Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

Zamów kuriera - FedEx

Co zyskujesz nadając paczkę w FedEx przez GlobKurier.pl?

Dzięki GlobKurier.pl możesz zamówić kuriera FedEx nawet do 70% taniej niż u samego przewoźnika! Jak to możliwe? Nieustannie negocjujemy nasze stawki u kuriera FedEx, aby oferować naszym Klientom coraz niższe ceny – bez żadnych umów i minimalnych wolumenów! W ramach naszej współpracy z kurierem FedEx mają Państwo możliwość nadawania:  kopert, paczek, palet na trasach lokalnych – tj. na terenie kraju - oraz międzynarodowych. 

Nie przepłacaj już nigdy więcej za swoje wysyłki – zamów kuriera FedEx przez GlobKurier.pl już teraz! Kurier FedEx, to godny zaufania transport dla Twoje przesyłki. 

ZAMÓW KURIERA

integracje

Kurier FedEx w integracjach modułu GlobKurier.pl

Jeżeli prowadzisz własny sklep internetowy i chcesz korzystać z usług kuriera FedEx, możesz skorzystać z naszych bezpłatnych narzędzi do zautomatyzowanego nadawania przesyłek paczkowych i listownych na terenie polski i całego świata. Posiadamy ponad dwanaście integracji dla kuriera FedEx. Dzięki GlobKurier.pl możesz zintegrować swój sklep na PrestaShop, Magento czy Allegro z kurierem FedEx i nadawać paczki szybciej, a dzięki GlobKurier.pl taniej. Zaoszczędź czas i pieniądze – sprawdź szczegóły, dołącz do nas!


POZNAJ SZCZEGÓŁY


Kim jest kurier FedEx?

Firma kurierska FedEx to amerykańskie przedsiębiorstwo istniejace na rynku od 47 lat! FedEx oferuje przewóz przesyłek za pomocą lotniczej i naziemnej sieci dostaw. W skład floty lotniczej FedEx wchodzi 659 samolotów, co gwarantuje klientom szybki czas dostawy nadań. Nasi Klienci za pośrednictwem FedEx mogą nadawać  koperty, paczki, palety oraz przesyłki wielkogabarytowe w bardzo atrakcyjnych cenach. W ofercie firmy FedEx znajdą Państwo również przesyłki typu NEXT DAY co znacznie podniesie komfort korzystania z usługi transportowej. 

Ciągły rozwój FedExa potwierdza przejęcie w 2012 roku polskiej firmy Opek oraz przejęcie holenderskiej firmy TNT Express. Co więcej, firma FedEx rozpoczął intensywnie działać w przesyłce dóbr luksusowych, rozwijąc swój portfel usług dla nowych klientów. Dlaczego podjęliśmy współpracę z kurierem FedEx?

GlobKurier.pl stawia wyłącznie na sprawdzonych i niezawodnych przewoźników, a FedEx,  to firma z ugruntowaną 47 letnią tradycją. Ciężko nie zaufać takiemu doświadczeniu i flocie logistycznej. Dzięki podpisaniu korzystnej umowy z z kurierem FedEx jesteśmy w stanie zaproponować Państwu możliwość szybkiego i taniego transportu, nawet do najodleglejszych zakamarków świata. A dzięki integracji GlobKurier.pl z Państwa sklepem www, dodatkowo oszczędzamy Państwa czas. 

Firma kurierska FedEx oferuje ekspresowe dostarczanie przesyłek od jednego do trzech dni roboczych. Zamów kuriera FedEx klikając tutaj.Jak rozpocząć?

Oferta Indywidualna

Załóż darmowe konto i otrzymuj atrakcyjne rabaty
widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników!


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Nadaj jednorazową przesyłkę.


WYCEŃ PACZKĘ

Oferta Biznesowa

Odbierz specjalne rabaty dedykowane wyłącznie
Klientom Biznesowym.


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Wysyłasz dużo paczek? Napisz do nas, a przygotujemy
dla Ciebie indywidualną wycenę!


OFERTA DLA FIRM

Nadaj jednorazową przesyłkę.


WYCEŃ PACZKĘ

Ogólny cennik wysyłek dostępny jest pod linkiem:


Jeżeli chcesz wysyłać paczki tym kurierem możesz dokonać szybkiej wyceny na naszej stronie
lub wysłać maila na adres: oferta-fedex@globkurier.pl.

Jeżeli masz pytania dotyczące tego kuriera, napisz: opiekun-fedex@globkurier.pl.
Z chęcią pomożemy.

‹ wróć