Paczki i przesyłki do Libanu

Paczka do Libanu, przesyłki kurierskie z Polski 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Libanu do Polski i z Polski do Libanu!

Jak nadać paczkę do Libanu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Libanu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Libanu.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki do Libanu

Liban cieszy się rosnącą popularnością wśród miłośników bliskiego wschodu oraz pasjonatów historii. Tu znaleźć można nie tylko starożytne budowle co całe miasta. Mimo niedawnych wojen, Liban jest otwarty na turystów, dzięki którym staje powoli na nogi. Ludzie są pomocni, nie czuje się żadnej niechęci względem turystów.

Mimo, że Liban to kraj niewielki i wszędzie jest blisko, w okresie od października-listopada do kwietnia (czasami nawet maja) niektóre drogi przez góry są nieprzejezdne z powodu śniegu. Powoduje to pewne problemy z dostarczaniem paczek, lecz okres dostawy nie powinien przekraczać 2 do 4 dni. W okres dostawy nie wlicza się odprawa celna, która może wydłużyć czas oczekiwania na dostawę.

Transport paczki do Libanu

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Libanu transportem drogowym i lotniczym. 
Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Bejrutu. 
Obsługujemy cały obszar Libanu.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Libanu