Paczki i przesyłki do Szwecji - flaga Szwecji

Przesyłki kurierskie Polska – Szwecja

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Szwecji!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Szwecji?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Szwecji, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Szwecji.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Szwecji

Transport drogowy
Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Szwecja – Lądowe

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE97,6497,64127,80165,50178,32191,14231,14271,82298,21410,81
Czas doręczenia wynosi 5-7 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE195,84195,84204,41221,93252,76310,28424,62474,61525,03595,86
Czas doręczenia wynosi 5-7 dni

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 
Szwecja to malowniczy kraj, który większość osób kojarzy z pięknych fiordów i dzikiej natury. Ma też bardzo bogatą historię. Przez blisko wiek w Polsce panowała dynastia Wazów, a jeden z przedstawicieli – Zygmunt III – był jednocześnie królem Polski i Szwecji. Turyści uwielbiają ten kraj. Natura w Szwecji jest nieskalana cywilizacją, można sie poczuć jakby sie przeniosło kilkaset lat wstecz. Wartymi zobaczenia miejscami jest Wyspa Gotlandia – wyspa walecznych wikingów, liczne fiordy na wybrzeżu, czy parki narodowe których nie brakuje w Szwecji. Miastami, które trzeba odwiedzić na pewno są: Sztokholm, a w nim: Pałac Królewski, Gamla Stan – odpowiednik naszej Starówki, Vasamuseet – Muzeum w okręcie w wydobytym z dna morskiego w latach 60 okrętu Vasa, czy wreszcie Skansen przedstawiający życie ludzi w różnych częściach Szwecji przed industrializacją. Drugim wartym zwiedzenia miastem jest Göteborg.  Będąc w mieście koniecznie trzeba zobaczyć bulwar Kungsportsavenyn, Liseberg – największy park rozrywki na półwyspie skandynawskim, Ogród Botaniczny, budynek Opery oraz Ratusz.

Mogło by sie wydawać, że gospodarka Szwecji opiera się głównie na turystyce. Nic bardziej mylnego. Bardzo rozwinięty w Szwecji jest przemysł. Wielu Polaków znalazło w nim zatrudnienie. Wielu rodaków na emigracji również otworzyło swój własny biznes. Część z nas ma tam rodziny, przyjaciół. W takich przypadkach często konieczne jest wysłanie jakiejś przesyłki do kogoś w Szwecji. Co wtedy robimy? Przepłacamy. Dlatego warto wybrać GlobKurier.pl!

Paczki i przesyłki do Sztokholm, stolicy Szwecji

Jeżeli regularnie wysyłasz przesyłki zagranicę, oczywiście możesz negocjować stawki przesyłek kurierskich. 

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Obsługujemy cały obszar Szwecji.

Głównym celem wysyłek paczek jest Sztokholm

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Szwecji