Paczki i przesyłki do Izreala

Przesyłki kurierskie Polska – Izrael

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Izraela!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Izraela?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Izraela, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Izraela.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Izrael to wbrew pozorom bardzo często odwiedzane przez turystów państwo. Wiele osób także przyjeżdża tu zamieszkać na jakiś czas. Nie jest to tylko jedna wielka pustynia – północ kraju to górzyste, zielone tereny. Turystów przyciągają zabytki, kultura oraz imprezy w nadmorskich kurortach. To właśnie głównie oferuje ten kraj. 

Często jesteśmy zmuszeni do wysłania paczki do Izraela. Jest to kosztowne, a sama paczka idzie bardzo długo. Wybierając GlobKurier.pl oszczędzasz czas i pieniądze. Gwarantujemy szybką dostawę, najniższe ceny oraz bezpieczną wysyłkę.

Jesteśmy brokerem transportowym. Współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie. Dzięki temu możemy zaoferować najniższe ceny dla najwyższej jakości usług. Nasza wykwalifikowana kadra odpowie na każde pytanie oraz pomoże. Nie czekaj, skontaktuj się z nami w celu wysyłki. 

Paczki i przesyłki do Jerozolimy


Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Izraela transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Tel Awiw
  • przesyłki do Jerozolima
  • przesyłki do Hajfa

Obsługujemy cały obszar Izraela.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Izraela