• Kody pocztowe Koszalin - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Koszalin

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Koszalin

     Wysyłanie paczek czy listów wymaga znajomości kodów pocztowych. Nawet jeśli zna się tylko ulicę i miejscowość, a nie ma się dokładnego kodu, można go wyszukać. Wygodnym sposobem jest wyszukiwarka kodów pocztowych. Koszalin jest jednym z największych miast w województwie zachodniopomorskim. Warto dowiedzieć się więcej na temat kodów pocztowych w tym mieście, największych dzielnic i instytucji. Koszalin to miasto, które ma powierzchnię 98,33 m2. Jest drugim co do wielkości miastem na Pomorzu zachodnim. Jaki kod pocztowy? Koszalin to miasto, w którym żyje 106 097 osób, według danych z 2016 roku. Miasto jest podzielone administracyjnie na 19 części, jednak nie znaczy to, że tyle właśnie jest kodów pocztowych, gdyż jest ich znacznie więcej. Jak długa jest lista kodów pocztowych? Koszalin to miasto w którym jest ich aż 556. To bardzo dużo, zatem jeśli znasz ulicę, a nie znasz kodu, koniecznie musisz go znaleźć. Tu z pomocą przychodzi wyszukiwarka kodów pocztowych. Koszalin odnajdziesz w niej bez trudu. Możesz wpisać w pasek wyszukiwania miasto, a wyświetlą się kody z przypisanymi nazwami ulic. Możesz wpisać też miasto i ulicę. Jeśli znasz kod i chcesz wyszukać miasto czy ulicę, to również taka opcja istnieje. Wystarczy, że wpiszesz 5 cyfr kodu. Dwie pierwsze oznaczają miasto. W przypadku Koszalina wszystkie kody zaczynają się od liczby 75. Pierwsza cyfra oznacza okręg i województwo. Warto wiedzieć, że do jednej ulicy może być przypisanych kilka kodów. Inny kod może być po dwóch stronach tej samej ulicy, bo przypisane są one do konkretnych numerów budynków. Warto poznać nazwy 19 części administracyjnych miasta. Są to:  Dzierżęcino, Wilkowo, Chełmoniewo, Przeciszewko, Zagórzyno, Żabowo, Sarzyno, Raduszka, Łabusz, Chełmki, Podgórze, Wichłacz, Rokosowo, Jedliny, Kawiłęg, Miłakowo, Kłoski, Lubiatowo, Jamno. Do Koszalina należą 592 ulice. 

     Lista ważnych kodów pocztowych Koszalin

     Chcąc wysłać paczki czy listy do Koszalina, można dzięki wyszukiwarce kodów bez problemu odszukać właściwy kod pocztowy, czy też ulicę przypisaną do danego kodu pocztowego. To znacznie ułatwia wysyłkę zarówno firmom, jak i osobom prywatnym.    

     •  75-007Urząd Miejski w Koszalinie
     • 75-900Starostwo Powiatowe w Koszalinie
     • 75-626Delegatura Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego
     • 75-820Delegatura Zachodniopomorskiego NFZ 
     • 75-001Fakty Tygodnik Koszaliński

      

      

      

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: