Paczki i przesyłki do Węgier - flaga Węgier

Paczka na Węgry, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę na Węgry!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę na Węgry?

Aby dokonać wyceny paczki na Węgry, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Węgry.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Węgry

Węgry są państwem Środkowej Europy. Wielu ludziom kojarzą się głównie z Budapesztem. Jest stolicą Węgier i jednym z najpiękniejszych miast w całej Europie. W Budapeszcie szczególnie warte obejrzenia są: Parlament, Zamek Królewski, Góra Gellerta, Park Pomników czy Pałac Cudów. W Węgrzech znajduje się jezioro Balaton, największe nie tylko w całym kraju, ale i w Środkowej Europie. Słynne jest także miasto Wyszehrad, w którym znajduje się forteca, a w 14 wieku odbywały się tutaj zjazdy królów z Polski, Węgier i Czech.
Państwo to jest historycznie powiązane z Polską. W obecnych czasach oba kraje współpracują ze sobą. W związku z tym nieraz niezbędne staje się wysłanie czegoś na Węgry lub też będąc na miejscu potrzebujemy wysłać paczkę do Polski. Tutaj pojawia się zapotrzebowanie na skorzystanie z usług firm kurierskich. Tych na naszym rynku nie brakuje. Jednak wysyłając cokolwiek chcielibyśmy mieć pewność, że nasza przesyłka zostanie doręczona do odbiorcy w miarę szybko, a co najważniejsze bez uszkodzeń.

Jak przygotować paczkę na Węgry?

Bardzo ważne jest żeby przed nadaniem odpowiednio przygotować paczkę. Istotne jest aby przesyłka była starannie zabezpieczona przed uszkodzeniami i równocześnie jej zawartość została zapakowana zgodnie z regulaminem obowiązującym w firmie.

Zapakowanie przesyłki nie jest prostą sprawą ponieważ należy pamiętać o gabarytach przyjętych przez firmę kurierską. Istnieją przesyłki listowe, paczkowe, dłużycowe, palety itd. Największą rolę odgrywają jednak listy i paczki. Należy pamiętać, iż nie każdy przedmiot spakowany do koperty jest listem. Owszem wymiary mogą się zgadzać natomiast jeśli przedmiot ten waży 1 kilogram lub więcej, wówczas taka przesyłka jest uznawana za paczkę. 

Transport przesyłki na Węgry

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Węgier transportem drogowym i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Węgier. Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Budapeszt
  • przesyłki do Gyor
  • przesyłki do Szombathely
  • przesyłki do Debreczyn

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Węgry