Jak wysłać paczkę do Chin i zaoszczędzić na przesyłce?

Utarło się, że przesyłka do Chin to kosztowne i czasochłonne przedsięwzięcie. Okazuje się, że… nie jest to prawda! Jak wysłać paczkę do Chin i zaoszczędzić na przesyłce?

kurier do chin

Jak wysłać paczkę do Chin?

Zapotrzebowanie na usługi kurierskie i przesyłki do Chin wciąż rośnie. Chcąc nadać paczkę do tego Chin, już nie musisz się denerwować skomplikowanymi procedurami, ekstremalnie długim czasem dostawy lub zawyżonymi cenami. Wystarczy skorzystać z firmy, tzw. brokera kurierskiego. To firma, która pośredniczy pomiędzy nadawcą paczki i przewoźnikiem.

Dzięki tym firmom możesz wysłać tanio przesyłkę nawet do Chin!

Jak wysłać paczkę do Chin? Procedura wysyłki jest bajecznie prosta. W większości przypadków wystarczy, że wypełnisz prosty formularz, a następnie wybierzesz rodzaj dostawy (standardowa lub ekspress) oraz przewoźnika. Następnie należy uiścić przelew za przesyłkę. Wszystkie formalności można załatwić drogą online. Szybko, sprawnie i tanio.

przesyłka do chin

Paczka do Chin – jak długo trwa dostawa?

Czas dostawy do Chin zależy od dokładnego adresu oraz rodzaju przewoźnika. Z reguły nie przekracza on 7 dni roboczych (w przypadku standardowej dostawy) oraz 3 dni roboczych (w przypadku dostawy Express).

Szybka wysyłka może zostać zrealizowana nawet w 2 dni, bez względu na jej rozmiar. Paczki są dostarczane wprost pod drzwi, a przesyłkę można śledzić w czasie rzeczywistym. Dzięki temu Ty zawsze wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka, a Twój odbiorca może lepiej oszacować dzień i godzinę dostawy.

Jak wysłać paczkę do Chin i zaoszczędzić na przesyłce?

Jeśli liczysz na najlepsze ceny, warto porównać kilka różnych ofert. Dzięki temu można wysłać paczkę tanio, wygodnie i bezpiecznie!

PACZKA ZA GRANICĘ

Aspekty, na które warto zwrócić uwagę, to:

  • Czas dostawy
  • Elastyczność firmy (ilość współpracujących dostawców)
  • Doświadczenie w przesyłkach międzynarodowych
  • Łatwy kontakt z biurem obsługi klienta
  • Brak opłat celnych
  • Cena ubezpieczenia paczki
  • Możliwość wysyłki za pobraniem

Aby uniknąć problemów związanych z dostawą oraz możliwie obniżyć koszty przesyłki, należy ją odpowiednio zapakować. Wielkość pudełka powinna być dopasowana do wymiarów przesyłki. Jego dno warto wypełnić czymś lekkim, by przesyłka nie uległa uszkodzeniu w trakcie transportu. W tej roli świetnie sprawdzą się piankowe wkładki, gąbki, folia bąbelkowa lub styropian.


W przypadku wysyłki do Chin ważna jest przygotowanie odpowiedniej dokumentacji. Wszystko o odprawie celnej oraz niezbędnych formalnościach znajdziesz na stronie: Odprawa celna w GlobKurier.pl 


Ile kosztuje wysyłka paczki do Chin?

Cena paczki zależy zazwyczaj od jej wagi oraz tego, jak daleko chcemy ją wysłać. Na cenę wpływają także wymiary paczki. Przesyłki niestandardowe wiążą się z dodatkowymi opłatami, warto o tym pamiętać podczas przygotowywania wysyłki. Ceny wynegocjowane przez brokera są zazwyczaj o wiele niższe, dzięki czemu może on zaproponować korzystniejsze warunki. W efekcie koszt przesyłki realizowanej za pośrednictwem brokera kurierskiego może być nawet do 70% tańszy niż w przypadku, gdybyśmy to my sami odezwali się do firmy kurierskiej! Warto skorzystać z tego rozwiązania, jeśli zależy nam na wysokiej jakości obsługi, atrakcyjnej cenie i szybkim czasie dostawy.

Chcesz wysłać paczkę do Chin i szukasz odpowiedniego przewoźnika w atrakcyjnej cenie? Skorzystaj z naszej szybkiej wyceny i uzyskaj najkorzystniejszą ofertę dla twojej przesyłki!

wysyłaj za granicę z Globkurier.pl