GlobKurier.pl z Gazelą Biznesu

Wczoraj w Warszawie odbyła się ogólnopolska gala Gazele Biznesu 2018, podczas której wyróżnione zostały najszybciej rozwijające się firmy w Polsce. GlobKurier.pl (Grupa Znatury sp. z o.o.) znalazła się w gronie laureatów.

GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Gazela Biznesu to symbol dobrego kierunku

– Tytuł Gazeli Biznesu to dla naszej firmy bardzo ważne wyróżnienie. Niewątpliwie obecność w tym prestiżowym rankingu to wspaniała rekomendacja naszej marki, która pozytywnie wpłynie na nawiązanie kolejnych relacji i kontaktów handlowych. Dla nas to potwierdzenie, że skutecznie realizujemy założone cele i rozwijamy się w dobrym kierunku. Z tego miejsca chcę podziękować całemu zespołowi, który tworzy markę GlobKurier za codzienną pracę i pasję, oraz naszym Klientom, którzy już ponad 10 lat obdarzają nas zaufaniem! – komentuje Mateusz Pycia, Prezes spółki Grupa Znatury, GlobKurier.pl.

GlobKurier.pl wyróżniony

GlobKurier uplasował się na 22. miejscu w województwie śląskim oraz na 158. miejscu w rankingu ogólnopolskim. Gazele Biznesu to najpopularniejsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W tym roku była to już 19 edycja. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Niezmienne od lat kryteria sprawiają, że tytuł ten jest wiarygodny, bo o wyróżnieniu nie decyduje jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z ostatnich trzech lat.