Paczki i przesyłki do Szwecji - flaga Szwecji

Paczki do Szwecji, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Szwecji!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Szwecji?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Szwecji, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Szwecji.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Paczki i przesyłki do Szwecji

Szwecja to malowniczy kraj, który większość osób kojarzy z pięknych fiordów i dzikiej natury. Ma też bardzo bogatą historię. Przez blisko wiek w Polsce panowała dynastia Wazów, a jeden z przedstawicieli – Zygmunt III – był jednocześnie królem Polski i Szwecji. Turyści uwielbiają ten kraj. Natura w Szwecji jest nieskalana cywilizacją, można sie poczuć jakby sie przeniosło kilkaset lat wstecz. Wartymi zobaczenia miejscami jest Wyspa Gotlandia – wyspa walecznych wikingów, liczne fiordy na wybrzeżu, czy parki narodowe których nie brakuje w Szwecji. Miastami, które trzeba odwiedzić na pewno są: Sztokholm, a w nim: Pałac Królewski, Gamla Stan – odpowiednik naszej Starówki, Vasamuseet – Muzeum w okręcie w wydobytym z dna morskiego w latach 60 okrętu Vasa, czy wreszcie Skansen przedstawiający życie ludzi w różnych częściach Szwecji przed industrializacją. Drugim wartym zwiedzenia miastem jest Göteborg.  Będąc w mieście koniecznie trzeba zobaczyć bulwar Kungsportsavenyn, Liseberg – największy park rozrywki na półwyspie skandynawskim, Ogród Botaniczny, budynek Opery oraz Ratusz.

Tanie przesyłki kurierskie do Szwecji

Szwecja to kraj wyjątkowo rozwinięty technologicznie jak i gospodarczo. Ponieważ coraz więcej Polaków decyduje się na emigrację do Szwecji, rośnie także popyt na usługi kurierskie. Wielu rodaków na emigracji również otworzyło swój własny biznes. W takich przypadkach często konieczne jest wysłanie jakiejś przesyłki do kogoś w Szwecji. Niestety, duża odległość między tymi dwoma krajami sprawia, że cena takiej usługi realizowanej przez tradycyjną pocztę jest wysoka (nie mówiąc już o długim czasie realizacji zlecenia). Na szczęście klienci mają jeszcze jedną alternatywę, a mianowicie przesyłki kurierskie. Usługa kurierska jest nie tylko szybsza i tańsza, ale też dużo łatwiejsza oraz wygodniejsza w złożeniu. Dzięki GlobKurier, paczka do Szwecji to przedsięwzięcie tańsze i bezpieczniejsze niż by się to mogło wydawać. Głównym miejscem wysyłki paczek jest Sztokholm.

Paczki i przesyłki do Sztokholm, stolicy Szwecji

Śledzenie paczki do Szwecji

Każda przesyłka jest przez nas traktowane skrupulatnie i aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie transportu, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłki. Każda paczka do Szwecji jest dla Państwa bez wątpienia ważna, więc udostępniamy Państwu możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, DHL, TNT, FedEx.

Ubezpieczenie paczki do Szwecji

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych oraz dużej częstotliwości wysyłki wartościowych przesyłek do Szwecji, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Jeżeli regularnie wysyłasz przesyłki zagranicę, oczywiście możesz negocjować stawki przesyłek kurierskich. 

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Obsługujemy cały obszar Szwecji.

Czego nie można wysyłać w paczce do Szwecji?

Szwecja należy do grupy państw Unii Europejskiej. W związku z tym procedura celna jest znacznie uproszczona, ponieważ przesyłki wędrujące z innego kraju należącego do UE nie są sprawdzane przez Urząd Celny. Istnieją przepisy mówiące, co i w jakich ilościach można przewieźć przez granicę. Artykuły zwykle znajdujące się na liście tych zakazanych to produkty zabronione prawnie, czyli przede wszystkim środki chemiczne, wybuchowe, odurzające (w tym narkotyki), żrące, leki, a także różnego rodzaju broń. Ponadto większość firm kurierskich nie życzy sobie, by w paczkach znajdowały się zwierzęta (zarówno żywe, jak i martwe), żywność, rośliny i nasiona, produkty z krótkim terminem ważności, przedmioty szczególnie delikatne oraz wysokiej wartości (takie jak dzieła sztuki, kamienie szlachetne, złoto itp.)

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Szwecji