Nadaj tanio paczkę do Paczkomatu InPost!

Jak pokazuje ostatni raport Gemius „E-commerce w Polsce 2020” Paczkomaty InPost są najczęściej wybieraną formą dostawy. Sporą ich zaletą jest dostępność w wielu popularnych lokalizacjach w pobliżu sklepów i stacji benzynowych oraz możliwość odbioru paczki o dowolnej porze. Warto mieć tę usługę w swoim sklepie Internetowym. W związku z tym obniżyliśmy ceny na usługę Paczkomat dla klientów biznesowych. Paczkę w serwisie GlobKurier.pl można nadać już od 8,99 zł netto! 

Prowadzisz firmę? Skorzystaj na współpracy z nami!

W GlobKurier.pl wspieramy logistę małych i średnich firm, dlatego staramy się dopasować naszą ofertę do potrzeb różnych branż. Jeśli regularnie wysyłasz niewielkie przesyłki, nadania i odbiory w Paczkomacie InPost to idealnie rozwiązanie dla Ciebie oraz Twoich klientów. Jak pokazują ostatnie badania rynku, polscy konsumenci najchętniej korzystają z tej formy dostawy. Często dostępność tej usługi zachęca ich do złożenia zamówienia w danym sklepie. Zarejestruj się w GlobKurier.pl i skorzystaj z atrakcyjnych cen na Paczkomaty InPost. Dzięki współpracy z nami możesz zaoferować swoim klientom wszystkie formy dostawy, w tym właśnie najpopularniejsze doręczenia do Paczkomatów.

Jak skorzystać z promocji na Paczkomaty InPost?

Chcesz skorzystać z promocji dla klientów biznesowych? To bardzo proste! Wystarczy, że założysz w naszym serwisie całkowicie darmowe konto firmowe. Potrzebujesz tylko podczas rejestracji podać numer NIP oraz nazwę firmy. Możesz zarejestrować się przez formularz dostępny na stronie: Rejestracja dla firm. Po zarejestrowaniu do Twojego konta zostaje automatycznie przypisany cennik biznesowy, dzięki temu od razu zyskujesz obniżone ceny na wszystkie nasze usługi, w tym również na Paczkomaty InPost.

Promocja Paczkomaty InPost, nadaj paczkę w Paczkomacie

Tanie nadania w Paczkomacie InPost

Dla zarejestrowanych klientów biznesowych obniżyliśmy ceny na wszystkie gabaryty paczek nadawanych w Paczkomatach InPost. Przesyłka o gabarycie A (maksymalne wymiary 8 cm x 38 cm x 64 cm) kosztuje zaledwie 8,99 zł netto (cena z opłatą paliwową), natomiast za nieco większe przesyłki o gabarycie B, których wymiary nie mogą być większe niż 19 cm x 38 cm x 64 cm, a waga nie przekracza 25 kg, zapłacisz zaledwie 9,99 zł netto (cena z opłatą paliwową). Największe przesyłki o gabarycie C (maksymalna waga do 25 kg, wymiary nie większe niż: 41 cm x 38 cm x 64 cm) kosztuje tylko 10,99 zł netto (cena z opłatą paliwową).

Biznes zyskuje więcej!

Założenie konta firmowego w GlobKurier.pl jest całkowicie darmowe i nie wymaga podpisywania z nami żadnych umów ani deklaracji. Jednak jeśli miesięcznie wysyłasz więcej niż 20 przesyłek możesz skontaktować się z nami, aby otrzymać dedykowaną ofertę z jeszcze niższymi stawkami. W ramach stałej współpracy możesz zaoszczędzić na nadaniach do Paczkomatów InPost, ceny zaczynają się już od 7,53 zł netto, za przesyłkę w gabarycie A. Chcesz skorzystać z niższych cen? Wypełnij formularz kontaktowy: Dedykowana oferta.


GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.