Przesyłki drogowe Polska – Europa

Dla Klientów zlecających stałe przesyłki zagraniczne przygotowujemy oferty indywidualne – napisz na zagraniczne@globkurier.pl, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia specjalnej dla Ciebie wyceny.

 

Zapewniamy bezpieczny transport międzynarodowy, realizując go we współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami, m.in. z DHL, FedEx, UPS.

Cennik przesyłek międzynarodowych drogowych Europa

Cennik zwykły
Cennik biznesowy
Kraj
Cena za eksport jednej przesyłki do wybranego kraju
1kg5kg10kg20kg 30kg40kg50kg60kg70kg
Anglia45.4356.2567.0080.5593.55130.47147.03162.04177.03
Austria39.3742.3942.3950.8960.8970.8880.0088.4096.80
Belgia44.2550.5750.5761.3161.31130.47147.03162.04177.03
Bułgaria52.5567.4889.91111.72113.78145.84164.96184.09203.20
Czechy31.6141.0941.0950.5750.5770.8880.0088.4096.80
Dania48.3563.2163.2175.8575.85126.75137.95184.09203.20
Estonia50.5763.2163.2175.8575.85145.84164.96184.09203.20
Finlandia52.6467.7490.20107.46107.46153.44171.82190.21208.59
Francja45.4356.2566.3782.1782.17130.47147.03162.04177.03
Grecja57.3667.4890.20112.18134.34156.52176.39194.38212.37
Hiszpania45.4356.2575.1993.52111.99130.47147.03162.04177.03
Holandia45.4356.2557.5269.5369.53130.47147.03162.04177.03
Irlandia45.4356.2575.1993.52111.99130.47147.03162.04177.03
Irlandia Pn.45.4356.2575.1993.52111.99130.47147.03162.04177.03
Litwa44.2550.5750.5763.2163.21133.00152.60172.20191.80
Luksemburg44.2550.5750.5769.5369.53126.75140.75162.04177.03
Łotwa44.2550.5750.5763.2163.21133.75151.95184.09203.20
Malta60.5667.4890.20112.18134.34156.52176.39194.38212.37
Niemcy32.2441.0941.0947.4147.4170.8880.0088.4096.80
Portugalia57.3675.5990.20112.18134.34156.52176.39194.38212.37
Rumunia53.3167.4889.91111.72113.78145.84164.96184.09203.20
Słowacja44.2550.5750.5763.2163.21111.35124.23136.53148.66
Słowenia55.5167.4890.20112.18113.78143.50153.35190.21208.59
Szkocja45.4356.2567.0080.5593.55130.47147.03162.04177.03
Szwecja55.5167.4890.20105.56105.56153.44171.82190.21208.56
Walia45.4356.2567.0080.5593.55130.47147.03162.04177.03
Węgry39.3742.3942.3950.8960.8970.8880.0088.4096.80
Włochy45.4356.2575.1993.52107.46130.47147.03162.04177.03
Kraj
Cena za import jednej przesyłki do wybranego kraju
1kg5kg10kg20kg 30kg40kg50kg60kg70kg
Anglia70.49 93.76119.14143.29157.99185.72210.06234.41258.75
Austria77.35 82.63102.77120.48140.31157.51167.09187.35202.27
Belgia67.28 89.68114.64144.76149.17172.97181.79181.79234.41
Bułgaria67.28 89.68114.64145.18166.64189.79209.72240.40266.13
Czechy59.43 76.5796.36114.92124.46133.28161.21170.72196.89
Dania67.28 89.68114.64145.18150.64168.56178.85234.41258.75
Estonia67.28 89.68114.64145.18162.68189.79214.88240.40266.13
Finlandia70.49 93.76119.14155.26174.43201.15225.39249.84274.07
Francja67.28 89.68114.64145.18161.38185.72210.06234.41258.75
Hiszpania70.49 93.76119.14155.26174.43201.15225.39249.84274.07
Holandia67.28 89.68114.64143.29147.70168.56178.85234.41258.75
Irlandia73.06 96.52124.48155.26174.43201.42228.41255.40282.39
Irlandia Pn.73.06 96.52124.48155.26174.43201.42228.41255.40282.39
Litwa67.28 89.68114.64132.24140.35166.93188.10209.27230.44
Luksemburg67.28 89.68114.64144.76149.17174.44186.20234.41258.75
Łotwa67.28 89.68114.64143.29146.23175.91189.14240.40266.13
Malta93.20 156.70175.81199.33211.09583.59648.27712.95777.63
Niemcy58.93 65.7170.9795.37113.13130.52165.23187.35202.27
Portugalia73.06 96.52124.48155.26174.43201.42222.95255.40282.39
Rumunia67.28 89.68114.64145.18166.64183.26197.96240.40266.13
Słowacja59.43 76.5796.36114.92132.24143.57158.27180.72196.89
Słowenia70.49 93.76119.14155.26168.56175.91183.26249.84274.07
Szkocja70.49 93.76119.14143.29157.99185.72210.06234.41258.75
Szwecja70.49 93.76119.14155.26174.43201.15225.39249.84274.07
Walia70.49 93.76119.14143.29157.99185.72210.06234.41258.75
Węgry70.64 82.63102.77120.48140.31147.98172.43187.35202.27
Włochy70.49 93.76119.14145.21161.38185.72210.06234.41258.75

Czas doręczenia nie uwzględnia czasu odprawy celnej.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do krajów Europejskich