Paczki i przesyłki do Portugalii - flaga Portugalii

Paczki do Lizbony, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Lizbony
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Lizbony?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Lizbony skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Lizbony.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Paczka do Lizbony

Lizbona – jest stolicą i największym miastem Portugalii. Położona jest na wybrzeżu Atlantyku nad ujściem Tagu. W granicach administracyjnych Lizbony mieszka około 600 000 mieszkańców, a cała aglomeracja ma około 2 600 000 mieszkańców. Główne dziedziny przemysłu w rejonie Lizbony to przemysł stalowy, włókienniczy, chemiczny, ceramiczny, stoczniowy i rybołówstwo. Lizbona posiada oceaniczny port handlowy i wojenny.

GlobKurier.pl to profesjonalny serwis przesyłek kurierskich, który współpracuje wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi przewoźnikami. Pozwala nam to zagwarantować usługi najwyższej jakości. Oferujemy sprawną obsługę logistyczną każdego rodzaju przesyłki do Lizbony. 

Paczki i przesyłki do Lizbony

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Lizbony