kurier polska irlandia - flaga Irlandii

Przesyłki kurierskie Polska – Irlandia

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Irlandii!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Irlandii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Irlandii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPSDHL czy TNT.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Irlandii.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Irlandii

Transport drogowy
Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Irlandia – Lądowe

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE45,43 45,4356,2575,1993,52111,99130,47147,03162,04177,03
Czas doręczenia wynosi 3-6 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE99,31              99,31104,14108,31131,46147,52164,90184,21204,48223,79
Czas doręczenia wynosi 3-6 dni

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Jeżeli poszukujesz najtańszego i najlepszego kuriera z Polski do Irlandii, skorzystaj z oferty GlobKuriera. Oferujemy ekspresowe i tanie przesyłki kurierskie do Irlandii. Nasza firma została stworzona z myślą o potrzebach Klientów, a naszym celem jest bezpieczne, szybkie i przede wszystkim tanie dostarczanie paczek. Dzięki nam możesz zaoszczędzić do 75% ceny. Twoje paczki do Irlandii zawsze bezpiecznie dotrą na miejsce. W każdej chwili masz możliwość śledzenia przesyłek on-line na podstawie numeru z listu przewozowego. Paczki kontrolować również można poprzez otrzymywanie powiadomień na telefon w postaci SMS.
Ciągle dążymy do ulepszania jakości naszych usług przewozowych. Jesteśmy firmą, którą cechuje skuteczność działania, szybkość dostarczania przesyłek, a także rzetelność i profesjonalizm. Obecnie posiadamy bogatą kurierską ofertę międzynarodową, która dostosowana jest do różnorodnych potrzeb naszych Klientów.

Irlandia - kurier z Polski do Irlandii

Przesyłka kurierska do Irlandii – ubezpieczenie

Droga jaką musi przebyć kurier z Polski do Irlandii jest dość długa. Tym samym przesyłka bardzo często narażona jest na różnego rodzaju uszkodzenia. Kurier stara się, aby transport przebiegał prawidłowo, ale czasami ten fakt może nie wystarczyć. Dlatego warto ubezpieczyć swoją przesyłkę dodatkowo. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki zostaną nam wypłacone pieniądze w postaci rekompensaty. Istnieje jednak warunek – paczka musi zostać otworzona w obecności kuriera.

 

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Irlandii transportem drogowym i lotniczym.

Główne miejsca wysyłek to:

  • przesyłki do Dublin
  • przesyłki do Cork
  • przesyłki do Waterford

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Irlandii