paczki i przesyłki do chorwacji

Przesyłki kurierskie Polska – Chorwacja

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Chorwacji do Polski i z Polski do Chorwacji!

Jak nadać paczkę do Chorwacji?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Chorwacji, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Chorwacji.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Chorwacji

Transport drogowy
Transport lotniczy

Paczki i przesyłki do Chorwacji – drogowy

Typ przesyłki dokumenty1kg 5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE 55,5155,5173,8293,05119,30130,64153,44171,82190,21208,59
Czas doręczenia wynosi 5-7 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE 89,32  89,3296,08  101,54 117,98 131,77 147,26 164,07 180,87 198,60
Czas doręczenia wynosi 5-7 dni

W/w ceny to ceny netto bez opl. paliwowej.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Chorwacja to dobre wakacje. Czyste morze, rafa koralowa ciągnąca się wzdłuż wybrzeża, czego chcieć więcej? Pomimo, że większość plaż w Chorwacji jest kamienista, zdarzają się piaszczyste – to na nich najlepiej wypoczniesz. Oprócz kąpieli i nurkowania w morzu warto wybrać się na wycieczkę po Rovinj, Motovun, Korcula czy Trogir. Oprócz tych miast, warto zwiedzić Pałac Dioklecjana w Splicie.

Chorwacka gospodarka obiera się głównie na turystyce. Corocznie przybywa tam ponad 10 milionów turystów. Oprócz tego, ważną gałęzią przemysłu jest przemysł lekki. Masz firmę współpracującą z chorwacką firmą? A może ktoś z Twojej rodziny czy znajomych jest w Chorwacji na wakacjach, a Ty chcesz coś tej osobie przesłać? A może wręcz przeciwnie, Ty musisz wysłać przesyłkę z Chorwacji do Polski? Już teraz nie musisz martwić się o wysokie koszta czy długi czas dostawy. GlobKurier.pl dzięki współpracy z wieloma światowymi firmami transportowymi, oraz dzięki obsłudze większości lotnisk międzynarodowych na świecie jest w stanie szybko, bezpiecznie i tanio wysłać przesyłkę do Chorwacji lub przesłać paczkę z Chorwacji do Polski.

Jak zapakować paczkę?

Aby uniknąć dodatkowych kosztów oraz opóźnienia w przesyłce, przesyłkę najlepiej zapakować w karton i okleić. Paczka powinna mieć kształt prostopadłościanu, dzięki czemu nie zostanie zakwalifikowana jako niestandardowa. Przy niestandardowych przesyłkach musimy sie liczyć z większym kosztem oraz tym, że paczki dochodzą dłużej, choć cały czas mieszczą się w deklarowanym czasie dostarczenia.

Paczki najczęściej wysyłane są do Zagrzebia

Paczki i przesyłki do Zagrzeb stolicy Chorwacji

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Chorwacji