Paczki i przesyłki na Grenlandię

Przesyłki kurierskie Polska – Grenlandia

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Grenlandii do Polski i z Polski na Grenlandię

Jak nadać paczkę na Grenlandię?

Aby dokonać wyceny paczki na Grenlandię, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Grenlandię.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Grenlandia jest terenem zależnym od Danii, mimo to ma dużą autonomię. Mieszka tam bardzo mało ludzi, choć i tam mieszkają Polacy. Jest to ciekawy, bardzo surowy kraj. Można tutaj spotkać niedźwiedzie polarne, foki, piżmowoły oraz lisy i wilki polarne. Na uwagę zasługuje także największy fiord na świecie – Scoresby Sund. 

Jeśli zajdzie potrzeba wysłania paczki na Grenlandię, jest to duże przedsięwzięcie – drogie i czasochłonne. Na szczęście jest GlobKurier.pl, dzięki nam wyślesz paczkę na Grenlandię taniej, szybciej i bezpieczniej!

Paczki i przesyłki do Nuuk, stolica Grenlandii

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Grenlandię transportem morskim i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Grenlandii. Główne miejsca wysyłek to Nuuk.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Grenlandię