Eobuwie zwroty – Jak zwrócić towar do eobuwie.pl?

Zakupy przez internet cieszą się ogromną popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ pozwalają na zakupy w dowolnym czasie oraz nie wymagają wychodzenia z domu i stania w licznych kolejkach, czy szukania odpowiedniego rozmiaru na półkach. Nie zmienia to jednak faktu, że może się zdarzyć, że zamówiony towar nie będzie nam odpowiadał. Co w takiej sytuacji? W przypadku transakcji zawieranej na odległość przysługuje Ci prawo zwrócenia towaru. Chcesz wiedzieć, jak należy odesłać towar zakupiony na e-obuwie? Zwrot dokonywany jest w kilku prostych krokach. Z tego artykułu dowiesz się nie tylko jak oddać towar, lecz również jak przebiega proces reklamacji. 

Zwrot produktów do eobuwie

Zwrot towaru do eobuwie — procedury

Jak prawidłowo oddać produkty kupione na e-obuwie? Zwrot dokonujesz w ciągu 30 dni od zakupu. Należy również pamiętać o przestrzeganiu procedur sklepu. Zwrotu dokonasz w poniższych krokach:

1. Zwracane produkty odpowiednio zabezpiecz w kartonie lub torbie przeznaczonej do przesyłek kurierskich. Pamiętaj, aby w środku umieścić wypełniony formularz zwrotu.
2. W przypadku zagubienia formularza zwrotu możesz go pobrać na stronie eobuwie.pl w zakładce zwroty.
3. Wejdź na stronę https://www.eobuwie.com.pl/zwrot i kliknij Dokonaj zwrot. Następnie wskaż, które produkty zwracasz oraz dlaczego.
4. Następnie wybierz formę zwrotu. Do wyboru masz kilka opcji: zwrot w punkcie, Kurier DHL lub InPost Paczkomaty 24/7.
5. Nadaj paczkę w wybrany przez siebie sposób.
6. W ciągu 3-5 dni roboczych od potwierdzenia zwrotu otrzymasz zwrot środków. Sklep zastrzega sobie prawo wydłużenia tego terminu do maksymalnie 14 dni.

Warto również pamiętać, że prawo zwrotu nie obejmuje produktów wytworzonych według indywidualnego projektu klienta. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie eobuwie.pl w zakładce Regulamin sklepu.

E-obuwie zwrot — o czym należy pamiętać?

Dokonując zwrotu produktów zakupionych na eobuwie, pamiętaj o kilku zasadach. Przede wszystkim możesz skorzystać z możliwości bezpłatnego oddania towaru. Jeżeli chcesz skorzystać z takiej opcji, wybierz jedną z form zwrotu produktów:

  • zwrot w punkcie DHL;
  • kurier DHL;
  • InPost Paczkomaty 24/7.

Dodatkowo pamiętaj, że jeżeli:

Do zwrotu możesz użyć kartonu, w którym przyszła do Ciebie przesyłka. Pamiętaj jednak, aby odpowiednio zabezpieczyć przesyłkę oraz starą etykietę zastąpić nową.

1. Jeżeli korzystasz ze zwrotu w paczkomacie InPost, wystarczy, że na paczce umieścisz kod otrzymany sms.
2. Zwracasz więcej niż jeden produkt? Możesz umieścić kilka rzeczy w jednym opakowaniu. Opcja ta dotyczy wyłącznie zwrotu kurierem. Jeżeli nadajesz przesyłki InPostem, każdą rzecz zapakuj oddzielnie, nadając jej osobny kod zwrotu.
3. Zwrot środków następuje tą samą metodą, którą płatność została dokonana. W przypadku, gdy wybrana została opcja za pobraniem lub przelewem tradycyjnym, zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane w Formularzu Zwrotu.

Reklamacja zakupów eobuwie

W jaki sposób na e-obuwie składana jest reklamacja? Kurier odbiera od Ciebie wadliwy towar i doręcza na adres:

Dział Reklamacji eobuwie.pl S.A.,

Nowy Kisielin — Naukowa 15,

66-002 Zielona Góra.

Warto zaznaczyć, że na e-obuwie reklamacja przebiega szybko. Kurier przyjeżdża po prawidłowo zabezpieczoną przesyłkę. Pamiętaj, że możesz umieścić kilka produktów w jednym opakowaniu zbiorczym.

O czym jeszcze warto pamiętać, jeśli składana jest na e-obuwie reklamacja? Kurier to nie jedyna forma zwrotu produktów. Paczkę możesz również nadać w paczkomacie InPost lub w Punkcie DHL. Pamiętaj, aby na przesyłce wyraźnie było napisane „REKLAMACJA”. W przesyłce powinien znaleźć się także formularz reklamacyjni oraz karta gwarancyjna, jeżeli została dostarczona razem z zakupionym towarem.jak wysłać telewizor wycena kurier przesyłka ostrożnie


GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl