodzielnego odbioru w wyznaczonych punktach DHL Precel, w dogodnym terminie, dopasowanym do swojego rytmu dnia. Odbiór jest bardzo prosty i wygodny dla klienta. Do odbioru potrzebny jest tak naprawdę tylko numer telefonu i przesłany kod PIN. Odbiorca może wybrać dowolny punkt odbioru w swoim mieście. Przesyłka będzie czekała na odebranie przez 7 dni kalendarzowych. Po tym czasie Odbiorca zostanie poinformowany o zwrocie przesyłki.

Doręczenie do sąsiada w DHL Parcel

Jeśli Odbiorca nie ma możliwości, aby przekierować przesyłkę w inne miejsce bądź też odbiór w punkcie jest niemożliwi, przewoźnik oferuje możliwość doręczenia przesyłki pod adres alternatywny. Jeśli adres znajduje się w sąsiedztwie głównego miejsca dostawy, kurier w przypadku niezastania Odbiorcy dostarczy przesyłkę pod drugi adres z listy.

Elektroniczne potwierdzenie doręczenia (ePOD)

Jeśli użytkownik korzysta z aplikacji DHL24 może skorzystać z usługi elektronicznego potwierdzenia ePOD. W tym celu wykorzystywany jest skan dokumentu, który został podpisany przez Odbiorcę. Elektroniczne potwierdzenie wpisane jest w standardową cenę usługi kurierskiej.

Ubezpieczenie przesyłki w DHL Parcel

Każdy nadawca, który chce dodatkowo zabezpieczyć finansowo swoje przesyłki może to zrobić ubezpieczając paczkę na kwotę, która najczęściej uzależniona jest od wartości przesyłanych przedmiotów.

COD w DHL Parcel Polska

Usługą, którą szeroko interesują się przedstawiciele branży e-commerce jest pobranie oraz zwrot należności. W przypadku takiej opcji należność, która pobierana jest przez kuriera trafia na rachunek Nadawcy w momencie dostarczenia przesyłki. W tym przepadku osoba, która odbiera przesyłkę zobowiązana jest do zapłaty w gotówce.

ROD w DHL Parcel Polska

Zwrot potwierdzonych dokumentów (ROD) to usługa w ramach której Nadawca jest w stanie uzyskać potwierdzenie doręczenia, czyli przekazania dokumentów, które była dołączone do głównej przesyłki. W ramach tej opcji Nadawca może otrzymać zwrot do 5 dokumentów.

Zwrot przesyłki do nadawcy

Istnieje kilka szczególnych przypadków w których DHL Parcel zwraca przesyłkę do nadawcy. Dzieje się tak głównie wtedy, gdy odbiorca zgłosił odmowę przyjęcia bądź nie uiścił zapłaty w ramach przesyłki pobraniowej. Paczka wróci do nadawcy także wtedy, gdy kurier podejmie dwukrotną próbę doręczenia. Nadawca może liczyć na zwrot przesyłki także wtedy, gdy dane Odbiorcy zostaną wypełnione niepoprawnie.

POD – potwierdzenie doręczenia

Nadawca może dodatkowo zamówić dokument potwierdzający odbiór, który zawiera podpis Odbiorcy. Przy zamówieniu tej opcji wydrukowany i podpisany dokument zostanie przekazany nadawcy.

Doręczenia po godz. 17:00

W ofercie SHL Parcel znajdziemy także usługę wieczornego doręczenia, dostosowana do grupy osób pracujących, którzy są w stanie odebrać swoja przesyłkę pod domowym adresem dopiero po godzinie 17:00. Przy tej opcji przesyłki doręczane są aż do godziny 22:00.

Klient indywidualny
Dla firm
Typ przesyłkiWagaCena netto z opłatą paliwową
Koperta DOX 1 kg15,94 zł
Paczka do 1 kg15,94 zł
3 kg15,94 zł
5 kg15,94 zł
10 kg16,31 zł
20 kg17,82 zł
30 kg18,60 zł
Paleta EURO 100 kg142,74 zł
300 kg157,94 zł
500 kg160,00 zł
600 kg179,19 zł
1000 kg187,20 zł
Paleta przemysłowa 120×100 600 kg285,00 zł
1000 kg287,20 zł

Pobranie

Pobranie COD 1 dzień
15,60 zł
Pobranie COD
5,90 zł
Pobranie COD 21 dni
4,90 zł
Pobranie COD 30 dni
od 0,99 zł

Typ przesyłki

Przesyłka standardowa
Opłata za element niestandardowy do 30kg30,00 zł

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie paczek4,50 zł
Ubezpieczenie palet od7,90 zł

Inne

Potwierdzenie doręczenia POD15,00 zł
Informacja przed doręczeniem (PDI)5,00 zł

Powiadomienie

Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł

DHL

Oferta DHL Parcel Polska obejmuje zarówno przesyłki paczkowe, jak i paletowe (na jedną przesyłkę składa się maksymalnie 5 palet). Dodatkowo Klient może skorzystać także z dużego wyboru różnego rodzaju usług dedykowanych e-commerce. DHL Parcel dostarcza przesyłki na terenie Polski już następnego dnia roboczego, natomiast w przypadku przesyłek międzynarodowych lub palet dostarczenie ma miejsce w terminie wyznaczonym w ofercie.

Usługi krajowe:

DHL Parcel

Lider branży logistycznej, który oferuje przesyłki krajowe i międzynarodowe. Firma wyróżnia się globalnym profilem działalności, realizując swoje usługi w ponad 220 krajach. Aktualnie DHL zatrudnia 350 000 pracowników, dzięki czemu stale podnosi jakość świadczonych usług. Dzięki temu klient może skorzystać z bogatej oferty DHL Precel Polska dostosowanej np. do wymagań branży e-commerce. Istnieje możliwość wyboru przesyłki paczkowej a także paletowej. Cenioną przez klientów funkcjonalnością jest dostawa następnego dnia roboczego. W kwestii przesyłek międzynarodowych terminy doręczenia ustalane są indywidualne wedle wyszczególnionych kryteriów. Wszystkie terminy dostępne są na stronie przewoźnika.

Usługi na terenie kraju

DHL Parcel

DHL oferuje dostawę na terenie kraju przesyłek, które nie przekraczają łącznej wagi 31,5 kg. W przypadku przesyłek ważących więcej DHL Precel pozwala na dostawę w trzech wariantach:
 • Pierwszy wariant do następnego roboczego dnia do południa
 • W godzinach popołudniowych (12:00 a 22:00)
 • Wariant wieczorny (od 22:00 aż do końca następnego dnia)

DHL Parcel MAX

Usługa prezentowana pod nazwą DHL Parcel MAX dedykowana jest Klientom wysyłającym paczki o większych gabarytach, które przekraczają 31,5 kg. Ten rodzaj przesyłki najczęściej dostarczany jest następnego dnia roboczego. W niektórych, szczególnych przypadkach dostawa obejmuje 2 dni. Dostępne jest także ubezpieczenie przesyłki oraz zwrot potwierdzonych dokumentów, dodatkowe opcje można dokupić do każdej usługi z pakietu.

DHL Parcel 9

Przysyłki kopertowe z elementami, które nie ważą więcej niż 31,5 kg można wysyłać w ramach usługi DHL Parcel 9. Przesyłka tego typu realizowana jest w modelu „door to door”, gwarantowany jest też czas dostawy tj. Do 9:00 rano następnego dnia roboczego. W przypadku niewywiązania się z terminu dostawy DHL Polska zwraca Klientowi koszty przesyłki. Usługa nie jest dostępna w każdym miejscu w Polsce. Możliwość skorzystania z tej oferty mają mieszkańcy większych miast. Usługa adresowana jest także do głównych centrów biznesowych w kraju.

DHL Parcel 12

Wyższy wariant usługi Parcel 9 również obejmuje przesyłki kopertowe z elementami nie przekraczającymi wagi 31,5 kg. W tym pakiecie Klient również może liczyć na usługę w systemie z drzwi do drzwi, jednakże kurier zobowiązany jest dostarczyć przesyłkę do południa następnego dnia roboczego. Ta popularna opcja wykorzystywana jest głównie przez firmy i stale współpracujących ze sobą partnerów biznesowych. Usługa realizowana jest na terenie największych miast w Polsce. Szczegóły i konkretne miasta w których możliwe jest nadanie przesyłki „door to door” dostępna jest na oficjalnej stronie DHL Parcel Polska.

DHL Parcel Return Polska

Usługa, w której zwrot przesyłki kopertowej odbywa się następnego dnia roboczego. Usługa dotyczy przesyłek, które nie przekroczyły wymaganej wagi 31,5 kg.

Usługi dodatkowe w DHL Parcel

Powiadomienia e-mail/SMS

DHL Parcel Polska udostępnia swoim klientom pełny system wspomagający lokalizację i monitorowanie przesyłek. Najbardziej pożądanym dodatkiem wśród konsumentów są powiadomienia przesyłane do adresatów drogą mailową bądź za pośrednictwem wiadomości SMS. Dzięki temu klient ma pełną świadomość o statusie swojej przesyłki. Odbiorca wie, gdzie znajduje się jego paczka, co najczęściej odciąża Nadawcę, który nie musi odpowiadać na pytania. Odbiorca poinformowany jest o przewidywanej dacie doręczenia, a także o opóźnieniach i problemach z dostawą. Takie informacje, szczególnie te o dacie i czasie doręczenia są niezwykle istotne dla Obiorców, stąd popularność tej usługi. Co ważne, w ramach powiadomień Klient otrzymuje również link do strony, za pośrednictwem którego może przekierować przesyłkę w inne miejsce, np. pod adres biura bądź inne dogodne miejsce. W przypadku przesyłek za pobraniem, system monitoringu uwzględnia również wartość pobrania.

Przekierowanie paczki w DHL Parcel

Oferta DHL Precel uwzględnia możliwość przekierowywania paczek. Odbiorca na pewnym etapie realizacji ma możliwość zmiany docelowego adresu dostawy. Korzystając z dodatkowej opcji przekierowania klient może zmienić miejsce, w którym odbierze dostarczoną mu przesyłkę. To wygodna opcji dla zapracowanych użytkowników, którzy mogą dostosować opcję dostawy do swojego aktualnego miejsca pobytu.

Odbiór w punkcie DHL Parcel

Odbiorca może skorzystać także z opcji samodzielnego odbioru w wyznaczonych punktach DHL Precel, w dogodnym terminie, dopasowanym do swojego rytmu dnia. Odbiór jest bardzo prosty i wygodny dla klienta. Do odbioru potrzebny jest tak naprawdę tylko numer telefonu i przesłany kod PIN. Odbiorca może wybrać dowolny punkt odbioru w swoim mieście. Przesyłka będzie czekała na odebranie przez 7 dni kalendarzowych. Po tym czasie Odbiorca zostanie poinformowany o zwrocie przesyłki.

Doręczenie do sąsiada w DHL Parcel

Jeśli Odbiorca nie ma możliwości, aby przekierować przesyłkę w inne miejsce bądź też odbiór w punkcie jest niemożliwi, przewoźnik oferuje możliwość doręczenia przesyłki pod adres alternatywny. Jeśli adres znajduje się w sąsiedztwie głównego miejsca dostawy, kurier w przypadku niezastania Odbiorcy dostarczy przesyłkę pod drugi adres z listy.

Elektroniczne potwierdzenie doręczenia (ePOD)

Jeśli użytkownik korzysta z aplikacji DHL24 może skorzystać z usługi elektronicznego potwierdzenia ePOD. W tym celu wykorzystywany jest skan dokumentu, który został podpisany przez Odbiorcę. Elektroniczne potwierdzenie wpisane jest w standardową cenę usługi kurierskiej.

Ubezpieczenie przesyłki w DHL Parcel

Każdy nadawca, który chce dodatkowo zabezpieczyć finansowo swoje przesyłki może to zrobić ubezpieczając paczkę na kwotę, która najczęściej uzależniona jest od wartości przesyłanych przedmiotów.

COD w DHL Parcel Polska

Usługą, którą szeroko interesują się przedstawiciele branży e-commerce jest pobranie oraz zwrot należności. W przypadku takiej opcji należność, która pobierana jest przez kuriera trafia na rachunek Nadawcy w momencie dostarczenia przesyłki. W tym przepadku osoba, która odbiera przesyłkę zobowiązana jest do zapłaty w gotówce.

ROD w DHL Parcel Polska

Zwrot potwierdzonych dokumentów (ROD) to usługa w ramach której Nadawca jest w stanie uzyskać potwierdzenie doręczenia, czyli przekazania dokumentów, które była dołączone do głównej przesyłki. W ramach tej opcji Nadawca może otrzymać zwrot do 5 dokumentów.

Zwrot przesyłki do nadawcy

Istnieje kilka szczególnych przypadków w których DHL Parcel zwraca przesyłkę do nadawcy. Dzieje się tak głównie wtedy, gdy odbiorca zgłosił odmowę przyjęcia bądź nie uiścił zapłaty w ramach przesyłki pobraniowej. Paczka wróci do nadawcy także wtedy, gdy kurier podejmie dwukrotną próbę doręczenia. Nadawca może liczyć na zwrot przesyłki także wtedy, gdy dane Odbiorcy zostaną wypełnione niepoprawnie.

POD – potwierdzenie doręczenia

Nadawca może dodatkowo zamówić dokument potwierdzający odbiór, który zawiera podpis Odbiorcy. Przy zamówieniu tej opcji wydrukowany i podpisany dokument zostanie przekazany nadawcy.

Doręczenia po godz. 17:00

W ofercie SHL Parcel znajdziemy także usługę wieczornego doręczenia, dostosowana do grupy osób pracujących, którzy są w stanie odebrać swoja przesyłkę pod domowym adresem dopiero po godzinie 17:00. Przy tej opcji przesyłki doręczane są aż do godziny 22:00.
Klient indywidualny
Dla firm
TYP PRZESYŁKI WAGACENA netto z opłatą paliwową
Koperta DOX 1 kg17,07 zł
Paczka do 1 kg17,07 zł
3 kg17,26 zł
5 kg17,26 zł
20 kg18,76 zł
30 kg19,94 zł
40 kg63,91 zł
50 kg76,65 zł
Paleta EURO 300 kg177,00 zł
500 kg192,33 zł
600 kg271,40 zł
POBRANIE
Pobranie COD 1 dzień15,60 zł
Pobranie COD 4,50 zł
Pobranie COD 21 dni3,99 zł
Pobranie COD 30 dniod 0,99 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Element niestandardowy14,89 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,50 zł
Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,50 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od0,90 zł
Klient indywidualny
Dla firm
TYP PRZESYŁKI WAGACENA NETTO Z OPŁATĄ PALIWOWĄ
Koperta DOX 1 kg13,11 zł
Paczka do 1 kg13,11 zł
3 kg14,44 zł
5 kg14,55 zł
10 kg15,22 zł
20 kg15,56 zł
30 kg15,99 zł
40 kg85,11 zł
50 kg111,99 zł
POBRANIE
Płatność kartą za pobranie od3,00 zł
Pobranie COD 1 dzień15,60 zł
Pobranie COD od2,50 zł
Pobranie COD 21 dni od2,30 zł
Pobranie COD 30 dni od0,99 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Opłata za element niestandardowy do 30kg14,89 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od2,50 zł
Klient indywidualny
Dla firm
TYP PRZESYŁKI WAGACENA NETTO Z OPŁATĄ PALIWOWĄ
Koperta DOX 1 kg13,69 zł
Paczka do 1 kg13,69 zł
3 kg13,69 zł
5 kg15,33 zł
10 kg16,04 zł
20 kg16,87 zł
30 kg17,17 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Element niestandardowy15,00 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od2,00 zł
Klient indywidualny
Dla firm
TYP PRZESYŁKI WAGACENA NETTO Z OPŁATĄ PALIWOWĄ
Koperta DOX 1 kg15,89 zł
Paczka do 1 kg15,89 zł
3 kg15,89 zł
5 kg15,89 zł
10 kg16,29 zł
20 kg17,79 zł
30 kg18,50 zł
40 kg47,20 zł
50 kg61,36 zł
70 kg99,12 zł
Półpaleta 100 kg130,00 zł
500 kg180,00 zł
Paleta EURO 100 kg130,00 zł
300 kg150,00 zł
500 kg180,00 zł
600 kg201,77 zł
1000 kg354,00 zł
Przesyłka dłużycowa do 300 cm od 165,20 zł
POBRANIE
Pobranie COD 1 dzień15,60 zł
Pobranie COD od 3,99 zł
Pobranie COD 21 dni od2,99 zł
Pobranie COD 30 dni od0,99 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Element niestandardowy do 30 kg80,00 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od2,50 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł
Klient indywidualny
Dla firm
TYP PRZESYŁKI WAGACENA STANDARD
koperta DOX1 kg13,56 zł
paczka do1 kg13,56 zł
5 kg15,08 zł
10 kg15,93 zł
30 kg16,63 zł
POBRANIE
Pobranie COD 1 dzień15,60 zł
Pobranie COD 3,95 zł
Pobranie COD 21 dni2,99 zł
Pobranie COD 30 dni2,49 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Element niestandardowy do 30kg14,89 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od0,00 zł
INNE
Zwrot kopii dokumentu potwierdzającego dostawę12,90 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł
TYP ODBIORCY
Doręczenie do firmy
Doręczenie do osoby prywatnej1,30 zł
Klient indywidualny
Dla firm
TYP PRZESYŁKI WAGACENA NETTO Z OPŁATĄ PALIWOWĄ
Koperta DOX 1 kg29,13 zł
Paczka do 1 kg29,13 zł
3 kg29,13 zł
5 kg29,13 zł
10 kg29,13 zł
20 kg29,13 zł
30 kg29,13 zł
50 kg50,73 zł
70 kg82,59 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Przesyłka niesortowalna29,00 zł
POBRANIE
Pobranie COD 1 dzień15,60 zł
Pobranie COD 5,99 zł
Pobranie COD 21 dni 4,99 zł
Pobranie COD 30 dni od 0,99 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od 0,00 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł
TYP ODBIORCY
Doręczenie do firmy
Doręczenie do osoby prywatnej5,00 zł
Klient indywidualny
Dla firm

Paczka w Ruchu indywidualny

TYP PRZESYŁKI WAGACENA NETTO Z OPŁATĄ PALIWOWĄ
Koperta DOX 1 kg6,50 zł
Paczka do 20 kg6,50 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
POBRANIE
Pobranie COD2,50 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od 1,50 zł
Klient indywidualny
Dla firm
WYMIARY PRZESYŁKI
CENA netto z opłatą paliwową
8 x 38 x 64 cm
8,54 zł
19 x 38 x 64 cm
9,35 zł
541 x 38 x 64 cm
9,76 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)
1,00 zł
Powiadomienie o nadaniu (SMS)
1,00 zł
POBRANIE
Pobranie COD
5,00 zł
Pobranie COD 3 dni
12,00 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od
2,00 zł

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Klient indywidualny
Dla firm
TYP PRZESYŁKI WAGACENA NETTO Z OPŁATĄ PALIWOWĄ
CITY
CENA NETTO Z OPŁATĄ PALIWOWĄ
PLUS
CENA NETTO Z OPŁATĄ PALIWOWĄ
WOJEWÓDZKA
Koperta DOX koperta do 1 kg18,82 zł 25,23 zł42,43 zł
Paczka do paczka do 1 kg18,82 zł25,23 zł42,43 zł
paczka od 1 kg do 10 kg18,82 zł25,23 zł42,43 zł
paczka od 10 kg do 30 kg40,41 zł46,19 zł69,29 zł
paczka od 30 kg do 40 kg46,19 zł57,74 zł69,29 zł
paczka od 40 kg do 50 kg53,12 zł57,74 zł69,29 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Przesyłka niesortowalna29,00 zł
POBRANIE
Pobranie COD 1 dzień15,60 zł
Pobranie COD 5,99 zł
Pobranie COD 21 dni4,99 zł
Pobranie COD 30 dni od 0,99 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenieod 0,00 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł
TYP ODBIORCY
Doręczenie do firmy
Doręczenie do osoby prywatnej5,00 zł

Przesyłki lokalne na terenie Polski | Kurier SameDay

Chcesz nadać przesyłkę kurierską z doręczeniem na tem sam dzień? Skorzystaj z usługi Kurier SameDay. Wysyłasz dokumenty do drugiego oddziału firmy albo prezent dla bliskiej osoby? Z GlobKurier.pl nadasz sprawnie i tanio swoją paczkę. Skorzystaj z naszej szybkiej porównywarki cen.

Przesyłki z doręczeniem w ten sam dzień

Przesyłki kurierskie z doręczeniem w ten sam dzień działają w obrębie jednego województwa. Jeśli interesuje Cię nadanie przesyłki w Twoim mieście za granicę bądź w inne województwo na terenie Polski skorzystaj z naszej wyszukiwarki i porównywarki cen i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

Jeśli jesteś klientem biznesowym i nadajesz paczki częściej – zapoznaj się z naszą ofertą dla firm i skorzystaj z rabatów dostępnych po zalogowaniu!

Jesteś klientem indywidualnym?

Jesteś klientem biznesowym?

Nadawaj przesyłki kurierskie wygodnie i szybko. Wybierz miasto, w którym znajduje się Twoja siedziba i skorzystaj z naszej szybkiej porównywarki cen. Jednym kliknięciem sprawdzisz, który kurier posiada usługę której potrzebujesz i sprawdzisz ceny nawet 50 dostawców.  

Dodatkowo w ramach GlobKurier.pl możesz skorzystać z usługi SameDay. Jest to rozwiązanie zarówno dla osób indywidualnych jak i firm działających prężnie w obrębie wybranego województwa/regionu. Korzystając z nich zyskujesz:

 • oszczędność czasu
 • niższe koszty
 • wygodę 

Dlaczego warto korzystać z przesyłek lokalnych z dostarczeniem tego samego dnia?

 • dostarczysz szybko i wygodnie dokumenty do drugiego oddziału firmy bez angażowania swoich pracowników
 • dostarczysz umowy do partnerów
 • dostarczysz produkty do osób, które je zmówiły
 • nadasz prezent bliskiej osobie
 • zrobisz niespodziankę rodzinie czy znajomym.

Dlaczego warto wysyłać z GlobKurier.pl?

przesyłki kurierskie do ponad 190 krajów

Brak abonamentów płacisz tylko za nadane wysyłki

Nawet do 6000 oszczędności/rok na przesyłkach kurierskich

Nawet do 6000 oszczędności/rok na przesyłkach kurierskich

Ponad 50 sprawdzonych przewoźników do wyboru

Automatyzacja masowych wysyłek przesyłek kurierskich

Pełny monitoring on-line przesyłek kurierskich

Indywidualne wyceny i negocjacje przesyłek kurierskich

Atrakcyjne stawki oszczędzasz do 75% z ceny oferowanej przez firmy kurierskie

Powiadomienia sms / e-mail o nadaniu i dostarczeniu przesyłki

Wiele kurierów w jednym miejscu - wybierasz najlepszą dla Ciebie ofertę

Automatycznie generowane listy przewozowe - oszczędność czasu

To tylko niektóre z korzyści wynikające z zamawiania usług kurierskich przez nasz serwis!

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne stawki dostępne po zalogowaniu. Nie trać czasu i już dziś zarejestruj się bez opłat i bez zobowiązań i skorzystaj z atrakcyjnych stawek.

Przesyłki z doręczenim dziś są dostępne w następujących miastach:

SameDay Kurier Katowice województwo śląskie

Kurier Katowice poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz z Katowic paczki i palety nie tylko do Polski ale także za granicę. Sprawdź szybką porównywarkę cen kurierów z Katowic i nie tylko i wysyłaj przesyłki kurierskie jeszcze taniej i szybciej!

 

Chcesz nadać przesyłkę kurierską w obrębie województwa śląskiego z dostarczeniem na ten sam dzień? Dobrze trafiłeś. W GlobKurier.pl oferujemy przesyłki lokalne dla mieszkańców nie tylko Katowic, ale całego Śląska, Zagłębia Dąbrowskiego oraz Krakowskiego. Lokalne przesyłki kurierskie dostarczamy w ten sam dzień. Potrzebujesz wysłać dokumenty do drugiego oddziału firmy? A może zapomniałeś o urodzinach bliskiej osoby? Skorzystaj z usługi Lokalny Kurier Katowice i przyspiesz swoje działania.

Zamów Lokalnego Kuriera Katowice i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia.

SameDay Kurier Warszawa województwo mazowieckie

Kurier Warszawa poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłki kurierski do każdego  miejsca w Polsce a także za granicę. Skorzystaj z szybkiej porównywarki cen i wybierz optymalną ofertę
 
Chcesz pilnie wysłać przesyłkę kurierską na terenie Warszawy lub całego regionu? Postaw na Lokalnego Kuriera Warszawa w GlobKurier.pl. Dostarczymy Twoją przesyłkę tego samego dnia. Wejdź na GlobKurier.pl i skorzystaj z szybkiej i wygodnej porównywarki cen od ponad 50 dostawców. Lokalne przesyłki kurierskie dostarczamy w ten sam dzień. Potrzebujesz wysłać dokumenty do drugiego oddziału firmy? A może zapomniałeś o urodzinach bliskiej osoby? Skorzystaj z usługi Lokalny Kurier Warszawa i przyspiesz swoje działania.
 
 Zamów Lokalnego Kuriera Warszawa i wyślij przesyłkę kurierską wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma paczkę ją tego samego dnia.

SameDay Kurier Poznań województwo wielkopolskie

Kurier Poznań poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz paczkę z Poznania do Polski i za granicę. Sprawdź porównywarkę cen kurierów i wysyłaj przesyłki kurierskie taniej

Szukasz kuriera z Poznania? Z nami nadasz przesyłki szybko i sprawnie nie tylko na terenie kraju ale i za granicą. Korzystając z naszej porównywarki cen jednym kliknięciem sprawdzisz dostępnośc oferty u ponad 50 dostawców. Szybko wycenisz przesyłkę kurierską. Lokalnie nadasz ją z dostarczeniem tego samego dnia.

Zamów Lokalnego Kuriera Poznań i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia. Wejdź na GlobKurier.pl i sprawdź ceny od ponad 50 dostawców.

SameDay Kurier Szczecin województwo zachodniopomorskie

 Kurier Szczecin poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłki kurierskie do Polski i za granicę. Sprawdź szybką wyszukiwarkę cen, porównaj usługi i wybierz taniego dostawcę.
 
Wysyłasz przesyłkę ze Szczecina? Z nami zorbisz to sprawnie i szybko. Wejdź na porównywarkę cen i jednym klikiem sprawdź ceny ponad 50 dostawców.
Sprawdź warunki i nadaj paczkę jeszcze dziś.
 
Zamów Lokalnego Kuriera Szczecin i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia.

SameDay Kurier Toruń województwo kujawsko-pomorskie

 Kurier Toruń poszukiwany? W GlobKurier.pl nadasz przesyłki kurierskie z Torunia do Polski i za granicę.
 
Przesyłka kurierska z Torunia? Z GlobKurier.pl nadasz paczkę z Torunia w każde miejsce w Polsce i za granicę. Korzystając z naszej porównywarki cen jednym kliknięciem sprawdzisz czy oferta jest dostępna i u którego kuriera. Wygodnie, szybko i sprawnie nadasz przesyłkę kurierską w dobrej cenie.

Zamów Lokalnego Kuriera Toruń i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia.

SameDay Kurier Łódź województwo łódzkie

Kurier Łódź poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłki kurierskie z Łodzi do Polski i za granicę. Skorzystaj z szybkiej porównywarki cen kurierów i wybierz taniego kuriera.

Szukasz kuriera z Łodzi? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłkę kurierską do kraju i za granicę. Sprawdź w naszej porównywarce cen ofertę ponad 50 dostawców i wybierz kuriera spełniającego Twoje oczekiwania.

Zamów Lokalnego Kuriera Łódź i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia.

SameDay Kurier Wrocław województwo dolnośląskie

Kurier Wrocław poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłkę z Wrocławia do Polski i za granicę.

Chcesz nadać przesyłkę kurierską z jednego końca miasta na drugi? Zaoszczędź czas i nie jedź sam. Skorzystaj z usługi lokalnego kuriera po mieście i wygodnie wyślij paczkę do firmy czy znajomych. Z GlobKurier.pl nadasz przesyłkę z Wrocławia nie tylko na terenie kraju i za granicę do ponad 190 krajów. Wybierasz czy nadajesz usługę standard czy szybszą samolotową. 

Zamów Lokalnego Kuriera Wrocław i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia

SameDay Kurier Opole województwo opolskie

Kurier Opole poszukiwany? Z GlobKurier.pl wyślesz przesyłki kurierskie na terenie danego województwa z dostarczeniem tego samego dnia.

Przesyłka kurierska z Opola? Z GlobKurier.pl nadasz paczkę z Opola w każde miejsce w Polsce i za granicę. Korzystając z naszej porównywarki cen jednym kliknięciem sprawdzisz czy oferta jest dostępna i u którego kuriera. Wygodnie, szybko i sprawnie nadasz przesyłkę kurierską w dobrej cenie.
 
Zamów Lokalnego Kuriera Opole i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia

SameDay Kurier Kraków województwo małopolskie

Kurier Kraków poszukiwany? Z GlobKurier.pl wyślesz paczkę z Krakowa w każde miejsce w Polsce i za granicę. Skorzystaj z porównywarki cen – wysyłaj przesyłki kurierskie taniej!
 
Chcesz pilnie wysłać przesyłkę kurierską w obrębie województwa małopolskiego? Skorzystaj z opcji Lokalnego Kuriera Kraków z dostarczeniem na ten sam dzień. W GlobKurier.pl oferujemy szybkie i wygodne nadawanie przesyłek. Na naszej platformie jednym kliknięciem sprawdzisz ceny ponad 50 dostawców. Lokalne przesyłki kurierskie dostarczamy w ten sam dzień. Potrzebujesz wysłać dokumenty do drugiego oddziału firmy? A może zapomniałeś o urodzinach bliskiej osoby? Skorzystaj z usługi Lokalny Kurier Kraków i przyspiesz swoje działania.

Zamów Lokalnego Kuriera Kraków i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia.

SameDay Kurier Gdańsk województwo pomorskie

Kurier Gdańsk poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłki do Polski i za granicę. Skorzystaj z szybkiej porównywarki cen i wybierz najtańsze i najszybsze rozwiązanie.
 
Chcesz nadać przesyłkę kurierską z Gdańska? Świetnie trafiłeś. Z nami nadasz przesyłki kurierskie na terenie całego kraju i za granicą. Jednym kliknięciem sprawdzisz ceny od ponad 50 dostawców. Dowiesz się która firma może wykonać Twoje zlecenie. Wejdź na naszą porównywarkę i zamów sprawnie kuriera.
 
Zamów Lokalnego Kuriera Gdańsk i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia

SameDay Kurier Zielona Góra województwo lubuskie

Kurier Zielona Góra poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłki kurierskie w każde miejsce w Polsce ale także za granicę. Skorzystaj z szybkiej porównywarkę kurierów i wybierz taniego dostawcę.

Przesyłka kurierska z Zielonej Góry? Z GlobKurier.pl nadasz paczkę z Zielonej Góry w każde miejsce w Polsce i za granicę. Korzystając z naszej porównywarki cen jednym kliknięciem sprawdzisz czy oferta jest dostępna i u którego kuriera. Wygodnie, szybko i sprawnie nadasz przesyłkę kurierską w dobrej cenie.
 
Zamów Lokalnego Kuriera Zielona Góra i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia

SameDay Kurier Olsztyn województwo warmińsko-mazurskie

Kurier Szczecin poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłki kurierskie ze Szczecina do Polski i za granicę. Skorzystaj z szybkiej porównywarki cen.

Szukasz kuriera z Olsztyna? Nadaj z nami swoją przesyłkę kurierską do kraju i za granicę. Skorzystaj z szybkiej porównywarki cen – jednym kliknięciem sprawdzisz ceny nawet 50 dostawców i wybierzesz odpowiednią usługę dla siebie.
 
Jeśli chcesz dostarczyć przesyłkę tego samego dnia skorzystaj z Lokalnego Kuriera Olsztyn i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia

SameDay Kurier Lublin województwo lubelskie

Kurier Lublin poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłki kurierskie z Lublina do Polski i za granicę. Skorzystaj z szybkiej porównywarki cen.

SameDay Kurier Kielce województwo świętokrzyskie

 Kurier Kielce poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz przesyłki kurierskie z Kielc do Polski i za granicę. W obrębie tego samego województwa z dostarczeniem tego samego dnia.

Przesyłka kurierska z Kielc? Z GlobKurier.pl nadasz paczkę z Kielc w każde miejsce w Polsci i za granicę. Korzystając z naszej porównywarki cen jednym kliknięciem sprawdzisz czy oferta jest dostępna i u którego kuriera. Wygodnie, szybko i sprawnie nadasz przesyłkę kurierską w dobrej ceni.
 
Zamów Lokalnego Kuriera Kielce i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia.

SameDay Kurier Rzeszów województwo podkarpackie

Kurier Rzeszów poszukiwany? Z GlobKurier.pl wyślesz przesyłki kurierskie z obrębie województwa z dostarczeniem tego samego dnia.

Przesyłka kurierska z Rzeszowa? Z GlobKurier.pl nadasz paczkę z Rzeszowa w każde miejsce w Polsce i za granicę. Korzystając z naszej porównywarki cen jednym kliknięciem sprawdzisz czy oferta jest dostępna i u którego kuriera. Wygodnie, szybko i sprawnie nadasz przesyłkę kurierską w dobrej cenie.
 
Zamów Lokalnego Kuriera Rzeszów i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia