tanie przesyłki kurierskie do USA

Paczka do USA, przesyłki kurierske z Polski

Nadaj z nami swoją paczkę do USA już od 157,28 zł! 

Jak wysłać paczkę do USA?

Paczki nadawane z USA do Polski oraz z Polski do USA to kolejna nasza propozycja w zakresie ekspresowych usług kurierskich, które docierają już niemal w każdy zakątek świata!

Do USA obsługiwany jest tylko transport ekspresowy, czyli samolotowy. Żeby koszt przesyłki mógł być możliwie najniższy, paczkę należy zapakować tak, aby zajmowała jak najmniej miejsca. Aby dokonać wyceny paczki do i z USA, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.

W przypadku zleceń firmowych, zapraszamy do kontaktu – przygotujemy spersonalizowaną ofertę przesyłek międzynarodowych.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do USA

 

Przesyłki międzynarodowe – USA- Lotnicze

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE157,28239,99 359,99 479,99551,99551,991079,99 1199,99 1600 2014,22
Czas doręczenia wynosi 3-6 dni robocze
PRZESYŁKI IMPORTOWE287,78 335,12585,68 773,60 971,96 1170,32 1639,08 1483,011642,671708,80
Czas doręczenia wynosi 3-6 dni robocze
 

Prezentowane ceny uwzględniają opłatę paliwową.

Czas doręczenia nie uwzględnia czasu odprawy celnej.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Skrupulatność oraz konkurencyjna cena

Stany Zjednoczone to, wykluczając Chiny, największa gospodarka na świecie, więc dla wielu firm, niezależnie od wielkości, jest to docelowa destynacja ich przesyłek. Biorąc dodatkowo pod uwagę  fakt, iż w USA mieszka ponad 9 milionów Polaków, daje to wyjątkowo duże zapotrzebowanie na wysyłkę przesyłek, zarówno do swoich bliskich, jak i rozwiniętych polskich sklepów.

Jeśli masz zamiar wysłać towary do Stanów Zjednoczonych, proponujemy skorzystanie z naszych szybkich i niezawodnych usług.

Czas doręczenia przesyłki wynosi do 10 dni roboczych.

Obsługujemy przesyłki kurierskie na całym obszarze Stanów Zjednoczonych. Najbardziej popularne są przesyłki do Waszyngtonu, Chicago, New York, Los Angeles. Jednak, jeśli chcesz wysłać przesyłkę do dowolnego miejsca w USA to zapraszamy do kontaktu.

Kompletny nadzór nad procesem podróży paczki

Ze względu na ogromny dystans liczący ponad 8 tysięcy kilometrów, udostępniamy Ci możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie procesu logistycznego.

Oddajemy Ci możliwość czuwania nad całym procesem dzięki powiadomieniom SMS oraz systemowi on-line. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, DHL, FedEx, DPD.

Paczki i przesyłki do stolicy USA

Dodatkowe cła oraz zakazy przy przesyłkach do USA

Ze względu na nieobecność USA w strefie Euro oraz inny system legislacyjny zależny od każdego stanu z osobna, jako GlobKurier uważamy za stosowne przypomnieć, czego nie należy wysyłać w przesyłce do USA oraz co grozi w przypadku złamania amerykańskiego prawa. USA posiada specjalnie stworzoną listę nielegalnych artykułów za wysyłkę, których należy liczyć się z odpowiednimi grzywnami – narkotyki, przedmioty ostre, substancje niebezpieczne oraz łatwopalne. Trzeba też liczyć się z zakazem przesyłania żywności, wyrobów tytoniowych oraz alkoholu.

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź, naszego bloga:

Ile kosztuje kurier do USA?

Oferujemy atrakcyjne ceny przesyłek, a także pomagamy w kwestiach formalnych dotyczących transportu paczek do USA.

Gwarantujemy bezpieczny transport międzynarodowy – drogowy, lotniczy i morski.

Nie trać czasu. Jeszcze dziś zarejestruj się za darmo i bez zobowiązań i wysyłaj taniej. Klienci biznesowi od razu po zalogowaniu otrzymują konkurencyjne stawki. Dodatkowo nie musisz podpisywać umowy i otrzymasz dedykowanego opiekuna, który pomoże Ci zoptymalizować wysyłki w Twojej firmie, dobierając odpowiednie rozwiązania dla Twojego biznesu.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do USA