Jak wysłać przesyłkę do Holandii?

Holandia to niewielki kraj w północno-zachodniej części Europy, którego osiągnięcia gospodarcze z pewnością przewyższają skalą terytorium. Kraj ma wysoką gęstość zaludnienia, z ponad 17,2 milionami mieszkańców stłoczonych w niewielkim obszarze 41 tysięcy kilometrów kwadratowych. Holandia jest członkiem UE od roku założenia 1957, a także kluczowym członkiem strefy euro od 1999 roku. Jest też miejscem zamieszkania wielu Polaków i partnerem handlowym dla rodzimych przedsiębiorców, którzy stawiają sobie pytanie, jak tanio wysłać przesyłkę do Holandii.

Mapa Holandii z lupą na Amsterdam

Wyślij paczkę do Holandii taniej

Tanie przesyłki do Niderlandów/Holandii

Jeśli Ty również szukasz efektywnych rozwiązań, śpieszymy z odpowiedzią, że przesyłki międzynarodowe mogą być tańsze, niż myślisz. Logując się na platformie GlobKurier.pl, porównasz oferty rynkowe czołowych przewoźników takich jak: DHL, TNT, UPS czy FedEx. Wystarczy, że skorzystasz z opcji szybkiej wyceny. Wypełnij formularz, podaj wymiary przesyłki i lokalizację, a po kilku sekundach otrzymasz obrazowe zestawienie aktualnych ofert. Nie musisz wertować kilkostronicowych cenników, żeby znaleźć najtańszą opcję transportu dla Twojej paczki.

Ceny w GlobKurier za kuriera GLS, Kurier DPD, Kurier FedEx

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem. GlobKurier.pl realizuje połączenia do ponad 190 krajów, współpracując z kilkudziesięcioma firmami logistycznymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie kierować swoją ofertę do klientów indywidualnych i przedsiębiorców, oferować szybkie i tanie sposoby transportu paczek do prawie dowolnego miejsca na świecie, w tym do Holandii. Wysyłka na duże odległości i załatwianie spraw logistycznych jest trudnym zadaniem, ale dzięki odpowiedzialnemu partnerowi, możesz sprawnie nadzorować cały proces wysyłkowy bez ukrytych kosztów.

Wysyłka do Holandii — rady dla przedsiębiorcy

Jednym z najważniejszych czynników związanych z wysyłką artykułów za granicę jest odrabianie lekcji na temat ograniczeń i przepisów obowiązujących w poszczególnych krajach. Polska, jak i Holandia są członkami Unii Europejskiej, więc często spotykane są podobne zakazy importowe. Holandia należy do strefy Schengen, zatem wysyłka nie wymaga od odbiorcy opłacania cła. Nawet drogą lądową paczka do Holandii może być dostarczona szybko, głównie dzięki dobrym drogom i niemieckim autostradom. Jeśli zależy Ci na czasie, polecamy skorzystanie z możliwości frachtu lotniczego.

Ceny kurier TNT w GlobKurier.pl

W przypadku przesyłek wysyłanych drogą powietrzną, szacowany czas doręczenia wynosi 1 do 2 dni.

Ceny paczka do Holandii

Jeśli planujesz większy transport towarów, postaw na przesyłkę paletową. W ramach naszych usług możesz przewieźć ładunek nawet do 1000 kg. Wysyłkę paletową zamówisz online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że złożysz odpowiednie zamówienie, wypełniając dane w formularzu. Teraz powinieneś opłacić usługę, a następnie kurier zjawi się we wskazanym przez Ciebie miejscu po odbiór palety. Oczywiście za bezpieczeństwo przesyłki w większości odpowiada przewoźnik, ale aby towar dotarł w nienaruszonym stanie, musisz pamiętać o swoich obowiązkach. Odpowiednie opakowanie produktów z wykorzystaniem trwałych materiałów ochronnych to połowa transportowego sukcesu.

Jeśli zależy Ci na szybkiej dostawie, postaw na wysyłkę paletową TNT. To jedna z najszybszych opcji, gdzie transport zajmuje od 3 do 6 dni roboczych. Pamiętaj, że w przypadku wysyłki do centralnych aglomeracji: Amsterdamu, Rotterdamu, Eindhoven czy Groningen przesyłka trafi do adresata szybciej, jeśli miejscem docelowe znajduje się poza głównymi ośrodkami, czas dostawy może być dłuższy. W ramach usługi możesz liczyć na możliwość bieżącego śledzenia paczki online, a także powiadomień SMS, bądź opcję dodatkowego ubezpieczenia.

Przestrzegaj regulaminów i nie dopłacaj

Zanim jednak postanowić swoją zamówić kuriera do realizacji Twojej wysyłki, przeczytaj listę przedmiotów, których nie możesz wysłać w ramach standardowej usługi kurierskiej.

 • Żywe zwierzęta, rośliny i drzewa, ryby, mięczaki, wszelkiego rodzaju stworzenia wodne
 • Produkty mleczne i jaja ptasie
 • Smalec, tłuszcz wieprzowy i drobiowy,
 • Tytoń, papierosy, namiastki tytoniu i inne produkty zawierające tytoń
 • Sól, siarka, gleba, minerały, wapno, cement,
 • Oleje mineralne,
 • Materiały łatwopalne, łatwopalne i wybuchowe, preparaty, mieszanki,
 • Produkty i produkty na bazie nitrocelulozy,
 • Dokumenty dotyczące losów loteryjnych, zagranicznych gier hazardowych, które nie są legalne,
 • Amunicja, broń, noże,
 • Perły, kamienie szlachetne,
 • Substancje, które uszkadzają warstwę ozonową,
 • Produkty, które naruszają znaki handlowe lub prawa autorskie.

Niezastosowanie się do tego może spowodować poważne problemy z przesyłką. Poza międzynarodowym prawem, które reguluje przewóz towarów, adresata obowiązują także wewnętrzne regulaminy firm kurierskich. Wypełniając formularz zamówienia, nie przekłamuj faktycznych wymiarów przesyłki. Dane z listu przewozowego muszą odpowiadać rzeczywistości. Rozmiary przesyłki mogą zostać zweryfikowane na każdym etapie, a przewoźnik ma prawo obciążyć Cię dodatkowymi kosztami w przypadku wykazania nieprawidłowości.

Tania przesyłka do Holandii

Tanie przesyłki do Niderlandów/Holandii

Choć koszty międzynarodowych wysyłek mogą być odstraszające, rynek udostępnia użytkownikom sposoby na to, aby nie płacić więcej, niż to konieczne. Nie musisz wydawać fortuny, gdy chcesz wysyłać przedmiot za granicę. Usługi porównywarki kurierów, takie jak GlobKurier.pl, to prosty sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na dostawach międzynarodowych — bez względu na to, jaką działalność prowadzisz i jak często wysyłasz.

Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami w branży, z którymi jesteśmy w stanie negocjować atrakcyjne ceny. Jako broker kurierski oferujemy wysokiej jakości usługę w niższej cenie. ​​Zarejestruj się na naszą platformę i skorzystaj z dodatkowych rabatów dla zalogowanych użytkowników. Zapoznaj się z ofertą przesyłek Polska-Holandia.


GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl