Obniż koszty przesyłek paletowych i drobnicowych za granicę

Klienci coraz chętniej wysyłają przesyłki paletowe za granicę. Wzrost zainteresowania tą usługą skłonił nas do poszerzenia naszej oferty na przesyłki paletowe i drobnicowe. W związku z tym przygotowaliśmy specjalną ofertę dla klientów biznesowych i chcących jeszcze taniej wysyłać palety za granicę. Dzięki współpracy z profesjonalnym przewoźnikiem możemy w korzystnej cenie zrealizować transport przesyłek paletowych do Rosji, Kazachstanu, Armenii, Gruzji oraz na Ukrainę i Białoruś.
globalny transport palet, przesyłki paletowe za granicę

Przesyłki paletowe na wschód

Nasza nowa oferta dedykowana jest dla klientów, którzy prowadzą firmę i założyli w GlobKurier.pl konto biznesowe. Klienci, którzy prowadzą działalność, a obecnie posiadają u nas konto indywidualne, w łatwy sposób mogą to zmienić. Wystarczy, że ponownie dokonają rejestracji w serwisie, podając numer NIP w formularzu. Konto firmowe pozwala uzyskać dostęp do zrabatowanego cennika oraz specjalnych oferta, takich jak – przesyłki paletowe na wschód.

Złożenie zamówienia na przesyłkę paletową do jednego z pięciu krajów, które obejmuje oferta, jest bardzo proste. Należy zalogować się do serwisu, następnie korzystając z szybkiej wyceny, podać wymiary oraz wagę nadawanej palety. Pojawi się formularza wyceny indywidualnej, który po uzupełnieniu trafi do działu handlowego. Tam zostanie przygotowana szczegółowa oferta, która zostanie wysłana na adres mailowy podany w formularzu. Po jej zaakceptowaniu i opłaceniu zlecenie przejdzie do realizacji.
zarejestruj się i wysyłaj taniej z Globkurier

Szczegóły oferty

Obecnie w naszej ofercie specjalnej,  przesyłki paletowe wysyłane są na zasadzie DAT (dostawa do terminalu) do wybranych miast w Rosji, Kazachstanie, Armenii, Gruzji, Ukrainie i Białorusi. Przesyłkę paletową do 500kg można już nadać w cenie 1150 zł netto! Informacja dotyczące obsługiwanych gabarytów dostępna są na stronach:

  • Rosja  – obsługiwane miasta: Moskwa, Petersburg
  • Białoruś – obsługiwane miasta: Mińsk
  • Ukraina –  obsługiwane miasta: Kijów
  • Gruzja –  obsługiwane miasta: Tbilisi, Ghezi
  • Armenia –  obsługiwane miasta: Erywań, Urban
  • Kazachstan – obsługiwane miasta: Nur – Sułtan, Karaganda, Temirtau, Ałamata

Przesyłki paletowe za granicę – dokumentacja

Wysyłka przesyłek zagranicznych do krajów spoza Unii Europejskiej wiążę się z przestrzeganiem prawa celnego. Wysyłając przesyłkę paletową, należy przygotować podstawowe dokumenty, które są niezbędne przy każdej wysyłce międzynarodowej poza kraje unijne.

Dokumenty:

  • faktura handlowa w języku angielskim,
  • specyfikacja lub packing list,
  • specyfikacja celna w języku rosyjskim – „РАЗБИВКА” zawierająca dane towaru: ilość, waga brutto, waga netto, wartość, kod celny.

Odprawa celna eksportowa oraz odprawa graniczna nie wymaga dodatkowych dokumentów (świadectwa sanitarnych, atestów itp.).

W razie pytań dotyczących oferty oraz niezbędnej dokumentacji zachęcamy do kontaktu: kontakt@globkurier.pl

WYŚLIJ TANIO PALETY


GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl