Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

Rodzaje przesyłek

Wysyłka przesyłki z GlobKurier.pl to przede wszystkim wygoda, optymalna, niska cena oraz gwarancja bezpiecznego dostarczenia paczki w dowolne miejsce na świecie. Oferujemy naszym Klientom usługi kurierskie w każdej postaci – bez ograniczeń wagowych i rozmiarowych.


Przesyłki pocztowe

Pośredniczymy w przesyłce paczek pocztowych od 1kg do 70 kg w najbardziej optymalnych cenach. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego dostarczamy przesyłki na terenie całego kraju. Szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności.


Przesyłki priorytetowe

Gwarantujemy dostarczenie przesyłek w bezpieczny i szybki sposób pod wskazany adres, nawet na drugim końcu świata. Przesyłki priorytetowe traktujemy niezwykle wyjątkowo, zapewniając naszym Klientom pewność i najwyższe standardy kurierskie.


Przesyłki NEXT DAY

Chcesz by wysłana przesyłka trafiła pod wskazany adres na drugi dzień? Nic prostszego. Wystarczy skorzystać z usługi Next Day, która zapewnia dostarczenie paczki na drugi dzień roboczy do godziny 9.00 lub 12.00.


Paleta

Z GlobKurier.pl wyślesz przesyłkę wielkogabarytową, od 100 do nawet 1000kg. Dzięki różnym rodzajom transportu oferujemy naszym Klientom skuteczność i bezpieczeństwo doręczenia wielu paczek w dowolne miejsce na świecie. Transport palet to usługa zapewniająca przewóz niestandardowych i wielkogabarytowych przedmiotów.


Zapraszamy do kontaktu,
Zespół GlobKurier.pl

tel. (22) 300 16 21Wyceń przesyłkę

Zamów kuriera