Paczka do Jordanii, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Jordanii do Polski i z Polski do Jordanii!

Jak nadać paczkę do Jordanii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Jordanii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Jordanii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Jordanii

Jordania jest dobrym krajem, aby zapoznać się z kulturą muzułmańską w sposób łagodny, bezpieczny. Ludzie są tutaj otwarci i życzliwi. Sam kraj jest bardzo bezpieczny. „Narodowym sportem” Jordańczyków jest targowanie się. Targować można się z każdym, a wręcz należy. Zwłaszcza, że ceny dla turystów mogą być nawet trzy razy wyższe niż dla tubylców. Można tutaj zwiedzać starożytne zabytki – kto nie zna Petry w której był kręcony ważny fragment Indiany Jonesa i Ostatniej Krucjaty? Warto też zobaczyć zamki krzyżowców. Oprócz zwiedzania można zanurkować wśród rafy koralowej tak samo pięknej jak ta u wybrzeży Australii.

Paczka do Jordanii

Mimo, że Polaków w Jordanii nie mieszka na stałe wielu, to jest to kraj bardzo chętnie odwiedzany przez turystów. Będąc na wakacjach możemy zaprzyjaźnić się z miejscowymi. Zatem zdarzyć się może, że będziemy chcieli wysłać paczkę do Jordanii. Ceny nie zachęcają do tego. Na szczęście GlobKurier dzięki współpracy z wieloma światowymi firmami kurierskimi jest w stanie zapewnić najniższe możliwe ceny bez uszczerbku na jakości usługi.
Paczki i przesyłki do Ammana stolicy Jordanii

Transport przesyłki do Jordanii

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Jordanii transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Amman. Obsługujemy cały obszar Jordanii.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Jordanii