• Kody pocztowe Tarnów - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Tarnowie.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Tarnowie

     Tarnów, piękne miasto powiatowe położone w woj. małopolskim, zamieszkiwane obecnie przez ponad 107 tys. ludzi. Jego powierzchnia wynosi 72,38m. Ponieważ jest to miasto powiatowe, znajduje się w nim wiele instytucji i urzędów, w których wiele spraw załatwianych jest drogą korespondencyjną, zwłaszcza w obecnej, skomplikowanej przez Covid-19 sytuacji. Wymiana korespondencji odbywa się nie tylko z mieszkańcami miasta i okolicznych miejscowości. Często osoby mieszkające daleko od Tarnowa, z uwagi na odległość, załatwiają sprawy urzędowe korespondencyjnie. Dla miasta Tarnowa przypisano kod pocztowy 33-100. Posiada on jednakże jeszcze trzy inne lokalizacje: Biała, Kępa Bogumiłowicka oraz Pawęzów. Zatem jaki kod pocztowy Tarnów będzie prawidłowy? Gdzie szukać kodu pocztowego dla konkretnej dzielnicy i ulicy? Lista kodów pocztowych Tarnów jest dostępna przede wszystkim na stronie internetowej. Wystarczy wpisać w pasek ujawniania “wyszukiwarka kodów pocztowych Tarnów”. Kody pocztowe dla wybranych dzielnic i urzędów Tarnowa zostały podane w niniejszym artykule.

     Krótka charakterystyka kodów pocztowych

     Wyszukiwarka kodów pocztowych umożliwia wyszukanie kodu pocztowego dla wybranej miejscowości w Polsce. Posiada również dane dla małych miejscowości, które posiadają jeden kod pocztowy, obejmujący wszystkie numery domów w danym obszarze. W przypadku dużych miast kody pocztowe oznaczają konkretne ulice, a nawet ich fragmenty. W celu odszukania prawidłowego kodu pocztowego należy podać nazwę miasta oraz nazwę i numer ulicy, dla której jest poszukiwany kod. Po wprowadzeniu danych należy kliknąć przycisk “Szukaj”. Z kolei w przypadku niewielkich aglomeracji, w których budynki oznacza się jedynie nazwą miejscowości i numerem, bez nazwy ulicy, należy wprowadzić jedynie nazwę danej miejscowości. Bezsprzecznie nie należy wprowadzać do przeglądarki kodów, numerów mieszkań ani powszechnie stosowanych skrótów nazw ulic, takich jak “ul.” lub “al.”  Ponadto należy również zwracać uwagę na prawidłowe wpisywanie powiatu. Ponieważ dla niektórych miast, kod pocztowy dla samego miasta powiatowego jest zupełnie inny niż dla powiatu. Reasumując, wyszukiwarka kodów pocztowych jest prostym w obsłudze narzędziem, które udostępnia kody pocztowe wszystkich miejscowości w Polsce.

     Lista ważnych kodów pocztowych Tarnów

     W Tarnowie znajduje się kilka dużych dzielnic i osiedli, dla których przypisane są różne kody pocztowe.  Lista kodów dla niektórych z nich wygląda następująco:

     • 33-100Chyszów 
     • 33-113Dąbrówka Infułacka
     • 33-106Gumniska 
     • 33-103Krzyż 
     • 33-101Mościce i Świerczków 

      

      

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: