Odroczone płatności Twisto – nadaj paczkę teraz zapłać później!

Masz pilną przesyłkę, ale nie masz w tym momencie wystarczających środków na koncie? Chcesz zapłacić za kilka, a nawet kilkanaście dni? W przypadku opcji odroczonych płatności jest to jak najbardziej możliwe. Dzięki współpracy GlobKurier.pl z Twisto, możesz w prosty sposób skorzystać z tej usługi na naszej platformie.

odroczone płatności Twisto

Odroczone płatności Twisto – jak działają?

Płatność odroczona pozwala na opóźnienie opłaty o 3 tygodnie. To Ty decydujesz, kiedy zapłacisz za zakupiony towar lub usługę. Jeśli zrobisz to w ciągu 21 dni, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli jednak zdecydujesz się na zapłatę po upływie tego terminu, do kwoty zakupu zostaną doliczone ustawowe odsetki w wysokości 11,2% w skali roku. Wybierając opcję odroczonej płatności zyskujesz zatem czas na zebranie odpowiednich środków finansowych, a jednocześnie nie tracisz możliwości dokonania zakupu. Proste, prawda?

Odroczone płatności Twisto w GlobKurier.pl

Aby zyskać możliwość późniejszej zapłaty wystarczy w procesie składania zamówienia przy wyborze formy płatności przełączyć na „odroczoną”. Poniżej pojawią się dostępne opcje, w tym „Odroczony termin płatności” z Twisto. Zakup jest zatem możliwy w kilku bardzo prostych krokach:

  • Złóż zamówienie na Globkurier.pl. korzystając z szybkiej wyceny.
  • Przy wyborze metody płatności najpierw wybierz “Odroczona” a następnie “Twisto Płatność online”.
  • Następnie zostaniesz poproszony o zatwierdzenie, kliknij “Kup z Twisto”.
  • Kolejny krok to weryfikacja przy pomocy specjalnego kodu.
  • Od tej chwili masz do 21 lub 45 dni na uregulowanie płatności Twisto.

Korzystasz z Twisto i chciałbyś odebrać dedykowaną ofertę na usługi kurierskie dla Twojej firmy? Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie: www.globkurier.pl/oferta/dla-firm/dla-klientow-twisto/ 

odroczone płatności Twisto

Widok w Panelu Klienta GlobKurier.pl

Dlaczego warto korzystać z odroczonych płatności Twisto?

  • Gwarancja bezpiecznych i szybkich zakupów – jedno kliknięcie wystarczy, aby złożyć zamówienie. Nie musisz się rejestrować, wypełniać formularzy ani podawać wrażliwych danych.
  • Planowanie budżetu – na uregulowanie płatności z Twisto masz 21 dni, możesz również bezpłatnie założyć konto Twisto i zapłacić do 15. dnia kolejnego miesiąca, czyli nawet do 45 dni. Ale to nie wszystko, wydatki o wartości co najmniej 200 zł będziesz mógł rozłożyć na 3 raty za 0 zł.
  • Bezpieczne transakcje – wielu operatorów przy potwierdzaniu płatności prosi o zalogowanie się do banku lub podanie numeru karty debetowej lub kredytowej. Robiąc zakupy w GlobKurier.pl z Twisto nie musisz robić żadnej z tych czynności.
  • Zakupy z odroczoną płatnością są całkowicie darmowe i nie wiążą się uciążliwym oprocentowaniem czy formalnościami. Jeżeli uregulujesz płatność w terminie to przesunięcie płatności będzie całkowicie darmowe!

GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 12% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl