Paczki i przesyłki do Słowenii - flaga Słowenii

Przesyłki kurierskie Polska – Słowenia

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Słowenii
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

 

Jak nadać paczkę do Słowenii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Słowenii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Słowenii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Słowenia jest to świat w pigułce. To mały kraj, który graniczy z państwami takimi jak Włochy, Austria, Węgry czy Chorwacja. Każda z części tego państwa jest pod bardzo dużym wpływem najbliższego zagranicznego sąsiada. Słowenia jest mała jednakże pomimo niewielkiego obszaru jest bardzo zróżnicowana. Mieszkańcy tego kraju nie różnią się w większym stopniu od Polaków, jedyną znaczącą różnicą jest brak zauważalnego u polaków „wyścigu szczurów”.

Stolicą tego państwa jest Lublana czyli centrum słoweńskiej sieci dróg, prowadzi ona do wszystkich zakątków kraju. Bardzo ważną rolę odgrywa dworzec kolejowy, jest on głównym środkiem transportu zagranicznego paczek. Aby nie martwić się o swój produkt najlepszym wyjściem jest korzystanie z usług firm kurierskich. 

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Słowenii transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Lublana
  • przesyłki do Maribor
  • przesyłki do Novo Mesto
  • przesyłki do Celje

Obsługujemy cały obszar Słowenii.

Cena przesyłki

 
Nadanie przesyłki można określić na podstawie kilku czynników. Pierwszym z nich ciężar przesyłki oraz wymiary. Firmy kurierskie mają różne cenniki usług, w których określają konkretne gabaryty. W tych gabarytach musi się zmieścić przesyłka, ponieważ przeciwnym wypadku zostanie uznana za niestandardową (paczki te są droższe). Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na koszt usługi jest sposób w jaki paczka zostanie dostarczona. Wybrać można przesyłkę standardową (droga lądowa) lub ekspresową ( drogą lotniczą). Przesyłka ekspresowa jest oczywiście droższa niż zwykła. Bardzo duży wpływ ma także ubezpieczenie. Warto skorzystać z tej opcji ponieważ chroni ona przesyłkę przed uszkodzeniami lub jej zagubieniem.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Słowenii