Paczki i przesyłki na Jamajkę

Przesyłki kurierskie Polska – Jamajka

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Jamajki do Polski i z Polski na Jamajkę

Jak nadać paczkę na Jamajkę?

Aby dokonać wyceny paczki na Jamajkę, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Jamajkę.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Jamajka cieszy się opinią kraju, gdzie nikomu się nie spieszy. Każdy tu żyje powoli, własnym rytmem. Wszędzie słychać tu reggae, które tu właśnie ma swój początek i jest bardzo ważną częścią kultury Jamajki. Piękno natury przyciąga tu także niewyobrażalne rzesze turystów co roku. Piękne karaibskie plaże, zachwycająca flora i fauna, a nawet góry – to wszystko wpływa pozytywnie na turystów. Mieszkańcy są bardzo otwarci dla odwiedzających, zawsze chętnie pomagają gdy mamy jakiś problem, lub wchodzą w niezobowiązującą dyskusję.

Z powodu przyjacielskiego usposobienia Jamajczyków, często się z nimi zaprzyjaźniamy podczas wakacji na Jamajce, z którymi później utrzymujemy długo kontakt. Więc może sie zdarzyć, że będziemy potrzebowali wysłać paczkę na Jamajkę. Ceny – drogie. Czas dostawy – długi. Co zatem robić? Skorzystać z GlobKuriera! Dzięki współpracy z największymi światowymi przewoźnikami jesteśmy w stanie obniżyć cenę najbardziej jak to tylko możliwe, a dodatkowo przesyłka na Jamajkę zwykle dochodzi w czasie od dwóch do sześciu dni roboczych.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Jamajkę transportem morskim i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Jamajki. Główne miejsca wysyłek to Kingston.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Paczki i przesyłki na Jamajkę

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Jamajkę