Jak wysłać paczkę do Włoch?

Szukasz prostego i bezpiecznego sposobu na nadanie paczki do Włoch? Zależy Ci nie tylko na czasie, ale także i wysokiej jakości świadczonych usług? Usługa „paczka do Włoch” z każdym miesiącem zyskuje na popularności i nie ma w tym nic dziwnego bowiem polscy przedsiębiorcy otwierają się na kraje Europy, chcąc dostarczyć swoje towary klientom zagranicznym. Z naszą pomocą nadana przez Ciebie paczka do Włoch dotrze bezpiecznie do właściwych rąk, a do tego w wyznaczonym terminie. 

jak wysłać paczkę do łoch?

GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


optymalizacja seo globkurier devagroup

Przesyłki do Włoch

Włochy zaliczane są do krajów najchętniej odwiedzanych przez turystów z całego świata. Kraj ten ma wiele do zaoferowania – drogocenne zabytki, inspirującą historię i tradycję kulturową, modne sklepy i smaczne jedzenie. Najpopularniejszymi włoskimi miastami są stolica, czyli Rzym, w którym zlokalizowane jest najmniejsze państwo świata. Zastanawiasz się o co chodzi? Oczywiście na myśli mamy Watykan będący jednocześnie stolicą apostolską. Każdego dnia miesiąca zjeżdżają się tu wierni z najdalszych zakątków tylko po to by móc wysłuchać audiencji samego papieża. Oprócz wspomnianego wcześniej Rzymu, turyści w tym Polacy na aktywny wypoczynek udają się do światowej stolicy mody – Mediolanu, krainy zielonych wzgórz – Toskanii, Wenecji oraz Turynu.

Włochy to jednak nie tylko turyści, coraz częściej polscy przedsiębiorcy właśnie tam poszukują potencjalnych klientów, decydując się na nawiązanie współpracy z inną włoską firmą. Wiąże się to z regularnymi wyjazdami służbowymi oraz dostarczaniem towarów z i do Włoch bezpośrednio do rąk klienta. W tym przypadku nieoceniona może okazać się pomoc profesjonalnej firmy logistycznej. GlobKurier.pl współpracując z najlepszymi przewoźnikami w całej Polsce takimi jak DHL, UPS, DPD oraz FedEx oferuje klientom niezwykle atrakcyjny cennik usług oraz wysoką jakość świadczonych usług. Wysłanie paczki do Włoch nigdy nie było takie proste – sprawdź i sam się o tym przekonaj!

optymalizacja seo globkurier devagroup

Tani kurier do Włoch 

Korzystając z bogatej oferty GlobKurier.pl gwarantujesz sobie minimum zbędnych formalności, bezpieczeństwo oraz wygodę i komfort. Kurier do Włoch to usługa, która powstała z myślą o tych wszystkich, którzy regularnie wysyłają duże ilości paczek do włoskich miast. GlobKurkier.pl zajmuje się wysyłką z i do Włoch co dodatkowo uatrakcyjnia powstałą ofertę, wyróżniając tym samym firmę na tle konkurencji. Główne miejsca wysyłek kierowane są do Rzymu, Mediolanu, Turynu oraz Neapolu.

Paczka Polska-Włochy nadana może być na dwa sposoby – transportem lądowym bądź transportem powietrznym. Zanim wybierzesz jedną z opcji zapoznaj się z ich głównymi cechami. Nadanie przesyłki drogą lądową jest rozwiązaniem tańszym o nieco wydłużonym czasie realizacji zamówienia, w tym konkretnym przypadku paczka pojawi się u adresata w przeciągu 3-6 dni roboczych. Wybierając droższą usługę transportu lotniczego odbiorca może spodziewać się przesyłki od 1 do 2 dni roboczych.

Jeżeli chodzi o usługę „kurier Włochy-Polska” to czas realizacji w zależności od wyboru rodzaju transportu pozostaje taki sam, zmianie ulegają jedynie koszty, które są dwukrotnie wyższe od przesyłek eksportowych.

GlobKurier.pl to firma logistyczna współpracująca z kilkudziesięcioma popularnymi przewoźnikami z całego świata. Dzięki temu Twoja paczka bez najmniejszego problemu dotrze w każdy zakątek Włoch. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat potencjalnych cen oraz rodzaju transportu? Odwiedź zakładkę „cennik przesyłek kurierskich” bądź skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

nadaj paczke

 

optymalizacja seo globkurier devagroup

Szybka paczka do Włoch – nie musisz wychodzić z domu!

GlobKurier.pl umożliwia swoim klientom wysłanie szybkiej paczki do Włoch bez wychodzenia z domu. To niezwykle proste, wystarczy tylko, że poprawnie wypełnisz odpowiedni formularz znajdujący się na naszej stronie. Informacje te dotyczą – ilości nadanych paczek do Włoch, ciężaru i wielkości przesyłki, miejsca docelowego nadania i dostarczenia przesyłki. Po wpisaniu wszystkich niezbędnych danych, Twoim oczom ukażą się najlepsze oferty tanich przesyłek do i z Włoch, dzięki czemu będziesz mógł wybrać opcję odpowiednią do indywidualnych potrzeb.
Kiedy już zdecydujesz się na konkretnego przewoźnika nie pozostaje Ci nic innego jak uzupełnienie danych nadawcy i adresata. Jest to najlepszy czas na skorzystanie z tzw. usług dodatkowych. Jedną z najpowszechniejszych jest ubezpieczenie nadanej paczki na wypadek uszkodzenia w trakcie transportu bądź jej zagubienia. Następnie należy ustalić sposób płatności oraz wydrukować list przewozowy. Ostatnim etapem jest odbiór przesyłki przez kuriera, który zjawi się w przeciągu kilku kilkunastu godzin od zaakceptowania oferty.

Jeżeli nadal masz trudności z samodzielnym nadaniem paczki do Włoch, skontaktuj się z GlobKurier.pl i ułatw sobie życie. Firma dysponuje najlepszymi ofertami na rynku. Korzystając z usług w kilka minut, możesz nadać przesyłkę do Włoch, która będzie miała postać listu, paczki bądź palety.

 


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl