Paczki i przesyłki do Kenii - flaga

Przesyłki kurierskie Polska – Kenia

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Kenii do Polski i z Polski do Kenii!

Jak nadać paczkę do Kenii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Kenii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Kenii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Kenia to najpopularniejszy wybór wśród turystów, którzy chcą jechać na safari. Jest to niezwykle popularny kraj w porównaniu z sąsiednimi. Mieszkańcy nie są zbyt biedni, choć zdecydowanie większości nie chce się pracować. Oprócz głównych miast, gdzie językami na co dzień używanymi są angielski i po części swahili, w głębi kraju żyją czterdzieści dwa plemiona, z którego każde ma inny, odrębny dialekt niepodobny do reszty.

Większe miasta Kenii posiadają dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową, także połączenia między miastami są dobre. Gorzej wypadają małe miasteczka, lub wsie. Czasami wręcz trzeba się przedzierać przez kilometry pustyni bez drogi, aby dojechać do danej miejscowości. Dlatego ceny przesyłek do Kenii w serwisie GlobKurier są bardzo różne, do dużych miast ceny zaczynają od 290 zł, lecz jeśli chcemy wysłać paczkę gdzieś w dzicz, najlepiej najpierw skontaktować się z nami w celu ustalenia ceny i czasu dostawy.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Kenii transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Nairobi. Obsługujemy cały obszar Kenii.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kenii