Paczki i przesyłki do Wenezueli

Paczka do Wenezueli, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Wenezueli do Polski i z Polski do Wenezueli

Jak nadać paczkę do Wenezueli?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Wenezueli, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Wenezueli.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Wenezueli

Wenezuela to kraj pięknej przyrody, pięknych kobiet oraz telenowel. Tych trzech rzeczy nigdy nie zabraknie gdy będziesz na wakacjach. Warto wybrać się na wycieczkę nad najwyższy wodospad świata – Salto Angel. Powszechne są tu salony piękności oraz gabinety chirurgii kosmetycznej, gdzie często nawet młodym dziewczynom pozwala się poprawiać kształt nosa czy uszu. Telenowele to ważna część wenezuelskiej kultury nowoczesnej, i jadąc na wakacje do Wenezueli trzeba się przygotować na to, że są one puszczane wszędzie i o każdej porze. 

Paczka do Wenezueli

Mając znajomych czy rodzinę w Wenezueli jest czasami potrzeba wysłania paczki do Wenezueli, albo z Wenezueli do Polski. Wiąże się to z wysokimi kosztami, szczególnie to drugie. Wybierając GlobKurier jesteś w stanie nadać przesyłkę z Wenezueli do Polski taniej niż dotychczas – ceny zaczynają się już od nieco ponad trzystu złotych.

Transport paczki do Wenezueli

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Wenezueli transportem drogowym i lotniczym. 
Główne miejsca wysyłek to Caracas. Obsługujemy cały obszar Wenezueli. 

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Paczki i przesyłki do Caracas, stolicy Wenezueli

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Wenezueli