Jak wysłać paczkę do Anglii?

Chcesz nadać przesyłkę do Anglii? Poszukujesz firmy kurierskiej, która sprosta Twoim oczekiwaniom? GlobKurier.pl pomoże dopasować przewoźnika do indywidualnych potrzeb i wymagań swoich klientów. Dostarczaniem paczek zajmują się liderzy wśród międzynarodowych usług przewozowych. Wysoka jakość świadczonych usług, bezpieczeństwo i przede wszystkim wygoda – tak właśnie prezentuje się współpraca z GlobKurier.pl.

jak wysłać paczkę do anglii?

optymalizacja seo globkurier devagroup

Tanie paczki do Anglii

Tania przesyłka do Anglii

Dla znacznej większości naszych rodaków Anglia stała się drugim domem. Jedni decyzję o wyemigrowaniu na Wyspy Brytyjskie podejmowali spontanicznie, inni zaś do wyjazdu przygotowywali się długimi latami. Zarówno eksport jak i import towarów z Anglii cieszy się w Polsce dużym powodzeniem. Obecnie co drugie polskie przedsiębiorstwo oferuje sprzedaż swoich towarów zagranicznym klientom. Duża ich część trafia właśnie na rynek angielski, z myślą o takich osobach powstała usługa „kurier do Anglii” – szczególnie ceniona wśród Polaków.
GlobKurier.pl współpracuje z najlepszymi przewoźnikami na rynku, wśród firm kurierskich, zajmujących się dostarczaniem przesyłek do Anglii wyróżnić możemy UPS, DHL oraz TNT. Korzystając z usług w kilka minut, możesz nadać przesyłkę do Anglii, która będzie miała postać listu, paczki bądź palety. Wraz z pomocą naszej firmy Twoje przesyłki zawsze będą dostarczone na czas. To co nas cechuje to wysoka jakość oferowanych usług, atrakcyjne ceny oraz komfort i wygoda – paczkę możesz wysłać nie wychodząc z domu!

optymalizacja seo globkurier devagroup

Paczka Polska-Anglia – jak zamówić kuriera?

Z GlobKurier.pl nadanie paczki do Anglii odbywa się niewiarygodnie szybko i bezpiecznie, jedyne co należy zrobić to wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie. Informacje jaki należy uwzględnić dotyczą m.in. punktu nadania i dostarczenia przesyłki, wielkości i ciężaru paczki a także ilości wysyłanych paczek. Po uzupełnieniu formularza otrzymasz ofertę przewoźników oraz przykładowy cennik, który z pewnością ułatwi Ci podjęcie ostatecznej decyzji co do nadania paczki z Polski do Anglii lub odwrotnie – z Anglii do Polski.
Paczkę do Wielkiej Brytanii możesz nadać na dwa sposoby, korzystając z usługi transportu drogowego lub transportu lotniczego. Wybierając pierwszą opcję adresat otrzyma przesyłkę w przeciągu od 3 do 5 dni roboczych, z kolei transport powietrzny skróci ten czas o kilka dni, przez co paczka pojawi się u odbiorcy w okresie 1-2 dni roboczych. Różnica polega jedynie na kosztach związanych z wysyłką, im krótszy będzie czas nadania tym koszty przesyłki nieco wyższe.

optymalizacja seo globkurier devagroup

Kurier do Irlandii – dla nas nie ma przeszkód!

Jak się okazuje nie tylko do Anglii wysyłamy paczki, chętnie przesyłki nadajemy także do Irlandii, którą również zamieszkuje duża grupa naszych rodaków. Wśród szerokiej oferty GlobKurier.pl oferuję usługę tanie paczki do Irlandii, charakteryzującą się atrakcyjnymi cenami.
Koszty związane z nadaniem przesyłki do Irlandii podobnie jak w przypadku wysyłki paczek do Anglii uzależnione są od kilku podstawowych czynników, o których mówiliśmy wcześniej.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat potencjalnych cen oraz rodzaju transportu? Odwiedź zakładkę „cennik przesyłek kurierskich” bądź skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

paczkę do anglii

 

optymalizacja seo globkurier devagroup

Usługi dla każdego – czyli tani eksport oraz import!

GlobKurier.pl świadczy usługi nie tylko w zakresie nadawania paczek zagranicznych. Oprócz usługi eksport do Wielkiej Brytanii i Irlandii dużym zainteresowaniem cieszy się usługa import do Wielkie Brytanii oraz Irlandii. Od dzisiaj zarówno wysyłka towarów na Wyspy Brytyjskie jak i ich przywóz nie będzie stanowiło większych problemów.

W przypadku paczek nadawanych z i do Irlandii główne miejsca wysyłek zlokalizowane są w Dublinie, Cork oraz Waterford, w Anglii będą to z kolei – Londyn, Bristol, Leeds oraz Manchester. Jak lokalizacja wpływa na dostarczenie nadanych przesyłek? Popularne i duże miasta cechują się posiadaniem lepszych szklaków komunikacyjnych, dzięki którym przewoźnicy mogą się znacznie szybciej przemieszczać, co przekłada się na czas dostawy.

optymalizacja seo globkurier devagroup

Najlepsze ceny na rynku!

GlobKurier.pl to przede wszystkim profesjonalizm sam w sobie. Firma zaskakuje klientów najniższymi cenami na rynku. Na dużą uwagę w szczególności zasługuje oferta przesyłek do 10 kg – koszty związane z nadaniem paczki do Anglii lub Irlandii są niezmiernie korzystne dla portfela. Niezależnie od rodzaju przesyłki, kwota nadania drogą lądową 10 kilogramowej paczki nie przekroczy 70 zł! Dzięki takiemu podejściu GlobKurier.pl w tyle pozostawia drogą konkurencję. W tym zakresie także ceny za wysyłkę paczki drogą lotniczą są również zdecydowanie niższe niż w innych popularnych firmach logistycznych. Wysyłasz dużo a płacisz niewiele, dodatkowo Twoja paczka bezpiecznie dotrze na czas do adresata.
Jeżeli chcesz mieć pewność, że przesyłka dostarczona zostanie w stanie nienaruszonym skorzystaj z dodatkowej usługi jaką jest ubezpieczenie przesyłki, co gwarantuje zwrot kosztów na wypadek uszkodzenia lub zaginięcia paczki w transporcie.


GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl