tanie przesyłki kurierskie - flaga Afganistanu

Paczka do Afganistanu, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Afganistanu!

Jak nadać paczkę do Afganistanu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Afganistanu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Afganistanu.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Afganistanu

Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Afganistan – Lotnicze

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE 130,04201,06376,35512,94685,48843,631001,791159,951318,10 1476,26
Czas doręczenia wynosi 3-7 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE212,44241,74487,28627,58839,931037,121234,30 1431,481628,671825,85
Czas doręczenia wynosi 3-7 dni

Czas doręczenia nie uwzględnia czasu odprawy celnej.

W/w ceny to ceny netto bez opl. paliwowej.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Paczki i przesyłki do Afganistanu

Afganistan to śródlądowe państwo położone w Azji Południowej. Ten pełen kontrastów kraj zachwyca niezwykłymi krajobrazami, starożytnymi budowlami buddyjskimi i architekturą islamską. Jego stolica, Kabul, to ekonomiczne i kulturalne centrum kraju – od kilkunastu lat miasto rozwija się pod względem gospodarczym, umacniając swoją pozycję w regionie. Afganistan jest dużym krajem liczącym ponad 35,5 mln mieszkańców, co jest ważnym czynnikiem wpływającym na potrzebę nadawania tu przesyłek. Wybierając nasze niezawodne usługi, paczkę do Afganistanu nadasz szybko i w atrakcyjnej cenie.

Ile kosztuje przesyłka do Afganistanu?

Ceny nadania paczek do Afganistanu są dość wysokie. Jest to spowodowane m.in. ciągłym niebezpieczeństwem oraz aktualną sytuacją polityczną i militarną w tym kraju. Opłaty zależą m.in. od rodzaju usługi, wagi i wymiarów paczki, opakowania, miejsca doręczenia etc. Trzeba brać też poprawkę na to, że przesyłka tej samej paczki do danego miejsca docelowego może zostać różnie wyceniona przez każdego z przewoźników. 

Tania przesyłka do Afganistanu

Czy możliwa jest zatem tania przesyłka do Afganistanu? Jak się okazuje, tak, ponieważ GlobKurier jest w stanie obniżyć koszt dostawy do minimum – wszystko dzięki umowom z największymi przewoźnikami na świecie, m.in. z jak UPS, DHL, FedEx, DPD. Czas dostawy wynosi od 3 do 7 dni roboczych. Należy jednak pamiętać, że na przewidywany czas dostawy nie składa się czas odprawy celnej, który może znacząco wydłużyć okres dostarczenia przesyłki.

Tanie przesyłki kurierskie - Kabul stolica Afganistanu

Nadanie przesyłki do Afganistanu

Proces zamawiania kuriera do Afganistanu jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na naszej stronie. Wybierasz miejsce nadania przesyłki i kraj docelowy oraz podajesz parametry paczki (długość, szerokość, wysokość, waga, ilość). Następnie określasz szybkość doręczenia (bardzo szybkie, szybkie, standardowe lub wszystkie typu doręczeń) oraz sposób nadania (odbiór przez kuriera, w punkcie lub w terminalu bądź wszystkie sposoby nadania). Na podstawie podanych informacji wyświetlane są oferty poszczególnych przewoźników – wystarczy wybrać najlepszą i sfinalizować transakcję.

Nadzór nad transportem do Afganistanu

Głównym miejscem wysyłek do Afganistanu jest Kabul. GlobKurier oferuje opcję doręczeń expressowych, szybkich i priorytetowych do większości stolic na świecie już na następny dzień, do godziny 9 i 12. Z uwagi na bardzo duży dystans dzielący Polskę i Afganistan udostępniamy klientom możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie procesu logistycznego dzięki powiadomieniom SMS oraz systemowi on-line.

Zakazy przy przesyłkach do Afganistanu

Przypominamy, że w zakresie wysyłek do Afganistanu obowiązują pewne ograniczenia. Zabronione jest wysyłanie do tego kraju przedmiotów niebezpiecznych, a więc broni, amunicji, materiałów wybuchowych lub łatwopalnych. Ponadto zakazana jest wysyłka alkoholu, narkotyków, leków, pieniędzy, kosztowności, dokumentów niejawnych oraz przedmiotów szklanych. Należy pamiętać, że każda przesyłka w obrocie międzynarodowym jest prześwietlana.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Afganistanu.