Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

przesyłki paletowe dhl

 Przesyłki paletowe DHL
dhl przesyłki paletowe

GlobKurier.pl oferuje swoim klientom tylko najwyższej jakości usługi transportowe, takie jak transport palet kurierem DHL. Kurier DHL, to stabilność i wieloletnie doświadczenie oraz ogromna flota pracowników. W ramach usług transportu paletowego – za pośrednictwem kuriera DHL - możemy zaoferować transport: piętrowalny, całopojazdowy, towarów o niestandardowym gabarycie. Kurier DHL transportuje palety na trasach lokalnych i międzynarodowych, w zależności od destynacji wysyłki transport może zająć od 2 do 6 dni roboczych.


Dla naszych Klientów realizujemy transport przesyłek paletowych DHL na terenie całej Polski oraz na międzynarodowy. Klientom, którzy założyli konto na GlobKurier.pl, oferujemy możliwość skorzystania ze stałych godzin w GlobKurier.pl. Stałe godziny odbioru, to komfort i oszczędność czasu, a także lepsze zarządzanie stanem magazynowym. Nasi Klienci aby skorzystać tej opcji muszą jednak nadawać określoną ilość towaru.

Wysyłamy palety DHL o różnych wymiarach – sprawdź co możesz nami przesłać:Nośniki:

  • - euro (1200x800x144 mm)
  • - półpalety (800x600x144 mm)
  • - przemysłowe (1200x1000x144 mm)
  • - inne (po konsultacjach z opiekunem klienta i indywidualnej wycenie) 

Gabaryty:


Dedykowana oferta DHL dla Biznesu

Jeśli prowadzisz biznes i chcesz otrzymać lepszą ofertę skierowaną do przedstawicieli firm, koniecznie zaloguj/zrejestruj się na GlobKurier.pl. Po zalogowaniu się do serwisu i podaniu parametrów przesyłki w wyszukiwarce, ceny które zobaczysz będą lepsze od standardowych stawek indywidualnych. Jeśli jesteś klientem, który liczy na dedykowaną grupę rabatową, to wiedź, że jest taka możliwość. Elastycznie podchodzimy do zapotrzebowania naszych Klientów na usługi logistyczne i dopasowujemy się do ich potrzeb i wolumenu. Jeśli w ramach swojej działalności korzystasz z różnych kurierów i wielu opcji przesyłki nasza współpraca może być dla Ciebie szczególnie satysfakcjonująca

 

 

Zintegrujemy Twoją platformę sklepową z kurierem DHL

Ale nie tylko. Jeśli posiadasz sklep na popularnych platformach sklepowych łatwo zintegrujmy go z naszym API. Dzięki takiej integracji zamówienia Twoich klientów będą automatycznie wpadać do realizacji, a Ty jako Administrator będziesz szybciej nadawał paczki, bo za jednym kliknięciem myszki. Co ważne, dzięki integracji z GlobKurier.pl, Twój sklep będzie miał w ofercie wszystkie – określone przez Ciebie – formy nadania. Kurier, Paczkomat a może przesyłka Next Day? Pozwól swojemu klientowi zdecydować jak chce aby wysłana była jego paczka i ciesz się zadowolonymi klientami, którzy do Ciebie wracają. 
Zapraszamy do wycen oraz stałej współpracy przy transporcie przesyłek paletowych DHL.

Zapraszamy także do kontaktu z Zespołem Globkurier:

tel. (22) 300 16 21

e-mail: przesylkipaletowe@globkurier.pl


Wiecej informacji możesz także znaleźć tutaj


WYCEŃ PRZESYŁKĘ

ZAMÓW KURIERAPoczta Polska Oddział Bydgoszcz