Paczki i przesyłki do Wietnamu

Przesyłki kurierskie Polska – Wietnam

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Wietnamu do Polski i z Polski do Wietnamu

Jak nadać paczkę do Wietnamu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Wietnamu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Wietnamu.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Wietnam jest coraz popularniejszy wśród turystów, zaczynają oni masowo zjeżdżać do kraju który niedawno jeszcze kojarzył się z wojną w latach 60 i 70. A kraj ma wiele do zaoferowania – z uwagi na kształt kraju w jego północnej części jest całkowicie inny klimat niż w południowej. Krajobrazy w tym azjatyckim kraju są niezwykłe, a zabytki historyczne od starożytnych świątyń i pałaców aż do kolonialnej zabudowy. Na liście UNESCO znalazło się 8 obiektów, z czego 3 to zabytki krajobrazowe, pozostałe to pozostałości po danych kulturach.

Wysyłając paczki do Wietnamu musimy się liczyć z wysokimi kosztami. Aby je zminimalizować, musimy się upewnić, że nasza paczka nie będzie uznawana za niestandardową. Paczka powinna być zapakowana w prostokątny karton. Nie powinna być także zbyt wielka. Niestety, naklejenie oznaczenia „Uwaga szkło” lub „Nie rzucać” także kwalifikuje paczkę jako niestandardową, zatem jeśli nie trzeba, lepiej uniknąć tego.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Wietnamu transportem drogowym i lotniczym. 
Główne miejsca wysyłek to Hanoi. Obsługujemy cały obszar Wietnamu. 

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Paczki i przesyłki do Hanoi, stolicy Wietnamu

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Wietnamu