Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

Integracja Comarch ERP Optima

Integracja z Comarch ERP Optima z GlobKurier


Prowadząc sklep Internetowy, niezwykle istotny jest wybór najlepszej opcji transportu przesyłek do swoich Klientów. Co zrobić, by Twój Klient otrzymał zamówiony towar w szybki i bezpieczny sposób? Skorzystaj z GlobKurier.pl!


GlobKurier.pl świadczy usługi z zakresu przesyłek krajowych i międzynarodowych. Współpracujemy z zaufanymi firmami kurierskimi, takimi jak DHL, TNT, K-Ex, UPS, FedEx czy DPD. GlobKurier.pl oferuje również możliwość skorzystania z punktów paczkowych. Odbierz zamówiony towar w jednym z 800 punktów paczkowych GlobBox lub jednym z 1100 Paczkomatów InPost. Przy korzystaniu z oferty GlobKurier, jako Klient Centrum Sprzedawcy, otrzymujesz możliwość realizacji wysyłki w promocyjnych cenach - dużo niższych, niż bezpośrednio u przewoźników.
 

comarch erp optima icon

Korzyści:

  • Redukcja kosztów wysyłki
  • Dostęp do ofert ponad 50 przewoźników i gotowych szablonów wysyłek
  • Wydruk gotowych listów przewozowych
  • Pełny monitoring listów przewozowych
  • Dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta - dodatkowe opcje takie jak pobranie czy granatowcowata godzina doręczenia
  • Pełna integracja z takimi platformami jak Magento, RedCart, PrestaShop, 2Sklep, KQS, eCommerce24h, BaseLinker oraz z programami sprzedażowo-magazynowymi Subiekt Nexo, Subiekt GT, WF-Mag i Comarch ERP Optima.

Nasze moduły


Sprawdź już dziś szczegóły oferty i zadbaj o zadowolenie swoich Klientów! Jeśli masz jakieś pytania, dotyczące integracji z Comarch ERP Optima, skontaktuj się z nami!

Kontakt

ComarchOptima@globkurier.pl

‹ wróć