III Kongres HR

10 stycznia 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbył się III Kongres HR. Wydarzenie organizowane było z myślą o przyszłych wyzwaniach w branży, z którymi będą musieli zmierzyć się rekruterzy, headhunterzy oraz dyrektorzy i managerowie firm.

Jak motywować siebie i pracowników do działania i gdzie szukać talentów? Jakie działania i techniki podejmować/wprowadzać, by jeszcze efektywniej zarządzać ludźmi? Na jakie elementy zwracać szczególną uwagę podczas zachodzących procesów kwalifikacyjnych? Na te i inne pytania wspólnie z uczestnikami kongresu próbowali odpowiedzieć wykwalifikowani eksperci.

kongres HR, HR, Human Resources, wydarzenia

GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Uczestnicy III Kongresu HR w Katowicach

W III edycji udział wzięli między innymi Jasiek Mela – działacz społeczny i podróżnik, prezes Fundacji Poza Horyzonty, Paulina Gocała – Dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, Joanna Morawiec – HR Manager AXA Assistance / AXA Partners CEE, Kamil Krukowski – Key Account Manager Funk International Polska Sp. z o.o, Marek Kuzaka – Prezes AMS SA, Aleksandra Wojciechowska – Doradca regionalny i promotor Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, specjalista ds. badań i analiz w Instytucie Badań Edukacyjnych, Rafał Rakoczy – youngmedia oraz członkowie Brainstorm Group: Sebastian Matyniak, Jacek Cymerman, Ireneusz Wolski, Magdalena Olechnowicz i Bartosz Rusek.

Podczas prelekcji pojawiły się takie tematy jak trendy w nauczaniu, specyfika preferencji pokoleń X,Y,Z, kultura zaufania w organizacji, podnoszenie atrakcyjności pracy w danej firmie w oczach przyszłych pracowników, wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań (aplikacji mobilnych) w motywowaniu zespołu do pracy i wiele więcej.

Główne korzyści z udziału w Kongresie HR

  • wysłuchanie prezentacji i przedstawienie praktycznych działań wprowadzanych przez największych specjalistów z branży HR
  • poznanie nowych trendów i innowacyjnych rozwiązań w sektorze Human Resources.
  • przygotowanie i wdrożenie pracowników, dyrektorów, managerów, osób zarządzających zasobami ludzkimi w HR 2019 roku
  • zapoznanie się z wskazówkami i strategiami działania, które przekazywane są przez największe autorytety w branży
  • wspólna wymiana doświadczeń, networking, możliwość rozszerzenia kontaktów zdobycia nowej wiedzy

kongres HR, HR, Human Resources, wydarzenia

Głównym naszym celem organizacji tego typu wydarzeń jest poruszanie tematów, które są aktualne w danej branży i w danej grupie odbiorców. Taką grupą są osoby związane z HR-em, z zasobami ludzkimi. Spotkanie to już trzeci tego rodzaju kongres. Tym razem rozmawiamy na temat wyzwań, trendów, które będą w tym roku aktualne dla osób pracujących w branży HR. – Bartosz Rusek, Członek Zarządu Brainstorm Group Sp. z o.o

Więcej informacji na temat Kongresu oraz dwóch pierwszych edycji można znaleźć na stronie wydarzenia: http://kongreshr.eu/

Partner III Kongresu HR – GlobKurier.pl

Profesjonalny operator logistyczny GlobKurier.pl jako jeden z licznych partnerów wydarzenia organizowanego w Katowicach aktywnie wspiera wszystkie działania i inicjatywy mające na celu rozszerzenie wiedzy na temat zarządzania talentami i Human Resources. Zdajemy sobie sprawę, że silny zespół to podstawa każdej sprawnie funkcjonującej na rynku firmy. Tyczy się to zarówno rozwoju w kraju, jak i za granicą.

GlobKurier.pl jako broker usług kurierskich posiadający w ofercie 50 przewoźników dostarczających przesyłki do ponad 190 krajów świata również we własnej działalności pragnie umożliwić klientom globalną ekspansję, szybki progres, liczne automatyzacje procesów oraz integracje z innymi platformami. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, wejdź na stronę https://nowy.globkurier.pl/search i nadaj swoją pierwszą przesyłkę.  Atrakcyjne rabaty dla zalogowanych użytkowników.

Relacja z III Kongresu HR

Zapraszamy również do obejrzenia przygotowanej przez nas krótkiej relacji wideo z wydarzenia.

 


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 12% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl