Paczki i przesyłki do Rumunii

Przesyłki kurierskie Polska – Rumunia

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Rumunii
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Rumunii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Rumunii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Rumunii.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Rumunii

Transport drogowy
Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Rumunia – Lotnicze

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE83,18142,65266,89376,73473,39598,20695,79769,26882,231035,45
Czas doręczenia wynosi 1-4 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE185,51186,57355,46466,49568,64680,51844,48967,04974,111156,51
Czas doręczenia wynosi 1-4 dni

W/w ceny to ceny netto bez opl. paliwowej.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Rumunia ma bardzo ciekawą historię. Każdy słyszał historię o hrabim Drakuli. Dlatego też jest to najczęściej wybierana atrakcja turystyczna w Rumunii. Oprócz tego wartym polecenia miejscem jest stolica – Bukareszt. Piękne zabytkowe miasto pełne historii. Oprócz tego dobrą opcją jest podróż po delcie Dunaju. Rumunia jest też krajem górzystym, więc miłośnicy aktywnego spędzania czasu również nie powinni być zawiedzeni.

W dalszym ciągu w Rumunii żyje wielu Polaków. Mimo, że Rumunia nie jest najbogatszym krajem, jej gospodarka ciągle rośnie w górę. Drogi są coraz lepsze, powstają nowe autostrady i drogi ekspresowe.  Coraz więcej polskich firm nawiązuje współprace z rumuńskimi. Z tego też powodu rośnie zapotrzebowanie na transporty do kraju Hrabiego. Niestety, zwykle wiąże sie to z wielkimi kosztami. Na szczęście nie zawsze. Najtańsze przesyłki do Rumunii tylko w GlobKurier.pl! Dzięki umowie z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie jesteśmy w stanie zapewnić tanią, bezpieczną i szybką wysyłkępaczek i palet do Rumunii. 

Co można wysłać do Rumunii?

 

Rumunia jest od 2007 roku państwem członkowskim Unii Europejskiej. Dzięki temu możemy wysyłać prawie bez ograniczeń wszystko co chcemy. Nie musimy płacić cła. Oprócz normalnego zakazu przewozu dużej ilości papierosów i alkoholu, do Rumunii nie powinno się wysyłać także aerozoli ani hermetycznie zamkniętych metalowych pojemników. Jedzenie powinno być próżniowo zapakowane, a leki oryginalnie zapakowane, najlepiej w osobnych paczkach. Wszystko co chcemy wysłać musi być legalne w Polsce jak i w Rumunii. 

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Rumunii transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Bukareszt
  • przesyłki do Konstanca
  • przesyłki do Kluż-Napoka
  • przesyłki do Timisoara

Obsługujemy cały obszar Rumunii.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Rumunii