Paczki i przesyłki do Mauretanii

Przesyłki kurierskie Polska – Mauretania

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Mauretanii do Polski i z Polski do Mauretanii!

Jak nadać paczkę do Mauretanii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Mauretanii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Mauretanii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Mauretania jest rzadko wybierana przez turystów, mimo, że jest tu bezpiecznie. Blisko 90% kraju leży na terenie Sahary. Nie ma tu zbyt wielu zabytków, plaże mimo że są piękne, zazwyczaj są puste. Ludzie są bardzo życzliwi, lecz nie wolno z nimi poruszać tematu religii, ani też ich poganiać. Nerwowa atmosfera zaowocuje jedynie wyższymi cenami lub odmową udzielenia pomocy.

Przesyłki do Mauretanii to droga sprawa. Po pustyni ciężko się porusza, jest to w dodatku niebezpieczne, gdyż część poboczy dróg asfaltowych jest zaminowana. Ceny w serwisie GlobKurier zaczynają się już od 300 zł.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to Nawakszut. Obsługujemy cały obszar Mauretanii.

Paczki i przesyłki do Nawakszut

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych