• Kody pocztowe - Wyszukiwarka kodów pocztowych

  Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i szybko znajdź kod pocztowy, bądź przypisaną do niego miejscowość. W razie problemów z wyszukiwaniem doprecyzuj dane wprowadzając nazwę województwa. Wysyłając przesyłki międzynarodowe warto sprawdzić, czy kod pocztowy odbiorcy nie leży w strefie doręczeń TEO. Wysyłka do takiej strefy wiąże się z dodatkową opłatą.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Jaki kod pocztowy wpisać na kopercie?

     Chcesz wysłać paczkę, ale nie masz pojęcia, na jaki kod pocztowy ją zaadresować? A może znasz kod pocztowy, ale nie wiesz, z jakiego miasta pochodzi? W obu tych przypadkach najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z prostego i intuicyjnego narzędzia, jakim jest wyszukiwarka kodów pocztowych na GlobKurier.pl. Korzystanie z niej jest całkowicie darmowe, a dzięki łatwej dostępności, możesz z niej skorzystać o dowolnej porze i z dowolnego miejsca – potrzebne jest tylko urządzenie z dostępem do Internetu.

     Co to jest kod pocztowy?

     Kod pocztowy to konkretny numer przypisany danemu regionowi. Regionem może być miejscowość bądź ulica w przypadki większych miast. Małe miejscowości nie posiadają własnego numeru, przypisuje im się numer pobliskiego większego miasta. Polski kod pocztowy ma format dd-ddd (gdzie d oznacza liczbę). Kod umieszcza się z lewej strony miejscowości. 

     Jak działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Aby skorzystać z naszej wyszukiwarki kodów pocztowych nie musisz się logować ani zakładać nowego konta. Wystarczy, że wypełnisz formularz wyszukiwania umieszczony u góry strony i klikniesz „Szukaj”. W zależności od tego, czy wyszukujesz kod pocztowy, czy może przypisaną do niego miejscowość, możesz wybrać odpowiedni wariant wyszukiwania, co znacznie usprawni cały proces. W naszej bazie posiadamy wszystkie kody pocztowe z Polski, dzięki czemu możesz mieć pewność, że znajdziesz właśnie to, czego szukasz. 

     Rozbudowana lista kodów pocztowych

     Znalezienie kodów pocztowych w większych miastach zazwyczaj nie sprawia trudności. Problem pojawia się jednak, kiedy zastanawiasz się, jaki kod pocztowy ma niewielka miejscowość czy wieś, której nawet do końca nie jesteś w stanie zlokalizować na mapie. Bez obaw – w naszym systemie została umieszczona rozbudowana lista kodów pocztowych, dzięki czemu znajdziesz nawet te najmniej oczywiste. Pamiętaj jednak, że dotyczy to wyłącznie kodów z Polski.
     Wyszukiwarka kodów pocztowych to narzędzie, które przede wszystkim ułatwia nadawanie przesyłek. Nie musisz dzwonić do odbiorcy i dopytywać o kod pocztowy – wszystkie niezbędne informacje znajdziesz właśnie tutaj. Podobnie w przypadku, kiedy posiadasz sam kod pocztowy, ale nie masz pojęcia, do jakiej miejscowości jest on przypisany. Wystarczy, że w panelu wyszukiwarki zaznaczysz odpowiednią opcję i wpiszesz dane, które już masz. W odpowiedzi otrzymasz nie tylko nazwę miejscowości przypisanej do kodu pocztowego, ale również województwo i powiat, do którego należy.

     Lista kodów pocztowych instytucji

     Szukasz adresu ważnej instytucji w danym mieście? Skorzystaj z naszych wyszukiwarek kodów pocztowych w miastach, dzięki czemu szybko zlokalizujesz kody najważniejszych budynków. Dla ułatwienia, pod poszczególnymi wyszukiwarkami została umieszczona lista kodów pocztowych, które mogą się przydać, dzięki czemu wyszukiwanie jest jeszcze łatwiejsze. Pamiętaj, to narzędzie jest całkowicie darmowe, dzięki czemu możesz bez obaw korzystać z niego o dogodnej dla siebie porze.  

     SPRAWNIE ZAADRESUJESZ PRZESYŁKĘ

     SPRAWDZISZ WYGODNIE ADRES SIEDZIBY KONTRAHENTA

     SPRAWDZISZ POPRAWNOŚĆ DANYCH ODBIORCY

     Znajdź kod pocztowy

     Województwo kujawsko-pomorskie
     Województwo lubuskie
     Województwo mazowieckie
     Województwo opolskie
     Województwo podkarpackie
     Województwo podlaskie
     Województwo pomorskie
     Województwo świętokrzyskie
     Województwo warmińsko-mazurskie
     Województwo wielkopolskie
     Województwo zachodniopomorskie

     Znajdź kod pocztowy

     Województwo lubuskie
     Województwo mazowieckie
     Województwo podlaskie
     Województwo świętokrzyskie
     Województwo warmińsko-mazurskie
     Województwo wielkopolskie
     Województwo zachodniopomorskie

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     ZOSTAW SWOJE DANE A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE