GlobWebinar: Rewolucja w e-commerce. Doświadczenie klienta to twoja wygrana.

Już kolejny GlobWebinar przed nami! We wtorek, 27 kwietnia o godz. 11:00 znów dostarczymy cennych treści i wartościowych wskazówek opartych na naszym i naszych partnerów biznesowych doświadczeniu. Tym razem tematem spotkania będzie: Rewolucja w e-commerce. Doświadczenie klienta to twoja wygrana. Prelegentami na naszym webinarze będą Justyna Trzupek – Chief Marketing Officer GlobKurier, a także Anna Kuchta – Head of Product AIP.

GlobWebinar

Zapisz się -> https://globkurier.clickmeeting.com/rewolucja-w-e-commerce-doswiadczenie-klienta-to-twoja-wygrana-/register

Tematyka dla e-commerce i branży logistycznej

Jeśli prowadzisz firmę lub pracujesz z klientem, zapewne wiesz, jak ciężko pozyskać nowego nabywcę, a co trudniejsze, jak sprawić, by z tobą został na miesiące i lata. Podczas spotkania dowiemy się, czemu warto inwestować już w pozyskanych klientów? I co sprawia, że właśnie oni przynoszą mierzalne zyski? Dowiedz się, dlaczego Customer Experience będzie przynosił ci sporo korzyści i sprawi, że klienci będą wierni Twojej marce.

Dowiemy się także jak przy pomocy procesów logistycznych budować pozytywne relacje z klientem i dlaczego wybór jednego przewoźnika w sklepie to zdecydowanie za mało. Jako eksperci w dziedzinie logistyki, wskażemy także korzyści wynikające z dużego wyboru kurierów w sklepie. A w związku z tym powiemy, jak nie stracić klienta tylko dlatego, że nie lubi przewoźnika. Zostanie omówione, czym tak naprawdę jest Customer Experience i jak zadbać o jego wysoki wskaźnik.

Ale to nie wszystko. Uczestnicy dowiedzą się także na temat prowadzenia firmy, tudzież sprzedaży bez otwierania działalności gospodarczej lub spółki. Nasi goście, czyli AIP opowiedzą o tym, jak umożliwiają rozliczenie sprzedaży taniej i łatwiej niż rozwiązania standardowe.

GlobWebinar – prelegenci spotkania:

Te, a także wiele innych tematów zostaną przybliżone na najbliższym webinarze, a na ich temat wypowiedzą się eksperci z branży logistycznych i e-commerce.

Reprezentować GlobKurier.pl będzie Justyna Trzupek – Od kilkunastu lat związana z marketingiem, ma doświadczenie w prowadzeniu kampanii online i offline, komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, profesjonalnej organizacji eventów. Zwolenniczka działań praktycznych i marketingu efektywnościowego. Prelegentka spotkań branżowych i autorka wielu artykułów do takich magazynów jak: Magazyn Online, E-commerce & Digital Marketing, AS sprzedaży, Szef Sprzedaży, Brief.pl.

AIP reprezentować będzie Anna Kuchta: Od początku kariery zawodowej pracuje z mikroprzedsiębiorcami. Pracowała w TaxCare i Idea Banku. W AIP odpowiada za obszar rozwoju produktu. Zarządza sprzedażą, marketingiem, obsługą klienta oraz dodatkowo doradza startupom w zakresie komunikacji i budowania marki.

Dołączenie do wydarzenia

Jak dołączyć do wydarzenia? Zapisy na darmowy GlobWebinar dostępne są na stronie Webinar GlobKurier – Clickmeeting. Wystarczy podać imię, adres mailowy i zarejestrować udział. Na maila przyjdzie wówczas powiadomienie z potwierdzeniem dołączenia do spotkania.

My już nie możemy się doczekać spotkania! Zapisz się na darmowy webinar tutaj: DOŁĄCZ! -> https://globkurier.clickmeeting.com/rewolucja-w-e-commerce-doswiadczenie-klienta-to-twoja-wygrana-/register

GlobWebinar

GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 12% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl