paczki i przesyłki do chorwacji

Paczka do Chorwacji, przesyłki kurierskie z Polski 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Chorwacji do Polski i z Polski do Chorwacji!

Jak nadać paczkę do Chorwacji?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Chorwacji, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Chorwacji.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Chorwacji

Chorwacja to dobre wakacje. Czyste morze, rafa koralowa ciągnąca się wzdłuż wybrzeża, czego chcieć więcej? Pomimo, że większość plaż w Chorwacji jest kamienista, zdarzają się piaszczyste – to na nich najlepiej wypoczniesz. Oprócz kąpieli i nurkowania w morzu warto wybrać się na wycieczkę po Rovinj, Motovun, Korcula czy Trogir. Oprócz tych miast, warto zwiedzić Pałac Dioklecjana w Splicie. Chorwacka gospodarka obiera się głównie na turystyce. Corocznie przybywa tam ponad 10 milionów turystów. Oprócz tego, ważną gałęzią przemysłu jest przemysł lekki.

Paczka do Chorwacji

Ze względu na atrakcyjne położenie, turystykę oraz szerokie możliwości importu, Chorwacja to często pierwszorzędny partner dla polskich firm. Przekłada się to na jakość, szybkość, oraz częstotliwość wysyłania paczki do Chorwacji. Szeroki wachlarz usług gwarantuje, że kurier do Chorwacji zamówiony na naszej platformie spełni Państwa oczekiwania. Jeżeli chcą Państwo przekazać coś sąsiednim firmom w formie paczki kurierskiej, to – jak się okazuje – jest nie tylko dziecinnie proste, ale również tanie.

Wysyłamy paczki przede wszystkim do miejsc takich jak Zagrzeb, z którego potem paczki są przekazywane do miejsc docelowych.

Paczki i przesyłki do Zagrzebia, stolicy Chorwacji

Jak zapakować paczkę do Chorwacji?

Aby uniknąć dodatkowych kosztów oraz opóźnienia w przesyłce, przesyłkę najlepiej zapakować w karton i okleić. Paczka powinna mieć kształt prostopadłościanu, dzięki czemu nie zostanie zakwalifikowana jako niestandardowa. Przy niestandardowych przesyłkach musimy sie liczyć z większym kosztem oraz tym, że paczki dochodzą dłużej, choć cały czas mieszczą się w deklarowanym czasie dostarczenia.

Ubezpieczenie przesyłki do Chorwacji

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych oraz dużej częstotliwości wysyłki wartościowych przesyłek do Chorwacji, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Sprawdź status swojej przesyłki do Chorwacji

Ze względu na wartościową zawartość przesyłki eksportowej oraz importowej udostępniamy jako GlobKurier możliwość śledzenia paczki on-line oraz w postaci SMS. Wybrane podmioty oferują również nadzór poprzez Facebook. Śledzenie online pozwala zminimalizować fakt jej zaginięcia w systemie logistycznym. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy dana paczka czy korespondencja znajdzie się w docelowym miejscu.

Sprawdź status przesyłki wysłanej przewoźnikiem: GLS, FedEx, DPD, UPS, TNT, co gwarantuje dotarcie paczki do Chorwacji.

Jakich towarów nie możesz wysłać do Chorwacji?

Prawo chorwackie zabrania przesyłania do tego kraju pojemników aerozolowych. Wszystkie firmy kurierskie mają posiadają także własny regulamin odnośnie tego, co można umieszczać w paczkach – zakazuje się między innymi przesyłania amunicji, kwasów, materiałów łatwopalnych, zwierząt, roślin, leków, przedmiotów wartościowych, pieniędzy towarów niebezpiecznych, broni itd. Warto więc sprawdzić, czy można wysłać dany produkt, a w przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Chorwacji