Paczka do Kanady, przesyłki kurierskie Polski 

Nie musisz wychodzić z domu. Sprawdź naszą szybką porównywarkę i zamów kuriera do Kanady taniej i szybciej!

Jak nadać paczkę do Kanady?

Aby dokonać wyceny paczki na trasie polska – Kanada, Kanada – polska, zapraszamy do skorzystania z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzą Państwo firmę, przygotujemy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Kanady

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Kanady

 
Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE93971832523374321515172519352145
Czas doręczenia wynosi 2-6 dni robocze
PRZESYŁKI IMPORTOWE23627154682691711181620183120422254
Czas doręczenia wynosi 2-6 dni robocze

Czas doręczenia nie uwzględnia czasu odprawy celnej.

Prezentowane ceny netto uwzględniają opłatę paliwową.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Kurier do Kanady

GlobKurier jest profesjonalnym operatorem logistycznym, zajmującym się przewozem towarów do wszystkich krajów na świecie. Jednym z nich jest Kanada wraz z jej wszystkimi wyspami. Realizujemy transport drogowy i lotniczy. Kładziemy nacisk na jakość, a wszyscy podwykonawcy, z którymi od lat współpracuje nasza firma należą do grona zaufanych partnerów. Tak czy inaczej, tak dogodna lokalizacja Kanady oraz sąsiedztwo ze Stanami Zjednoczonymi sprawia, że proceder wysyłania paczek do Kanady jest stosunkowo duży. Najbardziej popularne są przesyłki do Ottawa, Quebec, Toronto, Montreal, Calgary. Realizujemy doręczenia do Kanady także ekspresowe i priorytetowe na następny dzień.

Śledzenie paczki do Kanady

Jeśli mają Państwo zamiar wysłać towary do Stanów Zjednoczonych oraz Kanady, proponujemy skorzystanie z naszych szybkich i niezawodnych usług, a Państwa przesyłka dotrze do właściwego adresata bez opóźnień. Każda przesyłka jest przez nas traktowane skrupulatnie i aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie transportu, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłki. Udostępniamy Państwu możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, FedEx, TNT.

Paczki i przesyłki do Ottawy, stolicy Kanady

Ubezpieczenie przesyłki do Kanady

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, rozwiniętych firm, bankowości oraz dużej wartości wysyłanych przesyłek, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Paczka do Kanady - czego nie należy wysyłać?

Kanada w przeciwieństwie do swojego sąsiada nie jest aż tak restrykcyjna. Lista przedmiotów, których nie można wysłać do Kanady wcale nie jest długa. Odgórnie przyjęte jest, iż produktem zakazanym jest broń, amunicja, materiały wybuchowe i łatwopalne, itp. Stricte do Kanady nie poślemy wosku, pierza, alkoholu, znaczków pocztowych, monet i przedmiotów wartościowych.

Przesyłka do Kanady – jak zapakować?

Przed nadaniem paczki zalecamy zapoznanie się z zaleceniami odnośnie jej pakowania i oznaczania. Istotną czynnością jest odpowiednie zabezpieczenie pudełka oraz przedmiotu znajdującego się wewnątrz niego, co pozwoli zapobiec uszkodzeniu w przypadku ewentualnych wstrząsów. Konieczne jest również umieszczenie listu przewozowego na opakowaniu, co pozwoli kurierowi z łatwością dowieźć towar do celu. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kanady